Güzelkız.com

En iyi Makyaj Fırçası setleri


En iyi Makyaj Fırçası setleri

Makyaj Çantasına Eklenecek 11 En İyi Makyaj Fırçası Seti

Makyaj bitti, ancak büyük makyaj fırçaları sonsuza dek kalır. Bu yüzden her makyaj severin makyaj çantasında inanılmaz fırçaları olması çok önemlidir. Makyaj fırçalarını tek tek satın almak kesinlikle mantıklı değil (en azından başlangıçta değil) çok güzel makyaj fırça setleri çok daha iyi fiyatlar için kullanılabilir.

Bununla birlikte, hiç kimsenin en iyi fırça seti yok – farklı ihtiyaçları karşılayan çok çeşitli makyaj fırçaları var, bu da en iyi makyaj fırçaları setlerinin bir listesini yapmak istedik . Bu setlerin bazıları zaten satılıyordu, diğer takımlar yeni koleksiyonlara ait.

Bu makyaj fırça takımlarının bazıları daha küçük boyutludur ve diğerleri tam boyutlu fırçalarla doludur, ancak bunlar gezi için yapılmıştır. Ne tür fırçalar istediğinize veya neye ihtiyaç duyarsanız ve hangi fiyat aralığı ihtiyaçlarınızı karşılayacak sizde kendinize uygun harika bir set bulacaksınız.

Özellikle muhteşem aynalı makyaj fırçaları, oval fırça kategorisinde en iyi makyaj fırça setlerinden birini temsil eder. Bu, oval fırça öğrenme eğrisini aştıktan sonra makyajın tam yüzünü kolayca uygulayabileceğiniz eksiksiz bir settir.

Yansıtılmış kulplar temiz ve muhteşemdir ve daha kalın bir kavrama yastığı içerir, böylece çok daha konforlu bir makyaj yapılır. Fırça lifleri imkansız derecede yumuşak ve tamamen vegan.

Sigma’nın bu 5 fırça seti, en iyi makyaj fırçası ile sizi şöhret salonundan çıkarılmış gibi yapar; çünkü mükemmel bir cilt elde etmek için kullanım kolaylığı harikadır . Bu setteki fırçalar tamamen vegandır ve sıvı, krem ​​ve toz bazlı ürünler uygulamak için kullanılabilir. Kulplar, herhangi bir makyaj çantasına sığacak klasik, parlak siyahtır.

Bobbi Brown makyaj fırça seti 2017 2018

Benim en sevdiğim ise Bobbi Brown’un bu temel seti küçük ve basit olabilir, ancak makyaj fırçaları kesinlikle yüksek makyajlı fırça setlerinden biridir. Bu 6 fırça seti her yerde yüzeye ve gözlere uygulanabilir, ancak tam bir yüz için tam olarak yeterli değildir.

Su geçirmez bir taşıma çantasında gelirler ve sanatçı fırçaları anımsatan üniseks bir tasarıma sahiptirler, bu nedenle gerçekten sanatsal olmaya hazır olursunuz.

En iyi Makyaj Fırçası setleri / GALERİ

Bir önceki yazımız olan Gucci İlkbahar Yaz Sheer Rujları 2017 başlıklı makalemizde 2017, Gucci ve Gucci Ruj hakkında bilgiler verilmektedir.
En iyi Makyaj Fırçası setleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.