Güzelkız.com

Fileli İnce Çoraplar Nasıl Giyilir


Fileli İnce Çoraplar Nasıl Giyilir

Fileli ince çoraplara büyük bir eğilim başladı.Sizde bu konuyu kış sezonu için yeniden düşünmek isteyebilirsiniz.sizlere fileli ince çorapla kombin oluşturma konusunda yardımcı olacağız. İlk düşünceler düz eski moda salon kız veya Julia Roberts ‘karakteri gibi basmakalıp görüntülere gidebilir ama fileli ince çorap çok güzel kombinler yapabileceğiniz kadınsı bir giyim parçası. Farklı stil ipuçları ile desenleri kullanarak file tayt ve ince çorap giymek için size yardımcı olacak bir çok fikiri aşağıdaki görsellerde bulabilir ayrıca, istediğiniz herhangi bir çorap stili hakkında yazımızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bu trendi sizde ya seveceksiniz ya da nefret edeceksiniz. File ince çorapların bir dereceye kadar otomatik olarak müstehcen olduğu söylenebilir.Şiddeti ise tasarımına bağlıdır, bu yüzden herkes için müstehcen olmayabilir. Eğer günlük dolabınıza bu seksi eğilimi getirmeye hazır olan maceracı kadınlardan biriyseniz stil ipuçlarını öğrenerek fileli ince çoraplarla şık ve cool kombinler oluşturabilirsiniz.

Kısa Etek yada Elbise ile Fileli Çorap Kombini

Bu yeni sonbahar trendine başlarken akılda tutmanız gereken ilk pek çok durumda, kısa bir etek ya da elbise ile fileli ince çorabı kombinlemek olmalıdır. Diz boyu etekleri fileli çoraplar ile eşleştirmek mükemmel bir yol bunu yapmaktan çekinmeyin.Kendinize güvenebileceğiniz bütün gün mükemmel bir duygu verecek bir etek uzunluğunu seçin.
Bu doğrultuda, dizden yukarıda eteğe karar verirseniz kombinasyonunuz müstehcen olabilir çok sıkı da olmadığından emin olun.

Stili Basit Tutmak

Eğer file trendi içine giriyorsanız bazı şeylerden emin olmak isteyeceksiniz. Aksi takdirde işler bulanık olacak karmaşa yaratacaktır.Fileli ince çorap giyerken mümkün olduğunca basit ve katı kumaşlı giysileri seçin.

Pantolon için Fileli İnce Çorap Giyme

Fileli çorap etek ve elbiseler ile giyilecek diye bir kural yoktur elbette. Fileli ince çorap pantolon altına giyildiğinde etkili olmaktadır. Eğer bu eğilimi denemek için biraz temkinliyseniz bu işe başlamak için harika bir yol olabilir. Size güven ve güçlenme konusunda en azından küçük bir destek verecektir. Bir ofiste çalışmak için özellikle mükemmel bir seçenektir.
Fileli ince çorap ve pantolon kırpılmış kot pantolon ile gündelik stilinizi oluşturabilirsiniz.Muhtemelen ayak bilekleri ve ayakların sıcak tutulmasında biraz ödün verilecek, fakat en yeni moda trendleri biri denemeye değer.
Bu şekilde, sonbaharda eteğinin uzunluğu veya uyum endişesi olmadan eğilimin tadını çıkarabilirsiniz.Fileli çorabı sadece ayak bilekleri üzerinde yukarı çekin .

Şort ile Fileli İnce Çorap Kombini

Kolayca şort ile fileli ince çorabı eşleştirebilirsiniz. Cesur ve çekici bir tarz kesinlikle. Katharine Hepburn bu eğilimin kraliçesi olarak kabul edilmektedir.Elizabeth Taylor, 1950’li yıllarda bu tarzı denemiştir.Yine 1940’larda da bu tarz vardır.Deri bir şort ,fileli ince çorap ve uzun çizme kombini oldukça çekici ve şık bir kombin.
Ne olursa olsun seçtiğiniz file deseni burada çok önemli olacak. yanlış bir seçim basmakalıp bir görüntüye neden olabilir.

Fileli İnce Çoraplar Nasıl Giyilir

Fileli İnce Çoraplar Nasıl Giyilir

Fileli İnce Çorapta Desenler Nasıl Seçilir

Sizin tarzınızı ve çağrışımlarınızı yansıtan fileli desenleri kullanabilirsiniz. Fileli çorap basmakalıp büyük elmas şekli daha fazla desen barındırır. Daha rafine bir görünüm için küçük elmas desenlerini deneyin, ya da sadece tamamen elmas hendek oval, daire, ya da diğer soyut şekilli olanları deneyebilirsiniz.
Bir mikro ölçekli fileli çorap trendi spor için uygun bir seçimdir.Uzaktan bakıldığında onların fileli ince çorap olduğunu söylemek zor.Bu profesyonel bir görünüm için büyük bir tarz gerçekten.
Bu doğrultuda, örgü kalınlığı bu sonbaharda fileli çoraplarda büyük eğilim gösteriyor. İnce mesh ile fileli çorap daha şık görünür. Dolap öğeleri ile fileli ince çorabı eşleştirmek çok daha kolay olacaktır. O doğası gereği daha az belirgindir ve aynı zamanda onunla bir tatlı tarzı taşır gibi hissedeceksiniz. Aynı zamanda, eğilim içine yumuşak bir geçiş yapar. Küçük ya da ince desenleri sadece gündüz kullanım için değil, aynı zamanda bu trend gece kostümleri için harika.
Bu ince kafesleri ile büyük elmas fileli çorap özellikle sinirli stilleri ile çok trend. Siyah veya çıplak bunları deneyebilirsiniz.Daha ince elmas desenler aslında kıyafet için zarif bir aksesuar olur.

Renkli Fileli ince Çorap kullanın

Eğilimi kolaylaştırmak için ve bu sonbaharda sıcak kalmak için başka bir yolda opak tayt ya da tozluk üzerinde fileli çorap kullanmaktır.Bu cildinizi daha örtbas ederken aynı zamanda büyük file doku ve desen katacaktır. Bu şekilde, en son sonbahar trendi ile eğlenceli kombinler için yeni bir boyut ekleyebilir ve hatta renk ile oynayabilirsiniz.
Renkli file ince çorap genellikle siyah veya çıplak bacaklar gibi güzel görünmüyor, ancak örneğin, size elbiseler altında biraz renk katmak için bir şans verecektir. Eğlenmek ve farklı renk seçenekleri ile oynamak için korkmayın.

Kapalı  Ayakkabı İle Giyin

Kapalı parmaklı ayakkabı ile eşleştirilmiş fileli ince çorap güzel görünür.Her şeyi daha rafine tutar .Topuklu olan veya olmayan yüksek ya da düşük ayakkabılar kanvas ayakkabılar, çizmeler Oxford’larlada deneyebilirsiniz.
fileli ince çorap ile ayakkabıları eşleştirmek sandığınızdan daha kolaydır. Her ayakkabı ile başarısız olursa dışarı çıkmak ve bazı sıcak yeni ayakkabı almak için harika bir bahane olacak.

Yırtıklardan Yararlanın

Yırtık ve kesikler yeni şekil ve tarzlarda her sezon kendini gösteriyor ve aslında fileli ince çorap trendi ile el ele gidebilir. Yan kesikli bir elbise varsa elbise de yeterince düşük kesikleri varsayarak söylüyoruz o seviyeye fileli ince çorapları çekin ve tamamen onları engellemeden doku ekleyebilirsiniz. Zaten seksi kesikler entrika ekler.
Aynı durum kot akıntılar için de geçerlidir. dokulu bir tarz için delik denim altında deneyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Yaz Sezonunda Kalem Etekler ile 22 Muhteşem Kombin başlıklı makalemizde 2016 yaz, 2016 yaz modası ve etek hakkında bilgiler verilmektedir.Fileli İnce Çoraplar Nasıl Giyilir YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] Bakınız: Fileli İnce Çoraplar Nasıl Giyilir Hatta punk rock tarzı Zara’nın daha güncel bir sürümü olduğunu gösterir. Zara kış 2017 koleksiyonunda serseri trendinde çeşitli parçalar vardır, bunlar farklı bir görünüm için giyilmelidir. Uygun bazı parçaları kontrast tül ,büyük boy poplin gömlek ve fırfır ile çok şık kot etektir. Hatta aksesuarlarında olması gerektiği gibi genel kıyafetlere şaşırtıcı eklemeler yapılmıştır. Benim favorilerimden biri deniz newsboy kap ve baskılı deri ayak bileği çizme. Uzun dantel elbise gibi rock and roll ve serseri trendi karışımını, göstermek adet haline gelmiştir. Aynı zamanda bu tasarımlar çok serin. Sırf tül saçak sadece küçük ipucu ile denim ve tüllü etek birden fazla uzunlukla yapılmıştır.Bir mini etekte oldukça şık tasarlanmıştır. Diğer her katman ayak bileklerine bir düzensiz etek boyu vermek için birden fazla uzunlukları aşağı ulaşmak için siyah tül katmanları ile etek bir ayak bileği uzunlukta mavi kot üst kısmı tasarlanmıştır. kıyafetler bol şekilde koleksiyonda yer alır.Genel estetik aslında serseri olmasa bile dolap geliştirmek için ideal bir seçenek. […]

  2. […] ; Fileli İnce Çoraplar Nasıl Giyilir Muhtemelen bu öğelerden birine sahip olma ihtimaliniz var, yani file delikli ince çoraplar ile […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.