Güzelkız.com

Estetikte Altın Oran Uygulamaları


Estetikte Altın Oran Uygulamaları


Orantılı, ince, fit ve de sağlıklı bir vücut kadınlar için de erkekler için de bir zorunluluktur. Hem sağlık hem de görüntü açısından herkes vücudundan memnun olmalıdır. Hayatımıza daha iyi devam edebilmek ve kendimizi daha iyi hissetmek için, vücudumuza estetik bazı dokunuşlar ve uygulamalar da yaptırabiliriz. İşte son zamanlarda vücudumuzu daha orantılı ve iyi göstermek için çok tercih edilen bazı uygulamalar.

Son Yılların Estetik Uygulamaları

Estetik çok geniş bir alanı kapsıyor. Hem kadınlar ve erkekler hem de yaşlı ve gençler için farklı uygulamalar var. Karın gerdirme, yüz ve dudak dolgusu, çene estetiği gibi uygulamaların yanında diğer rahatsız edici özellikler için de bu uygulamalara başvuranlar var. Mesela koltuk altlarının çok terlemesinde, kulaklarının kepçe görünmesinden ya da cildinin çok sağlıksız görünmesinden şikayetçi olanlar da sadece bir öğle yemeği kadar sürecek kısa uygulamalardan faydalanabiliyor. 

Diyet ve Spor Yetersizse Başvurabileceğiniz Yöntemler

Vücudumuza şekil vermek ve sağlıklı olmak için mutlaka belirli bir beslenme düzenini takip etmeli ve spora vakit ayırmalıyız. Ama bazı kişiler ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu yöntemlerle başarılı olamaz. Bunun arkasında genetik nedenler ve başka sağlık sorunları ya da psikolojik nedenler olabilir. İşte bu gibi durumlar da kısa süren basit estetik dokunuşlar yardımcı olabilir. Hem daha iyi bir yaşam tarzı için sizi motive edecek hem de oldukça kolay uygulanacak olan yöntemlerden faydalanabilirsiniz.

Yeni Bir Vücut Hayal Değil

Hem sosyal hayatta hem de iş hayatında kendiniz daha iyi hissetmek ve daha çok güvenmek için estetiğe başvurabilirsiniz. Bugün bu yöntemler dünya çapında da tercih edilen ve oldukça kolay yapılan uygulamalar arasında. Yeni ve daha orantılı bir vücutla hayatınıza devam etmek isterseniz yağ aldırma uygulamaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yağ aldırma aslında bir kilo verme yönteminden çok vücudunuzu daha biçimli ve orantılı bir hale sokmak için yapılır. Lazer ya da radiofrekans gibi yöntemlerle de basit bir şekilde yapılabilir. 

Yılların Etkisini Azaltmanın En Basit Yolu

Bazen de bazı bölgelerimizin yağ fazlalığı değil de hacimsizliği bizi rahatsız eder. İşte bu gibi durumlarda da size yardımcı olacak uygulamalardan birisi yağ greftidir. Göğüsler ve popo dışında yüz bölgesine de yağ grefti yapılır. Bu konuda yeni geliştirilmiş olan zenginleştirme, santrifüj ya da yıkama gibi teknikleri de deneyebilirsiniz. 

Kadınların en büyük problemlerinden birisi de karın, uyluk ve de kollarda sarkık bir görüntü olmasıdır. Aslında erkeklerde de çok karşılaşılan bu problemin sağlıksız beslenmeyle ilgili nedenler ve de genetik nedenler gibi sebepleri olabilir. İşte bu soruna çözüm getirmek için germe uygulamaları birebirdir. Dilediğiniz yerdeki fazla yağlarınızdan bu şekilde kurtulabilirsiniz. Kilo verme işlemi olarak sayılmasa da bunlar ileride daha sağlıklı yaşamak için sizi beslenme ve spor konusunda motive edebilir.  

Bir önceki yazımız olan Dudak Renginiz Kişiliğinizi Anlatıyormuş başlıklı makalemizde dudak rengi, ruj rengi ve ruj yapısı hakkında bilgiler verilmektedir.Estetikte Altın Oran Uygulamaları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.