Güzelkız.com

Gri Saç Renkleri ve Modelleri 2016 2017


Gri Saç Renkleri ve Modelleri 2016 2017

Biz bu gri saç renkleri ve modellerini bizim cilt tonumuz ve tarzımızı genç göstereceğinden emin olmak için uzun araştırmalar yapıyoruz. 2016 2017 saç renkleri ve modelleri arasında oldukça trend olan küllü ve gri renkler acaba her kadına yakışır mı? Olası yaşlanma belirtilerinin başında gelen gri renklerin yaşlı göstermesi de kaçınılamaz. Eskisi kadar genç olmamak yeteri kadar sinir bozucu bir durum iken birde gri saç renkleri ile hatırlatmalar kötü bir seçenek diye düşünüyorum.Ama 18 ve 20′ li yaşlarda hoş durduğunu düşünüyorum.Çünkü genç kızlarda cilt rengi daha canlı ve yaşlılık belirtileri olan izler ve lekeler hiç yok.Onlar rahatlıkla küllü gri saç renklerini tercih edebilirler.Bir başka trend ise gri saçları pastel ve canlı renkler ile karıştırıp kullanmak, tabi bu renkler cilt rengini soluk ve yaşlıda göstermez.  Ve çağımızın trendi gri saç doğal bir renk ve kesinlikle de diğer renkler ile gölgelendirilip daha şık yapılabilir.

Gri saç renkleri kimlere yakışır

Gri saç renkleri yinede kadınlar içim cesaret gerektiren bir renk, ancak şaşırtıcı derecede güzel, bu cesur renk  zaten Instragramda gri veya gri tonlarını kullanan kızların ve ünlülerin muhteşem tarzını gösteren resimler ile de kanıtlanmıştır.Bazı kadınlar genellikle pastel ve canlı renkler ile karıştırılan küllü gri saç görünümünü tercih ederken erkekler hep, gümüş bir dokunuş ile harika görünüyor, ama tam bir gri nadiren daha çekici olmuştur.Gri saç renkleri daha çok esmer ve koyu tenli bayanlara yakışmaktadır.Bronz ve buğday tenli bayanlarda gri saç renklerini kullanabilir.Fakat soluk tenli ve beyaz tenli bayanlara pek tavsiye edilmez.Genç kızlar ise canlı makyaj ile kullanabilir.

esmerlere yakışan gri saç renkleri 2017

esmerlere yakışan gri saç renkleri 2017

Gri ve gümüş  arasındaki fark, diyorsunuz? aralarında, siyah ve beyaz değerleri ölçeği olan gri , gümüş bir renk ise beyaz tona daha yakındır. küllü bakmak Hollywood ünlülerinde yeni büyük bir şey gibi görünüyor ama ya renk tonu, ombre balyaj teknikleri üzerinde harika görünüyor. Saçın önünde gri bir çizgi ya da seksi gümüş tam bir saç olsun, sadece benzersiz bir stil yaratıyor!

gri saç renkleri ve modelleri 2016 2017

gri saç renkleri ve modelleri 2016 2017

Eğer doğal küllü renk isterseniz sarışınlar saçlarına herhangi bir zarar vermeden istediğiniz o gri tonu elde etmek daha kolay, böylece mükemmel küllü gri ve sarı karışımı saç renkleri ortaya çıkacak. Birçokları için platin sarışın olarak bu görünüm vardır.

gri saç rengi ve modeli 2016 2017

gri saç rengi ve modeli 2016 2017

Eğer genç hem de resimdeki muhteşem gri saç rengi arıyorsanız, burada seçim için çarpıcı görünen bir sürü model seçtik. Gümüş, gri ve küllü saç renkleri ve modelleri ile dopdolu bir koleksiyon galerimizde sizleri bekliyor.

Gri Saç Renkleri Ve Modelleri 2016 2017 – Galeri

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Gri Saç Renkleri ve Modelleri 2016 2017 YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] tümüyle oynarken dumanlı mavi tonu deneyerek popülerlik kazananlar arasındadır. Bakınız: Gri Saç Renkleri ve Modelleri 2016 2017 Bu gölge şık bir görünüm isteyen insanlar için harika birr uygulama olabilir. Teknik olarak […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.