Güzelkız.com

Gelin Başı Modelleri 2017


Gelin Başı Modelleri 2017

Yaz ayları ile beraber başlayan düğün sezonu oldukça eğlenceli ve canlı geçecek gibi görünüyor. Kadınlar için daha önemli bir organizasyon olarak gösterilen düğünlerde ön plana çıkmak birçok şeyden daha üstündür. Bir gelinin en önemli parçalarından birisi de gelinliği kadar gelin başı ve saç modelidir. Bu aşamada 2017 yılının trendleri hakkında bilgi paylaşmaya çalışacağız. 2017 yılı trendleri içerisinde abartılı modellerin artık raftan kalktığını, topuz saç modellerinin geride kaldığı görünüyor. Dağınıklıktan ziyade toplu bir görünüm hem gelinim güzelliğine hem de duvağına güzel bir şekilde etki etmekte.

Taçlı Gelin Başı Modeli

 

Gelin Başı Modelleri eski sade hallerinden arınarak daha modern, daha çekici bir hal almaya başlıyor. Bu yıl içerisindeki modeller arasında örgülü saçların daha ön planda olduğunu, saçlara takılan aksesuarların giderek arttığını gözlemleyebiliyoruz. Özellikle son zamanlarda birçok modelin uygulamaktan keyif aldığı Taçlı Gelin Saçı Modelleri hakkındaki bilgiler yazımızın devamında yer alacaktır.

Gelin Başı Modeli

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Her yıl giderek çeşitlenen Gelin Başı Modelleri arasında tercih yapmakta zorlanan kişiler için bu yılın modası olan Taçlı Gelin Başı Modelleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Taçlı modellerde dikkat edilmesi gereken tek nokta yapılan topuz modelin gelinlik ve duvak ile uyum sağlamasıdır.

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Topuzun yan bir şekilde yapılması taçların saç üzerindeki konumuna doğrudan etki etmektedir. Yan taraftan yapılan topuz modellerinde duvağın alt taraftan takılması gelinlere ayrıca bir güzellik kattığını söyleyebiliriz. Seçilen taç modelinin taşlı ya da taşsız olması tamamen tercihe kalmış olup gelinlik ile uyumu gözetilerek karar verilmelidir. Taçlı Gelin Saçı Modellerinin tercih edilmesine neden olan etmenlerden birisi de gelinin yüz hatlarının belirgin hale gelmesine olanak sağlamakta. Bir diğer model ise;

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Rahibe Modeli Gelin Başı

Gelin başları kadar duvak seçimlerinin de önemli olduğunu göstermek amacı ile trend haline gelen Rahibe Modeli Gelin Başı, bu yıl evlilik hazırlığında bulunan birçok kişinin tercih listesi içerisinde yer almakta. Rahibe modelinin en göz çarpıcı noktası ise duvağın dantellerden oluşuyor olmasıdır. Modeme ilham veren kaynağın tahmin edildiği gibi rahibeler olduğunu da eklemek istiyoruz. Duvağın topuzlardan aşağı inişi görünüme saçlar kadar etki kazandırdığını ekleyebiliriz.

Rahibe Modeli Gelin Başı

Dağınık Gelin Saçı Modelleri

Gelin Başı Modelleri içerisinde her zaman bir düzen bulamayacağınızı Dağınık Gelin Saçı Modelleri bize göstermekte. Arka taraftan yapılan topuz işlemi sırasında saçları olabildiğince dağınık, olabildiğince özgür bıraktırılmakta. Saçların dağınık olarak toplu durmalarını sağlayan dondurucu sprey kullanımları görünümlere büyük oranda sadelik katmakta. Dağınık modellerin planlamasında kesinlikle topuz modellerde yararlanılması, aksi durumda saçların güzel bir dağınıklıktan ziyade oldukça kötü bir görüntüye sahip olacaklarını belirtmek istiyoruz.

Dağınık Gelin Saçı Modelleri

Genel olarak baktığımızda 2017 yılı Gelin Başı Modelleri içerisinde topuz modelinin ayrı bir yer edindiğini görüyoruz. İhtişamlı bir görünüme sahip olmanın bedeli ne kadar diye soranlar için ise;

 

Gelin Başı Fiyatları

Gelin Başı Fiyatları hakkında bilgi almak isteyen kişiler öncelikle bir güzellik merkezi ile görüşmelidir. Her modelin kendilerine özel bir fiyatlandırılması olduğu gibi güzellik merkezinin bulunduğu nokta, popülerlik gibi etmenlerin de fiyata büyük oranda katkı sağladığını söylemek istiyoruz. Ortalama bir Gelin Başı 500 TL’den başlayarak 1,500 TL’ye kadar artış sağlayabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Straplez Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Gelin Başı Modelleri 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.