Güzelkız.com

Fahriye Evcen Saç Rengi ve Modelleri 2017


Fahriye Evcen Saç Rengi ve Modelleri 2017

Türkiye ‘nin en güzel kadınlarından olan Fahriye Evcen, 2017 saç rengi ve modelleri ile sürekli Türk kadınlarının gözdesi.Dizilerde güzelliği ve saç rengi ile dikkatleri üzerine topluyor.Ayrıca saç reklamlarında da sürekli gördüğümüz Fahriye Evcen Saç modelleri 2017 yılının en çok takip edilen kadınların başında olmasını sağlıyor.

Fahriye Evcen saç rengi ve modelleri 2017 yılında çikolata kahve rengi ve büyülü kahve saç rengi kullanıyor.Saç modellerini ise üstten hacimlendirerek düz veya hafif dalgalı tercih ediyor.Kahve saç tonlarının ona bu kadar yakışmasının nedeni ise ten rengi ile çok uyumlu ve doğal durması.Aynı zamanda saçlarının çok sağlıklı ve parlak görünmesinden kaynaklı.Yüz güzelliği ve parlak saçlarının yanı sıra kullandığı buğulu makyaj ve doğal ton rujları birlikte daha da harika ve çekici görünmesini sağlıyor.

Fahriye Evcen’in Saç Modelleri 2017

2017 Fahriye Evcen saç modellerini arasında en dikkat çekenleri yüz şekline çok uyumlu olan hacimli atkuyruğu modeli ve hafif kalın dalgalı saç modelleri.Saç modellerini genelde doğal stillerde tercih ettiğini görüyoruz.Her ne kadar özel davetlerde ve kırmızı halıda sık sık olsa onda kuaförden çıkmış edası veren saç modellerini göremezsiniz.

fahriye evcen atkuyruğu modeli 2017

fahriye evcen atkuyruğu modeli 2017

Eğer siz de Fahriye Evcen’in saç rengi ve modellerini çok beğeniyorsanız aşağıdaki kullandığı saç stillerinden ilham alabilir istediğiniz resmi kuaföre gösterip aynı renk ve modelleri yaptırabilirsiniz. Buğday tenli ve beyaz tenli bir bayansanız Fahriye Evcen’in saç renkleri size de uyumlu olacaktır. İsterseniz doğal kahverengi saçlarınızın üzerine hafif ışıltı veren kahveden 1 veya iki ton açık gölgeler yaptırarak saçlarınızın ışıl ışıl ve daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Burada önemli olan gölgelerin güneşten doğal açılmış gibi görünmesidir.

fahriye evcen saç rengi 2017

fahriye evcen saç rengi 2017

Genelde önlerden hacim vererek kullandığı at kuyruğu ve dalgalı saç modeli Fahriye Evcen’e çok yakışıyor.

fahriye evcen dalgalı saç modelleri 2017

fahriye evcen dalgalı saç modelleri 2017

Fahriye Evcen Saç Rengi ne?

Fahriye Evcen’in saç rengi ne? Fahriye Evcen’in en çok kullandığı saç rengi Loreal excellence creme efsanevi kahveler serisinden. Resimlerde Evcen’in sık sık tercih ettiği saç renklerini inceleyebilirsiniz.
Bence ona en çok yakışan saç renkleri üstleri ışıltılı olan büyülü ve sıcak kahve saç renkleri.Aynı zamanda çikolata kahve kullandığı zamanlarda da ona çok yakıştığını söyleyebiliriz. .

fahriye evcen ışıltılı kahve saç rengi 2017

fahriye evcen ışıltılı kahve saç rengi 2017

Fahriye Evcen saç renkleri 2017,  arasında hangisini istediğinize emin değilseniz saç renkleri kategorimizden 2017 2018 saç rengi modelleri arasından son ve yeni trendleri inceleyebilirsiniz.

Fahriye Evcen Saç Rengi ve Modelleri 2017

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Fahriye Evcen Saç Rengi ve Modelleri 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.