Güzelkız.com

Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri 2017


Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri 2017

Düğünlerin en önemli hatıralarından birisi de şüphesiz ki giyilen gelinlik ve damatlıklardır. Kadınlar, bu konuda erkeklere oranla daha hassas daha önem verici bir role sahip olabiliyorlar. 2017 yılının getirdikleri ile beraber gelinlik modasında da değişiklikler meydana gelmiş, tercihler arasında sıklıkla Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modellerinin yer aldığını görmekteyiz.

Gelinliğin görünümü kadar kullanılan kumaş ve görünümü de etkilidir. Bu adımda Fransız gelinlik modellerinin oldukça güzel bir yansıma meydana getirdiğini söyleyebiliriz. Gerçi son zamanlarda her dantelli gelinlik modeli Fransız gelinliği olarak adlandırılsa da orijinal Fransız gelinliklerinin sunmuş olduğu güzellik ile sıradan dantelliler arasında oldukça büyük bir fark görünmektedir. Birçok çeşidi bulunan bu gelinlik türünün en çok tercih edilen uzun kollu modelini daha detaylı bir şekilde incelemek istiyoruz.

Fransız Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Görünüm açısından birçok gelinlik modelini üst üste katlayarak def edebilecek bir zarafete sahip olan Fransız Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modelleri, tasarım açısından düşük kol yapısına sahip olup M yaka bir büstiyeri ile şekillendirilmiştir. Özel olarak seçilen kumaş üzerine eklenen güpür işlemi gelinliğin eşsiz bir görünüm kazanmasına olanak sağlamıştır.

Tam görünüm olarak kabarık bir yapıya ve uzun bir duvağa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fransız gelinlik modelleri içerisinde yukarıda da belirttiğimiz gibi en çok tercih edileni olduğu son zamanlarda yapılan gözlemler sonucunda belirlenmiştir.

Fransız Güpür Modelleri

Fransızlar, gelinlik imalat işlerini 17. Yüzyıldan bu yana sürdürdüğünden dolayı bu alanın en güçlülerinden birisi olarak gösterilmektedir. Herkes gelinlik üzerinde dantel işleyerek bir görünüm elde edebilir. Fransızlar, bu aşamada kimsenin yapamayacağı bir işe kalkarak gelinlik tülü üretilirken tül ile beraber aynı anda desen işlemlerini de başlatıyor olmasından kaynaklanmaktadır.

Tahmin edildiği gibi tülü ayrı dantelleri ayrı üretmediğini belirterek üretim sırasında iki aşamanın da aynı anda üretildiğini dile getirebiliriz. Bu nedenle ortaya çıkan ürünlerin eşi ve benzeri olmadığı gibi görünüm açısından da oldukça büyük farklar meydana getirebilmektedir.

Fransız Güpürü Tesettür Gelinlik Modeli 

Fransız Dantelli Gelinlik Modelleri arasında tesettürlüler içinde ayrı olarak bir seçim olanağı tanınmıştır.  Fransız Güpürü Tesettür Gelinlik Modeli, diğer modellere oranla İspanyol modasından da etkilenmiştir. Kolları İspanyol kollarından tasarlanan gelinliğin zarafeti tamamen Fransız Güpürü sayesinde ortaya çıkmaktadır. Gelinliğin en sade bölümü etek kısmı olarak düşünülmüş ve A kesim olarak tasarlanmıştır. Tesettürlü modelleri diğer Fransız Gelinliklerine göre daha modern, daha güzel tasarlandığını itiraf edebiliriz.

Fransız Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Fransız gelinlikleri kumaşı ile, tasarımı ile, deseni ile kendisini fark ettirebilmektedir. Bu nedenle alternatif ürünlerin bu gelinlik modelleri olarak sunulması durumunda ilk olarak işlemelere bakmak, sonradan ilave edilip edilmediklerini tespit etmek gerekiyor.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere Fransız Gelinlik Modelleri, tasarım aşamasında iken bir bütün olarak işlenmektedir. Bu tür gelinliklerin metre fiyatı 400 ile 500 TL arasında olmakta olup desen ve kalite gibi etmenler bağlı olarak 4,000 TL gibi bir tutara göre çıkabilmekte. Belirtilen fiyatlar sadece metre hesabı olmakla birlikle daha ucuz hallerini bulmanın neredeyse imkansızlığını dile getirebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Straplez Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.
Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.