Güzelkız.com

Gecelik Güzellik Bakım Ürünleri


Gecelik Güzellik Bakım Ürünleri

Bu gece denemek için 4 Adet Gecelik Güzellik Bakım Ürünleri

Uyuyan Güzel’in doğru bildiği bir şey vardı – 100 yıldır uyuyup ve kusursuz görünüp uyanmak? Bu fikri dünyamızda bulamadık. Bugün, iç Prenses Aurora’yı kanalize ediyoruz ve uyurken sihirlerini yürütecek parlak ürünleri, parlayan saçları ve yumuşak dudakları uyandırmanızı sağlayan dört ürünü paylaşıyoruz (tabii ki başında duran prensle öpüşmek daha iyidir) ).

Yenilenmiş parlayan ciltler için:

Lancome Gecelik Bakım Uyku Maskesi : Gece boyunca yorgun cildi nemlendiren, besleyen ve yeniden canlandıran bu gece maskesi, Goji Berry, E Vitamini ve Limon Balsamı gibi nemlendirici bileşenler ve antioksidanlar ile doludur. Yüzünüzü yıkadıktan sonra uygulayın. Hafif bir katmanı gece nemlendiricisi olarak kullanın veya bir cilt maskesi olarak kullanmak için daha kalın bir kat uygulayın.

Güçlü, sağlıklı saçlar için:

Garnier Fructis Hasar Silici Sıvı Direnç Artırıcı: Boyadan ve güneşten hasar görmüş saçınızı, kırılgan veya zayıflamışsa, bu ultra-besleyici onarıcı saç bakımı, günü kurtarmak için burada. Hafif formülü, uyurken daha sağlıklı ve daha güçlü saçları ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Temiz, havluyla kurutulmuş hasar görmüş saç alanlarına uygulayın. Durulamayınız.

Daha parlak, daha bebeksi ciltler için:

L’Oréal Paris Parlak Aydınlatıcı Çift Gecelik Nemlendirici : Grenolitik asit ile pürüzsüz ince çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesinde C vitamini ve Pro- Retinol’ün kullanıldığı bu nemlendirme formülü, daha parlak, daha bebeksi bir cilt ortaya çıkarır. Temizlenmiş cilt üzerinde gece uygulayın.

Yumuşak ve güzel dudaklar için:

CO Bigelow En Sevdiğim Gündüz Balsamı: Öpülesi dudaklar için ilk adım? Bu gece bakımı dudak balsamı, uyurken ağzını beslemeye yardımcı olmak için shea yağı ile doldurulur. Sonuçta, gündüz dudak balsamı nihayetinde biraz dinlenmeyi hak ediyor.

En sevdiğiniz gece güzellik ürünleriniz neler? Yorumlarınızı bekliyorum:)

Bir önceki yazımız olan 5 Yaş Genç Görünmek için 10 Yol başlıklı makalemizde 5 yaş genç gösteren makyaj, genç görünmek için ve genç gösteren cilt ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Gecelik Güzellik Bakım Ürünleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: Gecelik Güzellik Bakım Ürünleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.