Güzelkız.com

Göbek Yağı Eriten Kürler


Göbek Yağı Eriten Kürler

Çağımızın en büyük sorunları arasında gösterilen kilo problemleri neredeyse her 3 kişiden birisinde görülerek giderek yaygınlaşabilir bir hal kazanmaktadır. Kilo problemi yaşayan kişiler genellikle göbek bölgelerinde bulunan yağlardan şikayet etmektedir. Bu yazımızda birçok kişinin işine yarayacak Göbek Yağı Eriten Kürler hakkında açıklamalarda bulunarak doğal ve sağlıklı bir şekilde kilonun nasıl verilebileceğinden bahsedeceğiz. Diyet, bütünü ile kilo verilmesine olanak sağlayan bir yöntem iken doğal bazı içecek, yiyecek ya da baharatlar doğrudan göbek içerisinde bulunan yağları eritmektedir. Bu konu üzerine uzun bir çalışma yürüten Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Göbek Eriten Kürler hakkında uzun uzadıya bir açıklamada bulunmuştur.

Göbek Yağını Eriten Kür İbrahim Saraçoğlu

Göbek Yağı Eriten Kürler Arasında Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun sunduğu kür olduğunu söyleyebiliriz. Kür tarifi için gerekli olan malzemeler;

 • Yarım litre su
 • Taze olarak toplanmış 25 dal maydanoz
 • Taze olarak dolanmış 4 dal lahana yaprağı
 • 1 Adet orta büyüklükte sulu limon

Elimizde bulunan yarım litre suyu kaynayana dek ocak üzerinde bekletiyoruz. Kaynama işlemini ardından ilk olarak lahana yapraklarını suya ilave ediyoruz. 3 dk. Kadar süren kaynama işlemlerinin ardından içerisine maydanozları ilave ederek tekrardan 3 dk. Kadar kaynatıyoruz. Elde edilen karışımın soğumasının ardından limonu da ekleyerek kürün hazırlığı tamamlanmış olmakta. Günde 3 kere olmak üzere elde edilen karışımın tamamı gün içerisinde aç ya da tok karna bitirilmelidir.

 

Göbek Eriten Kür Zencefil

Göbek Yağı Eriten Kürler arasında sadece Saraçoğlu kürü yer almamaktadır. Zencefil kürü olarak da adlandırılan ve son zamanların en popüler kürlerinden birisi hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Malzeme listesinden başlayarak yapım ve tüketimi hakkında bilgi vereceğiz.

 • 5 Yemek Kaşığı Yoğurt (Light)
 • 1 çay kaşığı tarçın (toz)
 • 1 çay kaşığı zerdeçal (toz)
 • 1 çay kaşığı zencefil (toz)
 • 1 çay kaşığı zeytinyağı

Bir kap içerisine 5 yemek kaşığı yoğurdu koyun. Daha sonra önceden hazırladığımız baharat ve yağı ilave ederek güzelce karıştırın. Elde edilen kürü yemeklerden önce aç karna tüketin. Bu şekilde hazırlanan kürün kısa sürede göbek yağlarını erittiği belirtilmekte.

Göbek Eriten Hareketler

Göbek Yağı Eriten Kürler kadar yapılan spor ve egzersiz hareketlerinin de büyük katkısı bulunmaktadır. Bu yazımızda 3 farklı hareket paylaşımında bulunarak kürler ile beraber işlemleri nasıl hızlandırabileceğinizden bahsedeceğiz.

 1. İlk hareketimiz sırt üstü bir şekilde uygulanmaktadır. Bu hareket için öncelikle topukları havada tutmak gerekmekte. Dik konumda olan bacakları kalçalar havaya kalkana kadar yukarı kaldırmak gerekmekte. Bu işlemi gün içerisinde 15 kere tekrarlamak göbek bölgesini harekete geçirmekte.
 2. İkinci harekette sırt üstü uygulanan bir harekettir. Sırt üstü uzanık bir şekilde dizi göbek bölgesine doğru bükün. Bu pozisyon tıpkı bir sandalyede oturuyormuş gibi görünmenize olanak sağlayacaktır. Bu harekette kalarak dizleri alın seviyesine yaklaştırıp tekrar sandalye konumuna getirin. İşlemleri 15 kez tekrarlama yine büyük ölçekte yağ yakacaktır.
 3. Üçüncü hareketimiz ise Göbek Yağı Eriten Kürler kadar etkili olan bir harekettir. Herkes mekik çekmenin göbek için tam bir yağ yakıcı unsur olduğunu belirtmek istiyoruz.

Göbek Eriten Çay

Burada tarifini vereceğimiz çayı birçok okuyucumuz belki de ilk kez duyacaktır. 1 tatlı kaşığı kadar sinameki çayı, bal ve 2 su bardağı sudan oluşan malzemelerimiz bulunmakta. 2 su bardağı içerisine belirttiğimiz çayı ilave ederek kaynamasını bekleyin. Kaynama sürecinin ardından demlemeye bırakabilir ve ardından balla tatlandırarak içebilirsiniz. Bu işlem 40 gün kadar uygulandığında muhteşem bir göbek eritebilir.

 

Yoğurt, Pul Biber, Limon Kürü Kullanan Yorumları

Saraçoğlu’na ait olan ve yukarıda anlatımını yaptığımız kür tarifine benzer bir hazırlığı bulunan yoğurt kürünün son zamanlarda oldukça hızlı bir yağ yakımı yaptığı ifade edilmekte. Yoğurt kürünü uygulayan kişiler 2 hafta boyunca oldukça hızlı bir yağ yakımı meydana geldiğini ifade etmekteler.

Basen ve Göbek Eriten Bitkiler

Basen ve Göbek gibi bölgesel olarak zayıflamak isteyen kişiler öncelikle düzenli egzersiz ve düzenli bir beslenme uygulamak durumundadır. Bununla beraber bitki ve bitki çaylarından alınan destekler oldukça hızlı bir yağ yakımı meydana gelmektedir. Bu aşamada yeşil çayın oldukça etkili olduğundan bahsedebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Yeşil Çay Zayıflatır Mı? başlıklı makalemizde buzlu yeşil çay, yeşil çay ve yeşil çay faydalı mı hakkında bilgiler verilmektedir.Göbek Yağı Eriten Kürler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.