Güzelkız.com

Göz Çevrelerinin Kırışmasının Nedenleri


Göz Çevrelerinin Kırışmasının Nedenleri

Göz çevresi, cilt üzerinde en hassas deri yapısına sahip olan alandır. Hal böyle iken bu hassas alanların daha yüksek derecede korunması gerekir. Cilt üzerine yapılacak makyaj uygulamalarının sıklıkta olması da erken yaşlanmaya neden olabilir. Göz çevreniz için ideal bakım yağlarını kullanabilirsiniz. Değerli bitki özlerinden oluşan mineralli yağları kullanarak bu alanların nemli kalmasını sağlayabilirsiniz. Göz çevresi alanları, bir yumurtanın zarından daha ince yapıda olmaktadır. Bu nedenden dolayı bu alanların korunması için özel üretilen cilt ürünlerini tercih edebilirsiniz. Uzun zaman bu göz bakım ürünlerini kullanarak kötü görünümlerin oluşmasını engelleyebilirsiniz.

Göz Çevresine Etki Eden Durumlar

Göz çevresine olumsuz etki eden pek çok faktör yer alır. Bu konuların en başında sağlıksız beslenme alışkanlıkları gelmektedir. Yüksek kalori içeren besinleri tüketmiş olduğunuzda bu alanlarda yağ bezelerinin çıkmasına neden olabilirsiniz. Göz çevresi alanları, cilt üzerinde en kuru yerler arasında bulunsa bile yağ bezeleri çıkabilir. Bu sağlıksız beslenme durumlarına maruz kaldığınızda göz çevrenizi daha çok yorabilirsiniz. Diğer bir etken ise stres ve yoğun çalışma saatlerine maruz kalmaktır. Çalışma saatlerinizin uzun zamanlardan oluşması ve dijital cihazlar ile sürekli iletişim halinde olmanız da bu alanların erken kırışmasına neden olur. Ayrıca koyu gözaltı lekelerinin giderilmesi için karanlık ortamlarda beyaz ekranlara bakmaktan kaçınmanız gerekir. Uzun süre karanlık ortamlarda beyaz ışığa maruz kalan gözaltı renklerinde koyulaşmalar olur. Bu da sağlıklı bir cilt görüntüsünden uzak olmaktadır.

Göz Çevresi Problemlerine Savaş Açın

Göz çevresi problemlerine savaş açabilmek için kaliteli markaların ürünlerini tercih etmeniz gerekir. Bu ürünlerden birisi de nars total eye cream ürünü olmaktadır. Nars markası dünyaca ünlü makyaj artistlerinin kullanıp önermiş olduğu bir marka olmaktadır. Göz çevresi için özel üretilen bu krem açık bir şekilde görünen çizgilerinizin azaltılmasında etkili olmaktadır. Sadece renk eşitsizlikleri ve çizgileri azaltmak için değil aynı zamanda göz şişkinliği için de kullanılabilecek üründür. Gözlerin makyaj öncesi hazır durumda olmasını sağlamak için bu ürünü kullanabilirsiniz. Unutmayın; iyi bir göz makyajı yapabilmek için bu alanların sağlıklı ışıltıya sahip olması gerekir.

Shiseido Performance Eye Cream

Shiseido performance eye cream ürünü, gözaltında oluşan koyu renkli halkaların giderilmesine yardımcı olur. Göz çevresinin neme doyması için bu ürünü düzenli olarak kullanmanız önerilir. Gözle görünen çizgilerin giderilmesinde son derece etkili bir ürün olmaktadır. Yorgun gözaltlarının canlı görünüm vermesi için müthiş bir ürün olmaktadır. Göz bakım ürünleri, belirli yaş kategorilerine göre üretilir. Shiseido future solutions eye and lip contour cream, dudak ve göz çevresinde oluşan sarkmaların önüne geçebilen bir üründür. Aynı zamanda zamanla oluşabilecek sarkmaların önüne geçmektedir. Yaşlanmanın görünür etkilerini en aza indirmeyi amaçlar.

 

Aşağıdaki makalemizi okudunuz mu?

 

Spor Erkek Ceket Modelleri

 

                Günümüzde en çok tercih edilen kıyafetlerden birisi de tartışmasız bir şekilde ceketlerdir. Özellikle erkeklerde görmeye alışkın olduğumuz ceketler erkeklere gerçekten de farklı bir hava katmaktadır. Ceketlerin de kendi içinde farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi de spor erkek ceket modelleridir. Bu modeller erkekleri daha spor ve daha karizmatik bir görünüşe kavuşturmakta ustadır. Resmi bir yere gitmeyecekseniz, günlük hayatta kullanmak için düşünüyorsanız elbette ki bu modeller en iyi tercihtir. Bu modeller daha çok yaz aylarında kendini göstermeye başlamaktadır. Bunun mantığı ise spor ceketlerin daha ince ve fit olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca yaz aylarında kombin bakımından spor ceketler daha uyumlu olmaktadır.

Siz De Spor Ceketlerin Farkını Yaşayın

                Spor ceketler pek çok durumda insanlara farklı bir şıklık katmaktadır. Hem ceketin o ağır havasını hem de günlük hayatınıza olan uyumunu göz önüne alırsak spor erkek ceket modelleri gerçekten de tercih edilesi bir alternatiftir. Ancak bu ceket modellerindeki ayrıntılara da dikkat etmek gerekir. Bunlardan en önemlisi elbette ki kesimidir. Kesimi kaba olan spor ceketlerden uzak durmak gerekir. Çünkü spor ceketlerin en önemli özelliği şık kesimidir.

En Kısa Zamanda Göz Atın

                Siz de en kısa zamanda spor erkek ceket modellerine bir göz atın. Yaz gelmeden araştırmanızı yapıp tercihinizi belirlemeniz, her açıdan size fayda sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Yaşlanma Karşıtı 12 Önemli Nokta başlıklı makalemizde Genç Kalmak İçin Nasıl Beslenmeliyiz, Gün İçerisinde Neler Tüketilmeli ve Yaşlanma Karşıtı 12 Önemli Nokta hakkında bilgiler verilmektedir.Göz Çevrelerinin Kırışmasının Nedenleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.