Güzelkız.com

Evde Lazer Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır?


Evde Lazer Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır?

Doğumdan ölüme itibaren özellikle ergenlik döneminde hormonların etkisi ile vücudumuzun çeşitli yerlerinde tüyler çıkmaktadır. Bu tüyler görüntü açısından hoş gözükmediği için alınmalıdır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için çok çeşitli yöntemler yıllardır kullanılmaktadır.

Jilet, ağda, tüy azaltıcı kremler ve benzeri gibi çeşitli yöntemler ile tüylerden uzaklaşılabilmektedir. Aynı şekilde tüylerden uzaklaşmada yardımcı olan epilasyon aletleri de mevcuttur.

Bazı yöntemlerin tüylerin azalmasını sağlarken bazı yöntemler tüylerin daha da artmasını sağlar. Bunlardan kurtulmak için son zamanlarda lazer ile tüy yok etme daha başarılı sayılmaktadır. Lazer aletleri ile tüyler her seansta biraz daha azalmaktadır. Bunu bazı merkezler uygulasalar da günümüzde kişinin kendi uygulayabileceği lazer epilasyon aleti üretilmiştir. Bu sayede bireyler evde lazer epilasyon aleti kullanımına başlamışlardır. Çeşitli markaların bu ürünü mevcuttur. Kolaylıkla kulanım imkânı sağlar.

Cihazların üzerinde yazılı olan kullanım kurallarına uygulama yapılmalıdır. Kullanımı oldukça kolay bu cihaz uygulanmak istenen bölgeye uygun başlık ile cilt üzerinde gezdirilir. Cildin temiz olması dikkat etmeli ve çok bastırılmamalıdır.

Evde Lazer Epilasyon Kullananlar

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri en iyi derecede azaltmakta ve iyi bir sonuca ulaştırmaktadır. Evde lazer epilasyon kullananlar, cihazdan oldukça memnun ve kullanım kolaylığı sayesinde çok fazla vakit kaybetmemektedirler.

Philips Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

Lazer aleti fiyatları uzun zaman kullanım kolaylığı sunması ile oldukça avantajlıdır. Philips Lazer Epilasyon Aleti 15 dakika gibi kısa bir sürede tüylerden kurtulmaya yardımcı olmaktadır. Her bölge için kullanıma uygundur.

Evde Lazer Epilasyon Zararları

Evde lazer epilasyon yapıldıktan sonra dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlar da lazer epilasyon yapıldıktan, belirli bir üre havuza girmemeli, güneşlenmemeli, peeling kullanılmamalı, deodorant ve sıcak su temasından kaçınılmalıdır. Evde lazer epilasyonun zararları dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat edilmediği takdirde oluşmaktadır.

Evde Lazer Epilasyon Yapanlar

Lazer epilasyon yöntemi istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulma kolaylığı sağlar. Böylelikle bireyler acı çekmeden hızlı bir şekilde bu tüylerinden kurtulmuş olurlar. Evde lazer epilasyon yapanlar memnun olduklarını ifade etmektedirler. Hanımlar kullanım kolaylığı sağlamasından açısından bu cihazlara yönelmeye başlamışlardır.

Braun Lazer Epilasyon Aleti Kullananlar

Braun lazer epilasyon aleti kullanım açısından oldukça kolaydır ve düzenli kullanıldığında 3-5 ay süre ile tüylerin azaldığı fark edilir. Braun lazer epilasyon aleti kullananlar olumlu yorumları ile aletten memnun kalmışlardır.

Silk’n Flash Go Ev Tipi Lazer Epilasyon

Özellikle açık tenli bayanlar için kullanım açısından kolaylık sağlar. 5 ayrı enerji seviyesine sahiptir. Silk’n Flash Go Ev Tipi Lazer Epilasyon ekonomik ve konforludur.

Remington Lazer Epilasyon

Gelişmiş teknoloji ile üretilmiştir. Tüm vücut bölgelerinde kullanım kolaylığı sağlar. Flaş ayarına sahiptir. UV koruma penceresi bulunmaktadır. Remington Lazer Epilasyon oldukça tavsiye edilen kullanışlı ve kaliteli bir üründür.

Lazer Epilasyon Modelleri

Lazer epilasyon cihazları her markanın ayrı ayrı bulunmaktadır. Lazer Epilasyon Modelleri, ışık atışı miktarlarına, kullanım kolaylıklarına ve başarısına göre çeşitlenmektedir. Her bölgede kullanılıp kullanılmamasına göre, şarj özelliğine göre ve jel gerektirip gerektirmemesine göre çeşitler oldukça çoktur. Hanımlar lazer epilasyon aleti almadan önce iyi araştırmalı ve kendilerine en uygun olanı seçmelidirler.

Bir önceki yazımız olan En İyi İnceltici Korseler başlıklı makalemizde en iyi inceltici korseler, inceltici korse ve inceltici korse kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.Evde Lazer Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.