Güzelkız.com

En İyi Yıldız Dövmeleri 2017


En İyi Yıldız Dövmeleri 2017

En İyi Yıldız Dövmeleri 2017 – İlk 10 Top

Yıldızlara hayranlık duyuyor musun? İki tip yıldız dövmesi vardır – pentagram ve deniz yıldızları. Bu yıldız dövmeleri, umut, inanç, amaç, koruma ve güven anlamına gelir. Pentagram, denge ve korumanın sembolü olarak görülüyor. Hatta romantik bir anı veya herhangi bir özel anı hatırlamanıza yardımcı olacak çekim yıldızları elde edebilirsiniz.

En İyi Yıldız Dövmeleri

1. Boyunda yıldız dövmesi:
Boynunuza yıldız dövmesi yaptırın. Bu dövmeler şık ve seksi görünüyor . Boyun yıldız dövmeleri genellikle kadınsı bir görünüm verir.

2. Deniz yıldızı dövmesi:

Anlamlı yapılmış yıldız dövme desenini yaptırmak ister misiniz ? Yaşam ve ölüm arasındaki farkı ifade eden deniz yıldız dövmelerini deneyebilirsiniz. Bu dövmeler özellikle denizciler arasında eskiden ünlüydü. Bu dövmeler, gökyüzüne, takım yıldızına ve yıldızlara güvenmeyi temsil ediyordu. Denizciler, deniz yıldızı dövmelerinin zor zamanlarda evlerini bulmalarına yardımcı olacağına inanıyorlardı.
3. Pentagram yıldız dövmeleri:

Pentagram yıldızlı dövmeler çok ünlüdür ve inanç, umut, amaç, başarı, başarı ve korumayı ifade eder. Pentagram yıldızlarına genellikle şanslı yıldız veya sihirbazlar yıldızı denir. Bu yıldız şekli mistisizmin, servetin ve şansın sembolüdür.

Yazın Trend Olacak Ense Dövme Modelleri 2016

Sadece en iyi şekilde görünen, vücudumuz için bazı dövme noktalar vardır, bunlar boyun ve ense bölgeleri. Küçük, minimalist ve yazılı 2016 yaz trendi ense dövme modelleri

 

4. Kelt yıldızlı dövmeler:
Celtics’ten hoşlanıyor musun? Yıldız dövme ürününüzü daha bir hale getirmek için cildinizde bir Celtic yıldızlı dövme yaptırın. Güzel düğüm yıldızlara estetik bir görünüm kazandırır.

5. Renkli yıldız dövmeleri:

Renklere hayranlık duyuyor musunuz? Dövmenizi çekici hale getirmek için cildinizde çok sayıda renkli yıldız yapın. Renkli yıldız dövmeleri çok dikkat çekici ve büyüleyici. Bu renkli dövme, hayatınıza daha fazla renk katmanıza yardımcı olacaktır.
6. Kafatası yıldız dövmeler:

Kafatası yıldızlı dövme modeli, kafatası ve yıldızın mükemmel birleşimidir. Bu dövmeler çok çekici ve farklı görünüyor. Bu, herhangi bir kafatası dövmesi sevgili için mükemmel bir seçimdir.
7. Kelebek yıldız dövmesi:

Kelebek yıldız dövmeler çok sofistike ve şık görünüyor. Bu dövmeler yıldızların ve kelebeğin birleşimidir. Bu dövmeler genellikle kadınsı bir görünüm verir. Butterfly Star dövmeleri çok renkli ve yeni desenler eklenerek daha göz alıcı olabilir.
8. Tek yıldız dövmesi:

En basit şekilde seksi bir görünüm elde etmek ister misiniz? Vücudunuzda çok seksi ve zarif görünen bir yıldız dövmesi yaptırın.Özellikle göğüs üstünde, kasık bölgesinde ve boyunda çok kadınsı duruyor. Tek yıldızlı dövme herhangi bir güçlük çekmeden basit bir şekilde yapılabilir. Tek yıldızlı dövme daha küçükolduğunda daha seksi görünüyor.
9. Tasarımcı yıldız dövmeleri:

Cildinize yapılan güzel desenlerde dövmeler seçin. Yıldızınızdaki tasarımlar yıldızınızın daha çekici ve göz alıcı görünmesini sağlayacaktır. Bu tasarımcı yıldız dövmeleri sofistike ve modaya uygun görünüyor.

10. Kayan Yıldız dövmesi :

Aşk çekim yıldızları? Cildinize yapılan yıldız dövmeleri kayarken daha güzel görünüyor. Bu dövmeler, güzel ve romantik anlarınızı hatırlamanıza yardımcı olmak için mükemmel bir yol sunar. Kayan yıldız dövmeleri tamamen yeni bir konsept ve çok şık ve akıllı görünüyor. Bu dövmelerin boyutları büyüktür ve ona tam bir görünüm verir.

En İyi Yıldız Dövmeleri 2017 / GALERİ

Bir önceki yazımız olan Evde Nasıl kolayca Cilt Kırışıklıklarından Kurtulunur başlıklı makalemizde cilt kırışıkları, cilt maske tarifleri ve doğal cilt maskeleri hakkında bilgiler verilmektedir.
En İyi Yıldız Dövmeleri 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.