Güzelkız.com

En İyi Moda Dergileri


En İyi Moda Dergileri

Dergiler, gerek içerikleri, gerek verdikleri bilgileri ve gerekse amaçları bakımından büyük önem taşımaktadırlar. Yabancı ülkelere göre ülkemizde dergi kullanımı henüz yeterli seviyede olmasa da, bu konuda en iyi moda dergileri her zaman için kadınlar tarafından takip edilmektedir. Vogue, Dazed, Nylon, Suitcase Magazine, The Gentle Woman, Love Magazine, Another Magazine gibi önemli birçok dergi, en çok takip edilen ve en iyi kabul edilen moda dergileri olarak bilinmektedir.

Kadın Moda Dergileri

Kadın moda dergileri, haftalık sayılarıyla okuyucularına moda konusunda güncel birçok bilgiyi sunmaktadırlar. Kadın moda dergilerinden nasiplenen birçok kadının olduğunu görmek hiçte zor olmayacaktır. Bu nedenle kadın moda dergileri konusunda en iyi dergilerin; Elele, Cosmopolitan, Elle, Vogue, Ala, Seninle ve Hayat adlı dergilerin en çok takip edilen ve en çok okunan dergiler olduğunu gözlemledik.

İngilizce Moda Dergileri

Moda dergileri konusunda yabancı dergilerin, yerli dergilere göre daha çok rağbet gördüğünü söylemek mümkün. Bu nedenle sizler için İngilizce moda dergileri konusunda araştırma yaptık ver karşımıza; Magazine, Trolerin, Escaparate, Queen Premium, Fashion Files gibi önemli dergiler çıktı. Bu dergilerin birçoğu, gerek dünyada gerekse ülkemizde sıklıkla takip edilen dergiler olarak bilinmektedir.

Glamour Dergisi

Dünyanın en çok satan moda ve güzellik dergisi olan Glamour Dergisi, Türkiye pazarına 2016 yılında girmiş olan bir dergidir. Aylık olarak 11.4 milyon üzerinde satan bu dergi, kadın, moda, güzellik, magazin dünyasından haberler ve yaşam gibi kategorileriyle okuyucularına zengin içerikler sunmaktadır. 2016 yılından bu yana en çok satan kadın dergilerinden biri olan Glamoru Dergisi, birçok kadın tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Vogue Dergisi

Türkiye’de dergi konusunda akla gelen ilk isimlerden biri olan Vogue dergisi, dünyada modaya dair en önemli içerikleri sunan dergilerden biri olarak kabul edilmektedir. 121 yıldır yayın hayatına devam eden bu dergi, modanın yanı sıra stil ve güzellik konusunda da kadınlara birçok bilgi vermektedir. Yaşama dair ve kadına dair her türlü içeriğin bulunduğu bu dergi, 2010 yılından bu yana Türkiye’de yayın hayatına devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Kadın Dergileri başlıklı makalemizde Cosmopolitan Kadin Dergisi, En Çok Okunan Kadin Dergileri ve En Iyi Kadin Dergileri hakkında bilgiler verilmektedir.En İyi Moda Dergileri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.