Güzelkız.com

En Sıcak Makyaj Trendleri Yaz 2017


En Sıcak Makyaj Trendleri Yaz 2017

Yeni bir sezon, yeni makyaj trendleri anlamına gelir. Güneş kendini daha fazla göstermeye başladığında acayip canlandırıcı bir esinti stilinize ve makyaj ritminize uyuyor. Yaz mevsimi, cesur parlak renklerin bütünüyle oynamanıza ve vahşi tarafınızı serbest bırakmanıza olanak tanıyan bir sezon. bu yaza sizi hazırlamak için en sıcak yaz 2017 makyaj trendlerini topladık.

Sıcak yaz günlerinde makyaj trendlerinin neler olacağına bir göz atın.

En Sıcak Makyaj Trendleri Yaz 2017

1.Yoğun Allık Kullanımı

Rihanna ‘nın Met Gala 2017 de kullandığı şık pembe allık gibi yüzü ve göz çevresini kaplayan tekniği tam da bu yaz trendidir. Allık uygulamak için “drape tekniği” güzel çizgileri ele geçirir. Teknik, yanaklarının yanısıra yanakların köşelerinde gözlerin kenarlarına kadar allık kullanmaktır. Genç şarkıcı daha önce moda şovlarının bazılarında gördüğümüz eğilimi popülerleştirdi. Bu ilham, 80’lerin makyaj trendlerinden kaynaklanmaktadır. Bu yaz makyaj rutini yenilemek için bu tekniği kullanarak yanaklarınızın her yanına mercan ve pembeler sürmekten daha iyi bir yol yoktur.

makyaj trendleri 2017 yaz

makyaj trendleri 2017 yaz

2. Parlak Cilt

Bu yaz makyajda yeni bir trend ciltteki parlaklıktır. Parlak ciltten daha fazla baştan çıkarıcı bir şey yoktur. Bu süper parlaklığı elde etmek için en iyi yol sıvı aydınlatıcı kullanmaktır. Daha doğal bir etki için, makyaj sanatçıları, temelin uygulanmasından önce aydınlatıcının yüzünüzdeki yüksek noktalara uygulanmasını tavsiye eder. Böylece cildiniz içeriden parlıyor gibi görünecektir.

2017 yaz makyaj trendleri

2017 yaz makyaj trendleri

3. Parlak Dudaklar

Birçok Instagram güzellik uzmanı hemen hemen her yerde parlak  makyaj kullanır ve dudaklar hariç değildir. Pistler bu yıl moda gösterilerin de ışıltıyla doluydu.Parıltılı dudaklar kusursuzca boyandı. Parlak dudaklar trendini denemek için cesursanız, yumuşak bir tabanı oluşturmak için öncelikle dudaklarınızı pul pul dökmek için bir dudak kesesi kullanın. Sonra dudaklarınızı çizin, parıltılı ruj uygulayın . Zaman ayırın ve sabırlı olun çünkü parıltılar bazen zor ve dağınık olabilir.

yaz 2017 makyaj trendleri

yaz 2017 makyaj trendleri

4. Parlak Gözler

Göz kapaklarınızda dudaklarınızda yaptığınız gibi mat görünümünü değiştirebilirsiniz. Islak göz efektini geliştirmek için canlı ve parlak renkler kullanmanızı öneririz. Maskara uygulandığında kolayca bütün görünümünü bozabilir bunun için alt kirpik çizginize parlak far kullanmaktan kaçının.

yaz makyaj trendleri 2017 2018

yaz makyaj trendleri 2017 2018

5. Tüm Doğal Makyaj

Yaz, çoğu kızın makyajını hafifçe yapmak istediği bir mevsimdir. Cildinize iyi bakmanızı, daha az makyaj ürünü kullanmanızı ve cildinizi bir süre dinlendirmenizi sağlar. Tüm doğal etki için hafif bir fondötene veya hafif bir BB kremine ihtiyacınız var. Ayrıca, dudaklarınıza, yanaklarınızda ve burnunuzun köprüsüne hafif bir ten rengi ruj uygulayın. Eşleşen renk efekti, yüzünüzde büyüleyici bir uyum yaratacaktır.

yaz doğal makyaj trendi

yaz doğal makyaj trendi

6. Tropikal Gözler

Yazın makyaj trendlerini çok sevmemizin nedenlerinden biri de renklerle oynamak için olan fırsattır. Hava daha sıcakken, kıyafetler daha parlaklaşıyor ve makyaj da artar. 2017 yazında tropikal gözler mutlaka denenmelidir. Bunların çoğunu moda gösterilerinde gördük. Bu görünümü yaratmak için cesur bir parlak renk seçmeniz ve göz kapağınıza cömertçe uygulamanız gerekir. Klasik bir monokromatik makyaj gibidir ancak parlak renkler yüzünden çok daha etkilidir. Bu makyaj trendini denemek için pembe, sarı, akuamarin ve mandalin tonları mükemmel.

2017 yaz yeni makyaj trendleri

2017 yaz yeni makyaj trendleri

7. Lekeli Gözler

Bu gözler çekici görünümü klasik dumanlı gözlerden çalacak. Eminim hazırlanmak için saatlerce vakit harcamaktan hoşlanmayan kızlar bu trendi sevecekler. Buradaki büyüleyici nokta, her şeyin mükemmel olması gerekmez. Basitçe bir siyah eyeliner veya herhangi bir koyu renk göz kalemi uygulayın ve parmaklarınızla veya bir fırça ile bunu göz kenarlarınıza bulaştırın. Bu efekti elde etmek için ayrıca krem ​​göz farı da kullanabilirsiniz. Bulaşık gözler son zamanlarda podyumlarda çok popülerdi. Bu eğilimi getiren markalarından bazıları Balmain’dir.

makyaj trendleri 2017 2018

Bir önceki yazımız olan Kalın Kedi Gözü Makyajı 2018 başlıklı makalemizde 2018 makyaj trendleri, göz makyaj modası ve Güzellik Trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.
En Sıcak Makyaj Trendleri Yaz 2017 YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: En Sıcak Makyaj Trendleri Yaz 2017 […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.