Güzelkız.com

Farklı renklerde 2017 örgü saç modelleri


Farklı renklerde 2017 örgü saç modelleri

Farklı renklerde 2017 örgü saç modelleri ve saç şekilleri

Lavanta örgülü güller
Bu detay bir ombre görünüm göstermek için harika bir yoldur. Bu örgülü saç modellerinde saç yarım şekilde ayrılır. İki tarafında ve saın merkezinde br gül örgü vardır. Oradan örgüler kısmına devam edilir sonra uzunluk örgülü istenen gül içine sarılmış ve tutturulmuştur.

lavanta-rengi-orgu-sac-modeli-2017-8

Parıltılı parçalar arasında örgüler
Koyu kökler ile sarışın arada başka bir sıra köklerde jel ilavesi ile daha da göz kamaştırıyor. Bu durumda, birden fazla renk ve ışıltı şekilleri veriliyor.Altın yeşilden merkezi kısma doğru sarışın örgü sıyrılıyor.Işıltılı mor detay ile saç bitirilmiştir.

piriltili-orgu-sac-modelleri-2017

Sevimli pamuk şeker örgülü saçlar
Bu girift boyalı saç yukarıda koç boynuzu tarzında içine sarılmış ve tutturulmuştur. Bu küçük örgü renk her nüans kapalı gösterir. Bu renkler bolluğu ile eğlenceli ve ilginçtir.

farkli-renkli-orgulu-sac-modelleri-2017

Y Örgülü Saç
İki Fransız saç çizgisi altındaki yan buluşan aşağı örgü saç at kuyruğu içine sarılır.Elde edilen at kuyruğuna bir kırlangıç kuyruğu örgü yerleştirilir.

y-orgulu-sac-modelleri-2017

Gökkuşağı renkli ince ayrıntılı Fransız örgü
Fransız örgü karmaşık bir renk işi göstermek için en iyi yollardan biridir. Tarzı çoğaltmak kolaydır, ancak renkler birbirine karışmış olduğu için bazı planlama yapmalısınız.Ortasına kadar tutturulmuş uçları ile iki Fransız örgüler oluşturulmuştur.

gokkusagi-renkli-2017-orgu-sac-modeli

Gri dokumalı pastel balık sırtı örgü
İç içe balık kuyruğ ve büyük, sinirli bu yarım örgülü saçın nasıl uygulanacağını gösteren pastel ile vurgulanır. Balık kuyruğu üst merkezi bölümü üzerine yapılır, daha sonra saç kilitleri iki tarafında alınır ve örgü aşağı şekilde içine dokunur.

gri-renkli-baliksirti-orgu-sac-modeli-2017

Viking Stil Üçlü Örgü
Saç orta bölümünden üç eşit parçaya ayrılır. Her bölüm daha sonra, gevşek örgü ile devam eder. Üç gevşek dalgalar ile eşleştirilmiş örgülü saç modeli saç uzunluğuna yarım noktada birleştirilir.

viking-stili-3-lu-orgu-sac-modeli-2017

Sonsuzluk balık sırtı fermuar  örgü :
Karmaşık gitmek için bir yol kesinlikle bu saç modelinde uygulanmıştır. Bu saç çizgisi altına iner bir dokuya işlenmiş desenli üstünde başlayan kesinlikle karmaşık bir örgü vardır. Sonra bir balık kuyruğu örgü içinde klasik biten sıkıca yapılan sonsuzluk örgü içine geçişler ve saç bandı ile kapatılmıştır.

Balık sırtı örgülü saç modelleri 2017

fermuar-orgu-sac-modeli-2017

İplik tüy döngü örgü
Şeftali ve pembe saç gri vurgular ile ilginçtir. Ama bu örgülü saç modelinde her renk göze çarpıyor. Görsel ilginç ve hala hareketin belirli bir miktar için izin veren bir saçtır. Çünkü 5 telli tüy döngü örgü büyük bir örgülü saç modelidir.

tuy-dongu-orgulu-sac-modeli-2017

Fermuar ve Kayma Kravat Örgü
Bunların her ikisi de çok farklı saç rengi ya da örgü ile geliştirilmiştir. Neredeyse her zaman muhteşem görünen bir saçtır. Bir donanıma bağlı bir geliştirme mükemmel görünüyor. Kayma kravat at kuyruğu fermuar örgü ve cazibesi inceliklerini hafifçe renkli pastel saç gibi güzel gösteriyor..

fermuar-kayma-orgulu-sac-modeli-2017-18

Fransız halat büklüm ile Hollandalı örgü
Pembe ve şeftali ufak ipuçları Fransız halat büküm örgü oluşturulmuştur. Ortada merkezde Hollandalı örgü içinde şaşırtıcı bir tarz oluşturulmuştur.

hollandali-halat-orgu-sac-modeli-2017

Bir rozet topuz ile Hollandalı örgü
Bir Hollandalı örgü yapılmıştır bir rozet topuz merkezi süslemektedir. Hollandalı örgü, ilginç bir estetik tarz oluşturmuştur. Pembeler ile genel tatlı bir stil yaratılmıştır. Bu iki örgü harika görünüyor.

hollanda-sac-orgusu-2017-18

Yumuşak romantik örgü
taç, dört kollu örgü geri örgülü, doğrudan altındaki Fransız örgü ile katlanmıştır.Stil aşağı yığılmış Fransız örgü şeklinde akar. Genel olarak çok güzel, yumuşak bir saç modelidir.

yumusak-renkli-orgulu-sac-modelleri-2017-18

 

Farklı renklerde 2017 örgü saç modelleri / Galeri

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.Farklı renklerde 2017 örgü saç modelleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] İlgili:  Farklı renklerde 2017 örgü saç modelleri […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.