Güzelkız.com

Eşsiz H & M İlkbahar Yaz 2017 Conscious Exclusive Collections


Eşsiz H & M İlkbahar Yaz 2017 Conscious Exclusive Collections

H & M İlkbahar Yaz 2017 Eşsiz Conscious Exclusive Koleksiyonuna İlk Bakış

H & M , çevresel sorumluluk alanlarına girdi. H & M ilkbahar 2017 Bilinçli Exclusive koleksiyonu , ilk kez Biyonik İplik ile hazırlandı. Biyonik İplik nedir? Temelde Biyonik İplik, plajlarda yıkanan kurtarılan plastiklerin geri dönüşümü sonucu oluşturulan inanılmaz derecede yumuşak ve kullanışlı bir kumaştır.

Eski bakkaliye, plastik şişe ve paketleme kaplarının türünün en iyisi olan bu uber yumuşak ve çok yönlü malzeme olabileceğini düşünmek şaşırtıcıdır. 20 Nisan ile HM.com ‘da, ilgili mağazalarda ve online satış sitlerinde H & M ilkbahar yaz 2017 koleksiyonu mevcut olacak.

Kampanyayı vurgulamak için tamamen Biyonik İplik ile yapılmış ve Natalia Vodianova tarafından giyilen muhteşem elbisesi var. Model olarak bilindiği kadar insani yardım ve hayırsever çabaları ile bilinen Natalia Vodianova, 2017 İlkbahar Yaz H & M koleksiyonu için belirgin bir seçim gibi görünüyordu. Elbise yukarıdan aşağıya süsleyen pleksi etek ile tam allık renginde çarpıcı görünüyor.

Bu koleksiyonun güzelliğini ve Biyonik İplik’in harika manzarasını ortaya çıkarmak için birçok insan heyecanla çaliştı, ancak hiç kimse Vogue.com’a şunları söyleyen H & M’nin yaratıcı danışmanı Ann-Sofie Johansson kadar heyecanlı görünmüyor : “Biyonik elbise eski plastik şişelerden yapılmıştır. Giyebileceğiniz değerli bir parçadır ve gardıropunuza koyabilirsiniz. Conscious Exclusive Collections ile her zaman yeni bir kumaş veya yeni bir teknik bulmaya çalışıyoruz. Sürdürülebilir kumaşlarla mümkün olanın sınırlarını zorlamaya çalışıyoruz ve giysilerin ne kadar güzel olabileceğini gösteriyoruz. ”

Johansson ayrıca Bionic İplik’in geleceğini ve etkilerini açıklıyor: “Gelecekteki koleksiyonlarda daha fazla Biyonik İplik kullanmak için potansiyel var bence. Conscious Collections, yeni, yenilikçi materyalleri nasıl deneyeceğimizin mükemmel bir örneğidir ve daha sonra bunları normal koleksiyonlarımızda ölçeklendirebiliriz. Örneğin, yıllar önce Bilinçli Koleksiyon’da Tencel’i kullanmaya başladık ve şimdi dünyanın en büyük Tencel kullanıcılarından biriyiz. ”

H & M, yalnızca kumaş seçiminde değil üretim yöntemlerinde de ilerleme kaydediyor. Bir şirket, özellikle çevre sorumluluğunu ve ihtiyatlılığı üstlenmek için H & M’ye erişen ve tanımayan bir şirket görmek şaşırtıcıdır. Hazırladıkları örnek, sürdürülebilir kumaşların eski seçeneklerinden çok uzak olduğu için takip etmek veya katılmaktan minnettar olmamız gereken bir örnek.

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Eşsiz H & M İlkbahar Yaz 2017 Conscious Exclusive Collections Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.