Güzelkız.com

En Güzel 2016 Kuş Dövmeleri


En Güzel 2016 Kuş Dövmeleri

Dövmeler son zamanlrda bizim görüş ve inançlarımızve ilkelerimizi yansıtmasıyla, aynı zamanda fikirlerimizi ifade etme sembolü ile çok popüler olmuştur.Tamda yaz sezonunun yaklaştığı bu günlerde en güzel 2016 kuş dövmeleri ile güzel bir koleksiyon hazırladık. Kuşlar insanın yakın arkadaşı olarak inanılmaktadır. Farklı kuşlar farklı mesajları iletmektedir. Aynı zamanda özgürlüğümüzü simgeler.O yüzden kuş dövmelerinin farklı tercihlerinin ​​birçok kişi tarafından sevilmesinin en büyük sebebidir.

Bir kuş dövmesi, bizde uzak geri durma korkularını gideren, hak ve özgürlüğümüzü yansıtan vb bir çok anlamı vardır.

Yani burada biz kuş dövmeleri ile dövme fikirleri hakkında güzel bir koleksiyon hazırladık. Bu yazımızdada, trend ve en güzel kuş dövmelerini görebilirsiniz. Her yerde dövme çeşitleri vardır ama en popüler ve ilginç kuş dövmeleri listesi güzel kız ‘da…

En şirin ve popüler dövmelerden biri küçük ardı ardına uçan kuş dövmeleridir. Bu kuşlar bir grup halinde, küçük ama güçlü anlamına gelir. Bu özgürlük duygusu verir ve hayat için ilham kaynağıdır.

En Güzel 2016 Kuş Dövmeleri

En Güzel 2016 Kuş Dövmeleri

Bazı kuş dövmeleride daha net anahat ve daha az sayıda kuş gösterir. Bu, çoğunlukla hayatın daha az ama daha güçlü yönlerini sembolize etmek için kullanılır.

Mavi renkte tek bir kuş dövmesi ise güçlü bir dövme ve kuşkusuz pozitiflik duygusu getiriyor. Bazı dövmeler ince ve sevimli olsa da, mavi tek bir kuş dövmesi bir karakter ve gücünü gösterir.

En Güzel 2016 Kuş Dövmeleri

En Güzel 2016 Kuş Dövmeleri

Küçük uçuşan kuş dövmeleri doğası sayesinde en sevilen dövmelerden biridir. Onun farklı, cesur ve ince bir itiraz tutar. Seksi sırtlar ve omuz için gösterişli kızlar için mükemmel bir dövme modeli.

Güzel canlı renklerde ve keskin çizgiler ile yapılan kuş dövmeleri kendilerini özgürce ifade edebilenler için ideal.

En Güzel 2016 Kuş Dövmeleri / Galeri

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz kıyafetleri 2016 başlıklı makalemizde bahar kıyafetleri 2016, bahar modası ve kıyafet fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.
En Güzel 2016 Kuş Dövmeleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.