Güzelkız.com

Gratis İndiriminden Neler Alınır?


Gratis İndiriminden Neler Alınır?

Makyaj malzemeleri ve bakım ürünlerinde indirim denildiği zaman ilk akla gelen markaların başında elbette ki Gratis gelmektedir. Makyaj tutkunlarının indirim günlerini beklediği bu marka pek çok üründe indirime giderek kullanıcı ve müşterilerini bir hayli mutlu etmektedir. Ürün kalitesi bakımından oldukça iyi olan bu marka zaman zaman %20, 30, 40, 50, 70’lere varan indirimler uygulamaktadır. Müşterilerinin beklediği indirim günleri daha önceden mutlaka duyurulmaktadır. Gratis indirim günlerinde alınabilecek pek çok ürün bulunmaktadır. Hem bakım hem de makyaj malzemelerinin pek çoğunda aynı anda indirim olmaktadır. Gratis indirim günlerinden en iyi şekilde faydalanabilmek için mutlaka önceden bir alışveriş listesi hazırlanmalıdır. Hangi ürünler ne kadar indirime girmiş, özellikle de trend olan ürünlere yoğunlaşarak alışveriş listesi hazırlayabilirsiniz.

Gratis İndiriminde Ruj Kampanyaları

Gratis indirim günlerinde en çok talep gören ürünlerin başında elbette ki rujlar gelmektedir. Mat, parlak, ışıltılı pek çok marka ve türde indirim uygulanmaktadır. Özellikle de Loreal Paris markasının ultra mat likit rujları en çok talep görenler arasında yer almaktadır. Hem kokusu hem de dokusu oldukça güzel olan mat rujları indirim günlerinde yakalayarak mutlaka almalısınız.

Loreal Paris Ürünleri Şaşırtıyor

Gratis indirim zamanlarında satın alabileceğiniz makyaj ürünlerinden bir diğeri ise yine Loreal Paris’in 24H Matte Fondöten ürünüdür. Kusur kapatıcı özelliği üst seviyede olan bu ürün Gratis indirim günlerinde alınabilecekler listesine eklenmeyi fazlasıyla hak etmektedir. Özellikle de mat duruşu ve parlaklık vermemesi ile bilinen bu fondöten pek çok kadının tercih listesinde ilk sırayı almaktadır.

Gratis İndiriminde Maybelline Ürünleri

Makyaj yapmayı sevenlerin en sık kullandığı ürünlerden biri de tabi ki vazgeçilmez bir tutku olan maskaralardır. Maskara seçerken kaliteli olmasına özen gösterirseniz istediğiniz zarif ve uzun kirpiklere kavuşabilirsiniz. Gratis mağazalarında satışta olan Maybelline New York Las Sensational maskara en çok satılan maskaralardan biridir. Gratis indiriminden neler alınır sorusuna en iyi yanıtlardan biri de kuşkusuz Maybelline maskaradır. Suya dayanıklı, uzun süre uzun ve zarif kirpik isteyenler için tercih edilebilir bir markadır.

Cilt Temizleme Ürünlerinin Kampanyalı Fiyatları

Makyaj yapmak kadar cilde doğru bakmak, temizlemek de bir o kadar önem taşır. Makyaj ancak doğru temizlenmiş ciltte güzel durur ve kendini gösterir. Bu yüzden Gratis indiriminden mutlaka Garnier C Vitaminli Taze Karışım Kâğıt Yüz Maskesi almalısınız. İndirim günlerinde alınacaklar listesine ekleyebileceğiniz ürünlerin başında gelmektedir. Hem temizleyici hem besleyici özellikle de olan bir cilt maskesidir.

Makyaj yapanların Gratis indirim günlerinden alması gereken belki de listenin en başında yer alması gereken ürünlerden biri de makyaj temizleme suyudur. Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu indirim günlerinin en sık alınan ürünlerinin başında gelmektedir. Kusursuz temizleme özelliği ile tüm kadınların çantasında, evinde bulunması gereken ürünlerden biridir. En zor makyajları bile kolaylıkla çıkarmanızı sağlayacak bu ürüne Gratis indirim günlerinde sahip olabilirsiniz.

Allıktan Far Olur Mu? Yeni Blushadow Trendi Merceğimiz Altında!

Günümüzde makyaj yaparken, farklı yöntemler gelişmektedir. Allık kullanımı, eskiden oldukça yaygın kullanılmakla birlikte, günümüzde yerini farklı ürünlere bırakmıştır. Özellikle, kontür gibi yöntemler kullanılırken, aydınlatıcılar da sıklıkla kullanılmaktadır. Son dönemlerde, allık kullanımı da aynı işlevi görecek kadar, makyaj tekniklerinde kullanılmaya başlamıştır. Bu yöntem de blushadow yöntemi olarak adını duyurmuştur.

Blushadow Yöntemini ve Yükselen Trendini Daha Yakından Tanıyalım

Blushadow yöntemi, allık olarak uygulanabildiği gibi, göz farı ve şakakları da renklendirmek için kullanılmaktadır. Bu yöntemin bilinirliği, ilk olarak moda tasarımcılarının sergilerinde ortaya çıkmıştır. Son dönemlerde de oldukça yaygınlık kazanmıştır. Özellikle, sıcak yaz aylarında, farklı bir duruş ve sıcak temalar içermesi nedeni ile tercih edilmiştir.

Blushadow Yöntemi Nasıl Uygulanabilir?

Blushadow yöntemi için, ihtiyaç duyulan kaliteli bir allık ve allık fırçasıdır. Gerisi biraz yetenek, biraz da kişisel zevktir. Uygulaması da oldukça basittir. Allığı, yanaklara sürdükten sonra, makyaj işlemi sonlanmayacaktır. Yanaklara sürülen allık, daha sonra aynı fırça yardımı ile şakaklara kadar sürülebilir. Bu sayede, yüzün alanında bir bütünlük sağlanmış olacaktır. Far sürülen fırça ile de göz kapaklarına aynı allığın rengi ile ton ayarlaması yapılabilir. Şayet, göz makyajında seçilen ton farklı olacaksa, göz kapağının kapanma kısmına, bu allık tonu sürülebilir.

Mevsime ve Cilt Tonuna Uygun Yapılan Makyaj

Cilt tonuna göre mevsime uygun makyaj yapmak, oldukça önemlidir. Bu sayede, çok ışıltılı ve güzel bir yansıma elde edilebilir. Özellikle, yazın bronz bir tene yapılacak makyaj, şeftali tonlarında tercih edilecektir. Blushadow yöntemi ile yapılan bu makyajda, altın tonlarını vurgulayacak parlatıcılar, çok şık duracaktır. Bu ürünlere verilecek örnekler içinde, L’Oreal Paris Ürünleri önerilebilir. Ayrıca, şeftali tonu seçildiği takdirde, aynı kokunun hafif yansımalarını duymak ta mümkündür.

Özel Gün ve Festivallere Uygun Yapılan Blushadow Makyaj Stili

Özel gün ve festivaller için de blushadow makyaj stilleri bulunmaktadır. Bu makyaj stilleri arasında, parlak tonlar ve simler öne çıkar. Mercan renkli allıklar, festival makyajı için önerilen tonlar arasındadır. Blushadow yöntemi ile allık sürüldükten sonra, şakaklar da aynı mercan tonu ile renklendirilir. Mavi ve mercan tonları, birbirine zıt ve yakışan renkler olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle, festivallerde gözaltlarına sürülecek mavi farlar ile mercan allıklar, son derece uyumlu olacaktır. Zıtlıkların yakışan uyumu, festivaller de öne çıkan makyaj trendleri arasındadır.

Makyaj Yaparken Yüzde Romantik Bir Etki

Makyaj yaparken, her zaman kullanılacak pembe tonları, romantik bir etki yaratacaktır. Pembe allık, pembe hafif bir ruj ile mükemmel bir uyum yakalayacaktır. Burada göz kapaklarının da aynı allık tonu ile renklendirilmesi önem taşır. Ayrıca, göz makyajını tamamlayacak olan da kirpikleri uzun gösteren, kaliteli bir rimel olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Spor Bayan Ceket Modelleri başlıklı makalemizde Spor Bayan Ceket Modelleri, spor kadın ceket modelleri ve yazlık bayan ceket modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Gratis İndiriminden Neler Alınır? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.