Güzelkız.com

Göz Kremi Nasıl Uygulanır


Göz Kremi Nasıl Uygulanır

Günlük cilt bakımınızda göz kremi kullanımı çok önemli.Özellikle 30 yaş üstü kadınlar mutlak kullanmalı.Peki göz kremi nasıl uygulanır, doğru uygulama tekniğini biliyor musunuz? Cilt bakımı rutininiz de göz kremini en son uyguluyorsanız yanlış yapıyorsunuz.İlk olarak göz kremini uygulamak, cilt bakımınızda en daha doğru uygulamadır.

Göz Kremi Nasıl Uygulanır

Cilt ve makyaj uzmanlarına göre cilt bakımında göz kreminin nemlendirici ve serumdan önce sürülmesi gerektiğini savunuyor. Göz çevresi çok ince bir deriden oluşur ve maksimum yarar için göz kreminin cildinize derinlemesine nüfuz etmesini isteriz. Bu yüzden nemlendiriciyi sürmeden önce cildin göz kremini çekmesini sağlamak için ilk önce göz kremini parmak uçları ile nazik hareketlerle sürmeliyiz. Ayrıca göz kremlerinin diğer cilt bakım ürünlerine göre daha küçük moleküllere sahip olduğunu ve bu nedenle ilk olarak nemlendiricinin göz çevresine değmemesi gerekiyor.Bunun yanı sıra sürme sırası kadar uygulama şekli de ok önemlidir.

Göz kremi nasıl sürülür
Göz kremini yayarak sürmek yerine yüzük parmağınıza az miktarda alarak tampon hareketleri ile küçük dokunuşlar yaparak uygulamanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Yaz 2017 İçin En İyi Ruj Renkleri başlıklı makalemizde dudaklar, ruj ve ruj renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Göz Kremi Nasıl Uygulanır Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.