Güzelkız.com

Güzel Gölgeli Saçlar İçin Doğru Toner Nasıl Seçilir?


Güzel Gölgeli Saçlar İçin Doğru Toner Nasıl Seçilir?

Mesela saçlarınıza röfle, gölge, balyaj yada ombre yaptıracaksınız. Ve iyi bir kuaför buluyorsun. Kuaför de işiniz bitti ve dehşet içinde aynaya bakıyorsunuz. Bu vurgular, hayal ettiğiniz güneşten açılmış saçlar gibi doğal saçlardan çok çok farklı görünüyor. Aslında, biri sizi bir zebra haline getirmiş gibi görünüyor.İşte bu gibi durumlarda saç düzeltmek için saç toneri devreye giriyor.

Yukarıdaki durum, saçlarınızı belli bir noktada renklendiren sizlerin bildiği gibi, bazı kadınlarında başına gelen kötü bir hayal kırıklığı.Ama bazı kadınlarda böyle durumlara rastlamazlar. Nasıl? Öne çıkan  gölge ve röfleler için toner kullanıyorlar. Bu ne işe yarıyor? Okuyun ve öğrenin!

Vurgulamalar için Saç Toniği Nedir?

Saç Toniği, saçınızı gölge ile vurguladığınızda veya röfleler yaptırdığınız kurutulmuş ve pürüzlü renk düzenlerini yenilemenize ve örtmeye yardımcı olan bir çözümdür. Toner sadece saç için değil aynı zamanda vurgularınızın zerafetini de koruyabilir. Saçınızı açtırdıysanız veya gölge ile vurguluyorsanız, kuaförünüzün renkli saçınızda biraz toner kullandığından emin olmak isteyebilirsiniz .

Evde Doğal Saç Toneri Nasıl Hazırlanır

Evde Doğal Saç Toneri Nasıl Hazırlanır / 6 Saç Toneri Tarifi

Herkes, esmerlerin doğal olarak sahip olduğu sıcak, gösterişli koyu tonları saçlarda sevmiyor ve sarı saç renkler

Toner Neyi Yapıyor?

Toner yumuşatmaya yardımcı olur ve vurgulanan saçlarınızı düzenli saçlarınızla harmanlar; böylece çizgiler daha doğal ve mevcut saçlarınızla aynı hizaya getirilir.

Toner, önceki gölge ve balyaj vurgulamalara yeni doğal tonlar ekleyerek bu mükemmel gölgeyi elde etmenize yardımcı olur.

Saç rengini değiştirmeniz gerektiğinde veya saçınıza doğal bir parlaklık kazandırmak istediğinizde özellikle etkilidir. Eğer ışıkta karanlık rengi değişiyor ya da sadece çok doğal ve uyumlu bir saç görünümü elde etmek için bir yer arıyorsanız, saç toneri  yardımcı olur ve tüm çiğ sarı ile turuncu renkleri yok etmek ve harmanlamak için en iyi seçenektir.

Saçınızı bir kez oreal ile açtırdınız, genellikle saçınızı yıkayıp geçerler.O resimlerde görüdüğünüz güzel ve bebeksi sarılar ise toner ile elde edilir.Çiğlikler ve kızıllıklar toner ile giderilir. Burası tonerin resme girdiği yerdir; Uygulanan yeni güzel rengi toner yakalar.

Evde saç boyama işlemlerinde ise ilk denemede istediğiniz mükemmel gölgeyi almanızın olasılığı düşüktür. Bir toner yeni renge eski renkle uyum sağlamasına yardımcı olurken, yeni renk daha doğal görünür ve mevcut gölgenizle sorunsuz şekilde harmanlanır.

Bunlar, saç açtırdıktan sonra, omre veya balyaj yaptırdıktan sonra  bir toner kullanmayı düşünmeniz için gerekli  bazı temel nedenleridir.

Açılan Saçtaki Turunculuk Nasıl Geçer

Saç Açıldıktan Sonra Oluşan Turuncu Saç Nasıl Geçer- 5 Kanıtlanmış Yöntem

Saçlarınıza birkaç gölge, güzel bir sarışın tonunu elde etmeye  çalışıyorsunuz, yadan bunu

Saçlara Toner Kullanımı:

Daha önce de belirttiğimiz gibi, toner saç rengini düzeltir ve vurgular. Yeni saç rengini uyguladıktan ve duruladıktan sonra, toneri uzun vuruşlarla uygulayın. Her şeyi saç üzerinde eşit derecede uyguladığınızdan emin olun. Saçınızı üzerinde çalışırken, tonerin saç renginize nasıl parlaklık kazandıracağını göreceksiniz. Toner dolgu maddesi olarak da görev yapar, saçları düzleştirir ve renklerin uçtan uca yayılmasını sağlar.
Toner saçlarının parlamasına yardımcı olur ve saçlarınızın esnek görünmesini sağlar. Rengi eşit olarak harmanlamaya yardımcı olur. Sarışın veya sarı bir renk tonunu uyguladığınızda, bazen saçlarınızın köklerinin uçlardan daha parlak göründüğünü göreceksiniz. Saç derinize daha yakın olan saç bir ısı kaynağına yakın olduğu için genellikle bu olur; beyin.
Toner, saçlarınız için son kat gibi görev görür. Saçınıza parlaklık ve zenginlik katar, daha güçlü görünmesini sağlar ve içindeki rengi böylece daha uzun süre dayanacak şekilde sızdırmaz hale getirir.

İstediğiniz stilin daima bir fotoğrafını taşıyın. Bu, o vurgulardan mükemmel bir gölge elde ederken kusursuz bir saç kesimi elde etmenizi sağlar.

Bize saçlarınızı boyamak için kullandığınız teknikler hakkında bilgi verin . Gölgeler, ışıltılar ve balyajlar için bir toner yada saç cilası  kullanırsanız, deneyimlerinizi diğer okuyucularla burada paylaşın; Aşağıda ki kısıma bir yorum bırakın.

Güzel Gölgeli Saçlar İçin Doğru Toner Nasıl Seçilir? / GALERİ

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.Güzel Gölgeli Saçlar İçin Doğru Toner Nasıl Seçilir? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.