Güzelkız.com

En İyi Kadın Dergileri


En İyi Kadın Dergileri

Güzellik, sanat, moda, magazin, yaşam, film ve diziler, yeme alışkanlıkları ve daha birçok konuda önemli içerikler sunan kadın dergileri, aylık olarak belirli bir kitleye hitap etmektedirler ve bu kitle her geçen gün hem ülkemizde hem de dünyada fazlasıyla büyümektedir. Bu konuda ise Vogue, Elle, Elele, Cosmopolitan, Ala, Hayat ve Seninle dergileri, bilinen en iyi kadın dergileri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yabancı Kadın Dergileri

Ülkemizde birçok dergi konusunda birçok isime rastlanılmaktadır ve bu dergilerin birçok okuyucu kitlesi bulunmaktadır. Türk dergilerinin yanı sıra yabancı kadın dergileri de büyük önem taşımaktadır. Birçok içerik sunan yabancı kadın dergileri olarak, Cosmopolitan, Vogue, Beauty, Aysha, Amargi, Enda, Estetica, Female gibi birçok dergi bulunmaktadır.

Kadın Dergi İsimleri

Dergi okumaya yeni başlayacaksanız ve bu konuda kadın dergi isimleri üzerinde araştırma yapmayı düşünüyorsanız, sizlere ülkemizde en çok tercih edilen kadın dergilerinin isimlerini vermek isteriz. Ala, Amarg, Aysha, Beauty, Cosmopolitan, İkra, Elele, Elle, Enda, Estetica, Female, Feminist, Feminist Politika, Feminist Yaklaşımlar, Gülnaz, Hayyat, Jumbom ve Kadın gibi dergiler, bu konuda öne çıkan isimlerdir.

Feminist Kadın Dergileri

Feministler ve feminist dergisi seven kadınlar için büyük önem taşıyan feminis kadın dergileri, ülkemizde çokta olmasa da, yeterli sayılabilecek miktarda bulunmaktadırlar. Feminist Yaklaşımlar, Feminist Politika, Female, Feminist, Kadın, Amargi gibi dergiler, ülkemizde en çok tercih edilen feminist kadın dergileri olarak bilinmektedir.

En Çok Okunan Kadın Dergileri

Glamour, Elle, Elele, Vogue, Cosmopolitan, Ala gibi birçok dergi, en çok okunan kadın dergileri olarak bilinmektedir. Bu dergileri, bayilerde ve birçok satış noktasında bulabilmeniz mümkündür. Bu dergilerin aylık olarak okuyucu sayısının hayli fazla olduğunu söylemek mümkündür.

 

Cosmopolitan Kadın Dergisi

Ülkemizde ve dünyada en çok okunan dergilerin başında yer alan Cosmopolitan kadın dergisi, ABD’de bir kadın dergisi olarak 1886 yılında yayın hayatına başlamıştır. ilişkiler, seks, kariyer, kişisel gelişim, ünlüler, güzellik ve moda konularında okuyucularına içerik sağlayan bu dergi, 35 dilde basılmaktadır ve 100’den fazla ülkede okunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pike Dantel Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 pike dantel modelleri, dantel modelleri ve pike dantel modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
En İyi Kadın Dergileri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.