Güzelkız.com

Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler için 6 İpuçu


Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler için 6 İpuçu

Günümüzde tamamen gerçek bir kalabalık insan topluluğunun dikkatini çekme haline gelen instagram hastagı güzellik endüstrisini ele geçirmiş gibi görünüyor. Son zamanlarda gayet mantıklı olarak patlak veren gökkuşağı renkleri trendi, sosyal medya kullanıcılar arasında gökkuşağı hastagı ile zevkle takip edilmekte ve herhangi bir kopukluk görülmemektedir. Bunlar arasında gökkuşağı kirpik trendi, gökkuşağı saç renkleri, göz farları ve vurgulayıcı gökkuşağı kaş çılgınlığını sayabiliriz. Yeterince şanslı olan uzun kirpikliler bu çılgın güzellik trendi ile sahte kirpik yada kirpik uzantılarına gerek duymadan doğal uzun kirpiklerine renkli maskara uygulayarak bu trendi yakalayabilirler. Daha uzun süreli etki isteyenler ise güzellik teknisyenlerine giderek kirpik uzatma işlemini gerçekleştirebilirler. Yani kirpiklerinize gökkuşağı görünümü vermenin bir çok yolu vardır. Renkli rimel uygulamanıza toz yada krem göz farı paleti ile istediğiniz tonlarda pastel, mücevher yada sıcak tonları ekleyerek daha fazla gökkuşağı rengi oluşturabilirsiniz.

Gökkuşağı renklerini uygulamanın 6 yolunu takip ederek sizde bu yeni trend ile kirpiklerinize istediğiniz ilhamı verebilirsiniz.

1. Neon Gölgeli Gökkuşağı Kirpikler

Kirpiklerinize iki katlı kirpik yanılsaması yaparak göz kapaklarınızın üzerine gökkuşağı festivali görünümü ekleyerek, bir elektrik yeşil renk ile takma kirpiklerinizi kapladığınızda hayatınızdaki en neonized güzellik dönemini yaşayabilirsiniz.

Neon Gölgeli Gökkuşağı renkli Kirpikler

Neon Gölgeli Gökkuşağı renkli Kirpikler

2. Mücevher Tonlu Tam Gökkuşağı Renkli Kirpikler

Gözlerinize uzun takma kirpikler ekleyerek, tüm mücevher tonları, mavi, mor, kırmızı, yeşil, turuncu ve sarı ile gökkuşağı güzelliği yaratabilir, sonra bu tonları ikinci kirpiklerinize dağıtabilirsiniz.

2016 yaz Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler

2016 yaz Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler

3-Gökkuşağı kirpikler ile Mavi hissetmek

Neşeli bir duyguyu yansıtan elektrik mavisi tonları ve kasvetli bir duyguyu yansıtan gri, sessiz mor, kahverengi ve siyah tonları ile ruh halinizi kirpiklerinize taşıyabilirsiniz.

mavi ve renkli kirpikler 2016 17

4. Doğal Kirpikler ile Gökkuşağı Festivali

Gökkuşağı görünümünü sadece sahte kirpik veya kirpik uzatma tekniklerin yanında doğal kirpiklerinize de uygulayabilirsiniz. Kısa kirpiklerin ağrı noktasına herhangi bir sıcak renkli göz farı paleti uygulaması mükemmel güçlü kirpikler yaratabilirsiniz.

Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler

Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler

5. Kırmızı Köşe Fiske Kirpikler

Kirpiklerinize biraz renk vererek şık bir görünüm yaratmak istiyorsanız siyah kirpiklerinizin geri kalanını tutarak köşelere bir fiske kırmızı boya uygulayabilirsiniz.

2016 yaz Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler

2016 yaz Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler

6. Keskin Bireysel Gökkuşağı Renklerinde Kirpikler

Kirpiklerinize gökkuşağı uygulaması ile keskin bir görünüm vermek istiyorsanız bunun en iyi yolu bireysel kirpikler oluşturmaktır. Beğendiğiniz herhangi bir gölge ile kaplama yaparak en yüksek noktaya doğru kıvrılmış kirpikler yaratabilirsiniz.

2016 yaz Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler

2016 yaz Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler

Bir önceki yazımız olan 2017 Bahar için Beklenmeyen Makyaj Trendi Mavi başlıklı makalemizde 2016, 2016 makyaj trendleri ve bahar hakkında bilgiler verilmektedir.
Güzellik Trendi Gökkuşağı Renkli Kirpikler için 6 İpuçu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.