Güzelkız.com

Estetik Trendleri Nelerdir?


Estetik Trendleri Nelerdir?


Estetik trendleri hem ameliyatlı hem de ameliyata gerek kalmadan yapılan estetik operasyonları kadınların ve erkeklerin her zaman merak ettiği konulardan birisidir. Kendimizi daha iyi hissetmek ve bazen de daha sağlıklı ve fit görünmek için estetik operasyonlar ve müdahaleler her zaman başvurduğumuz yöntemlerdir. Bu yazıda bu senenin en trend ve en yaygın estetik uygulamaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

Burun Estetiği Uygulamaları

Hem doğru bir şekilde nefes alıp uyurken rahat etmek hem de yüzümüzün görüntüsünü değiştirmek için en çok başvurulan estetik operasyonların arasında burun estetiği uygulamaları başta geliyor. hem ameliyatlı hem de herhangi bir kırma, kesme ya da iz bırakmaya gerek kalmadan yapılan ameliyatsız burun estetiği uygulamaları bulunuyor. İhtiyaç duyuyorsanız ameliyatsız ve dinamik burun estetiği yani finesse gibi yöntemleri de araştırabilirsiniz.

Göğüs Estetiği Operasyonları

Dik, dolgun ve fit görünümlü göğüslere sahip olmak kadınlar için önemlidir. Çünkü dişiliğin belirleyicisi olan göğüslerin güzel olması kadınların kendini çok daha iyi hissetmesini sağlar. Bu konuda yapılan araştırmaların ilerlemesiyle birlikte ameliyatsız ve dikişsiz yapılan göğüz estetiği uygulamaları da yaygınlaştı. Herhangi bir cerrahi temas olmadan göğüs büyütme ve de yağ transferi yöntemi ile göğüs implantı yapma gibi teknikler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca göğüs küçültme ve toparlama konusunda da geliştirilen yeni yöntemleri deneyebilirsiniz.

Cilt Estetiği

Kadınlar için güzel görünmenin en önemli sırlarından birisi, cilt güzelliği ve canlılığıdır. Eğer cildinizle ilgili sıkıntı yaşıyorsanız kendinize iyi hissetmezsiniz. Bu yüzden cilt bakımı ve gerekiyorsa cilt estetiği uygulamalarını da ihmal etmeyin. Bu yılki cilt estetiği trendleri arasında daha önce de çok rağbet görmüş olan, lazer, enjeksiyon ve ışık teknolojisi gibi yeni uygulamalardan tutun da çok daha eski olan botoks, mezoterapi, PRP ve dolgu gibi uygulamalar da yer alıyor. Çok daha genç ve yenilenmiş bir cilt için mezoterapi, Prp ve ışık teknolojilerine bir göz atabilirsiniz. Üstelik bu uygulamaların büyük bir bölümü herhangi bir dikiş gerektirmiyor. Ağrısız ve çok kısa süren operasyonları da tercih edebilirsiniz. 

Yüz Toparlama ve Şekillendirme

Hiç kimse yüzünün sarkmasından hoşlanmaz. Bu sorun kadınlar için büyük bir problem. Daha dolgun bir yüz için genellikle müdahale edilen yerler elmacık kemikleri, yanaklar, dudaklar, çene ve boyundur. Herhangi birisini daha belirgin ve keskin hale getirmek de oldukça kısa süren bir operasyonla mümkündür. Çenemizi inceltme, yanaklarımızı küçültme ve botoks gibi uygulamalar da artık kısa süreli operasyonlarla mümkün. Bu konuda Nefertiti ve Msseter gibi tekniklere göz atmanızı öneririz. Gözaltı morluklarınız için çok kısa süreli ışık dolgusu yaptırabilirsiniz. Kaş kaldırma için de küçük bir botoks işlemi yeterli olabilir. Üst göz kapağı torbasını toparlamak için de botoks işlemi yapılabilir. Buna benzer bir veya aynı anda daha çok uygulama kısa bir süre içinde yapılmaktadır.      

Bir önceki yazımız olan 2020 Ev Dekorasyon Modası ve Trendleri başlıklı makalemizde 2020 Ev Dekorasyon Modası ve Trendleri, mobilya modelleri ve mobilya seçimleri nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.Estetik Trendleri Nelerdir? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.