Güzelkız.com

Gümüş Kolye Modelleri 2017


Gümüş Kolye Modelleri 2017

Bu yazımızda size Gümüş Kolye Modelleri hakkında bilgiler vereceğiz.Geçmişten günümüze kadar değerli madenler arasında sayılan gümüş birçok alanda ve birçok yerde kullanılmaktadır. Parlaklığı ve şıklığı ile takılarda oldukça çekici ve güzel durmaktadır. Altına alternatif olarak çeşitli tasarımları ve modelleri bulunmaktadır.

Gümüş kolyeler hem günlük hem de özel günlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Göz alıcı olması ile hediye olarak da çok fazla tercih edilmektedir. Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, dostlarınıza özel günlerde hediye edilebilecek en güzel takıdır. Gümüşler işlenerek çeşitli modellere getirilmektedir. Son sezon ürünler oldukça farklı ve çeşitlidir. Cazip fiyatları ile de şıklığı satın almak mümkündür. Gümüş kolye modelleri 2017 her zevke ve her yaşa uygun seçeneklere sahiptir. Kolye seçimi yapılırken modelin yanı sıra tarz ve yaşa uygun olmasına da dikkat edilmelidir.

İsimli Gümüş Kolye

İsimli kolyeler yıllardır çekiciliğini kaybetmeyen kolyelerdir. Modası hiçbir zaman geçmeyen isimli gümüş kolye modelleri her sezon yenilerek değişmektedir. Hem altın hem de gümüş seçenekleri bulunsa da, maliyet açısından bireyler gümüş olan isimli kolyeleri tercih edebilmektedirler. İsimli kolyeler, düz yazı şeklinde veya taşlı olarak ya da nazar boncuklu olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar bu kolye seçeneklerinin çok daha fazla tercih edebilmektedirler.

925 Ayar Gümüş Kolye Fiyatı

Çeşitli tasarım ve desenlere göre fiyatları değişmektedir. 925 ayar gümüş kolye fiyatı çeşitli taşlarla süslendiğinde fiyatları daha artmaktadır. Genel olarak uygun fiyata sahip olan bu 925 ayar gümüş kolyeler hem şık hem de zariftir. Aynı şekilde erkekler için de gümüş kolyeler uygun fiyata satışa sunulmaktadır. Zincir seçenekleri ve çeşitlilikleri de kolyelerin havasını büyük oranda değiştirmektedir. Kolye seçimi yapılırken zincirlerin de kolye ucu ile olmasına dikkat edilmelidir.

Gümüş Kolye Erkek

Erkekler de takı takma konusunda bayanlara yetişmektedirler. Gerek gümüş yüzükler olsun gerekse de gümüş kolyeler ile farklı hava ve çekiciliğe sahip olurlar. Gümüş kolye erkek modellerinde genel olarak zincir çeşitlilikleri bulunmaktadır. Erkeklerin zevkine göre ince ve kalın modelleri bulunmaktadır.

Ucuz Gümüş Kolye

Gümüş kolyeler aksesuarların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Gümüş kolye, yüzük ve bileklik takımları oldukça şık ve çeşitli modellerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle çeşitli taşlardan yapılan modeller dikkatleri çekmektedir. Renkli taşlar kıyafetlere uygun olarak kombinlenecek şekilde alınabilir.

Özel günlerde ve günlük yaşamda kullanmak için hem çok şık hem de çok sade tasarımlar mevcuttur. Bu tasarımları birçok marka satışa sunar. Ucuz gümüş kolye almak isteyen bireyler indirim zamanlarında alış veriş yapabilirler. Bu sayede daha uyguna ürünler satın alabilirler. Aynı şekilde önceki sezonların modellerini de uygun fiyat almak mümkündür. Daha ucuz gümüş kolye almak için daha ince ve daha kibar tasarımlar da alınabilir.

Gümüş Zincir

Kolye ucu olan bireyler zincir alarak kolyelerini kullanabilirler. Gümüş zincir daha uygun fiyatlara satışa sunulmaktadır. Çeşitli desenlerde gümüş zincirlere rastlamak mümkündür. Yalnızca gümüş zincir kullanmak isteyen bireyler de zincir çeşitlerini araştırarak zevkine en uygun olanı seçebilir. 2017 modelleri arasında klasik zincirlerin yanı sıra farklı tarzda zincirler de satışa sunulmaktadır. Gümüş zincir modellerini incelemek ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için mağazaların yanı sıra internet siteleri de ziyaret edilebilir.

Bir önceki yazımız olan Altın Kolye Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 22 Ayar Altın Kolye Modelleri Ve Fiyatları, 22 Ayar Altın Zincir Fiyatları ve altın kolye hakkında bilgiler verilmektedir.Gümüş Kolye Modelleri 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.