Güzelkız.com

Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2017


Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2017

Gökkuşağı saç trendi özellikle 2017 yaz modasında en trend modellerden ve güzel kızların saç rengi seçimlerinden. Ama kısa zamanda boyası akan bir stildir.  My Little Pony Saç Rengini de andıran bu renkli tonlar özellikle açık renk saçların üstüne kolayca uygulanabiliyor. İster tek tek saç aralarında ister tüm saçınızda yaptırabilirsiniz.Bu sizin tarzınıza ve cesaretinize kalmış. Stil oluşturmak için bazı markaların renkli saç boyaları kullanılıyor.Tabi renk kısa sürede akabilir bunu göze almak gerekir.

Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2016

Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2017

Ayrıca saç boyamasında  “kum sanat” yöntemi kullanılarak, saçın her tarafında birçok farklı ton seçilip boyanabilir, ve boya yatay saç bölümlerinde uygulanır. Bu eşsiz balyaj tekniği ile de büyüleyici bir şekilde yapılabilir.  Ayrıca sadece saçınızın ön kısımlarında tek tutam olarak da yaptırabilirsiniz.

Renk Erime Yeni Ombre Trendi ile Renkli Saçlar

saç trendleri 2016

saç trendleri 2017

Biz renk erime ombre saçları, daha mükemmel bir renk geçişleri evrimi olduğunu söyleyebiliriz. Pastel renkler (evet, hepimiz biliyoruz pamuk şeker görünümü saçlar Instagram hesaplarıda çok trend oldu. Sadece ikili saç örgüsü içinde güzel bir yol olması saç trendlerinde yer verilmesine sebep oldu. Renk-eritme size yeni pastel ombre bir görünümü verecektir.

Bunun yerine pastel saç renklerini bırakarak, tüm saçınızdada tercih edebilirsiniz; Ayrıca saçınızda herhangi bir keskin hatlar olmayacaktır ve sonunda mükemmel harmanlanmış bir renk geçişi elde edeceğiz.Saçın üst kısımları için, hala bir kaç sınır noktalarını bırakacak. (yani saçınıza birçok deney yapabilirsiniz).

saç renk trendleri 2016

saç renk trendleri 2017

Erime işleminde eğer herhangi bir sert çizgiler yoksa bu yüzden saç tabanı rengiyle yeni gölgeler ve renkler harmanlanarak yapılan  bir tekniktir.

Eğer saçınızın renginde optik illüzyonlar ya da sadece nefes kesen renk bulutları oluşturmak isterseniz kullanabileceğiniz pek çok kombinasyon vardır. Bu  yeni saç boyama tekniğinin en iyi parçası hemen hemen tüm tonlar ile çalışır olmasıdır; sizin saç kökünüzün rengi veya altta ne görmeyi beklediğiniz fark etmez. Tüm renkler ve tonları tamamen doğal harmanlanmış bir görünüm oluştururken, renk erimesi tekniği ile de harika görünür.

Hatta pastel renkleri kullanmak zorunda değilsiniz.Onlar çarpıcı görünmenize rağmen, düzenli ombre, saçlar için bu teknik iyi bir stil yaratabilir.

Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2016

Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2017

My Little Pony Saç Rengi

Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2016

Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2017

Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2016 / Galeri

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Gökkuşağı Renkli Saç Renkleri Ve Trendleri 2017 YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.