Güzelkız.com

Gucci İlkbahar / Yaz 2017 Makyaj Koleksiyonu


Gucci İlkbahar / Yaz 2017 Makyaj Koleksiyonu

Gucci Beauty, zenginliği ve karışık tonlarıyla dolu yeni bahar / yaz 2017 makyaj renk koleksiyonunu sunuyor. Gucci İlkbahar 2017 makyaj koleksiyonu şu anda Gucci web sitesinde yanı sıra at Saks Fifth Avenue ve Neiman Marcus satılıyor. Bu tonlar ve renkler, özellikleri zenginleştiren ve ışığı güzel bir şekilde yansıtan parıltılarla ve manyetik renklerle doludur. Koleksiyon, dudaklar için birkaç farklı seçenek ve cilt için çarpıcı bir yaz stili bile içeriyor.

Gucci Şeffaf Parlatıcı Toz Pudra

Gucci’nin Şeffaf Parlatıcı Tozu, gerçekten makyajda parlak bir bitiş oluşturan çeşitli aydınlatıcı tonlarda gelir. Her toz kompakt yumuşak bir aplikatör fırça ile gelir ve bu bitiş tozu, dengesi kolay, hafif bir sürme ile son derece iyidir. Renk oluşturulabilir, ancak karıştırılması ve katlanması kolay. 040 Çıplak Freesia , Gucci’nin ilkbahar / yaz 2017 makyaj koleksiyonunda sunulan yeni rengi.

Gucci Manyetik Gölge Mono

Gucci Manyetik Gölge mono, bütün bir palet yerine belirli bir renk isteyenler içindir. Renk pürüzsüz ve kolayca karışabilir ve yumuşaktır. Koleksiyonunuza yalnızca istediğiniz spesifik renkleri eklemenin  harika bir yoludur. 095 Turkuaz , ilkbahar ve yaz 2017 için yeni renk eklemesidir .

Gucci Manyetik Renkli Gölge Quad

Manyetik renk gölge dörtlü, zengin renklerle güzelce bastırılmış kompakt bir üründür. Her kompakt dört yoğun renklere (dolayısıyla dörtlü) ve iki sünger aplikatörüne sahiptir. Gölgeler pürüzsüz ve düzgün bir şekilde yayılıyor ve renkler her zaman ortaya çıkıyor. 110 Dumanlı Ametist bahar için sunulan güzel gölge.

Gucci Sonsuz Uzunluk Maskara 

Gucci’nin Sonsuz Uzunluk Maskarası, kirpik görünümlerine cazip gelecek şekilde tasarlanmıştır. Şekli dolgun olarak ve uzatılmış ve kıvrılmış kirpiklerin görünümünü vermek için elastik özelliklere sahip bir formülle tasarlanmıştır. 010 İkonik Siyah , bu bahar için seçmeniz gereken renktir.

Gucci Smokey Göz Kalemi

Gucci dumanlı makyaj için göz kalemi büyük bir satış öğesidir ve şimdi 170 yeni Sunstone – aileye yeni çarpıcı bir renk eklenmiştir . Bu göz kalemi, derin renk için çok pigmentlidir ve bir fırça, köpük aplikatörü veya parmak ucuyla bile astarı dumanlı bir gözle mükemmel şekilde lekelenebilir.

Gucci Mat Lipstick 

Şu anda Gucci’nin sunduğu renk aralığına 270 Fiery Fuchsia mat ruj ilavesi eklenmiştir. Ruj mat bir görünüme sahip olmasına rağmen, uygulanan dudaklara yumuşak ve ipeksi bir his verir. Seçilen renk ne olursa olsun, her zaman canlı olacaktır pigmentasyon ve her uygulama ile renk dahada yoğundur.

Gucci Lüks Nemli Ruj 

Gucci Lüks Nemlendiricili Zengin ruju, zahmetsiz uygulama ve demi sır kaplaması için tasarlanmış ideal formülü ile cüretkar çarpıcı renkler bırakır. Formülün içeriği, dudakların üzerine yumuşakça eriyip nemlendirmek için vücudun doğal sıcaklığıyla çalışan% 65 yumuşatıcı ve yağlar tutar.

• 495 Lale
• 315 Şeftali Çiçeği

Gucci İlkbahar / Yaz 2017 Makyaj Koleksiyonu / GALERİ

Bir önceki yazımız olan MAC All Eyes on / MAC ilkbahar Yaz 2017 Makyaj Koleksiyonu başlıklı makalemizde far, göz makyajı ve MAC hakkında bilgiler verilmektedir.Gucci İlkbahar / Yaz 2017 Makyaj Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.