Güzelkız.com

En Güzel 17 İlkbahar Yaz Tırnak Tasarımı 2018


En Güzel 17 İlkbahar Yaz Tırnak Tasarımı 2018

İlkbahar yaz 2017 sezonun en güzel tırnak oje tasarımlarını paylaştık.

Sizi hayal kırıklığına uğratmayacak bahar mevsimine uygun rengarenk yeni tırnak desenleri ile tanışın.Konsere veya bir festivale gidecekseniz bu tırnak tasarımları arasından tarzınıza uygun rengarenk müzikal desenleri de bulabilirsiniz.

Özellikle altın rengi nail art tasarımları 2017 ilkbahar yaz modasında kızlar arasında çok popüler.Eğer size çok abartılı geliyorsa metalik simli ojeler ile sade renkler tercih edebilirsiniz. Basit ama zarif bir tırnak tasarımı için nude ve açık pembe mat tırnak tasarımları yapabilirsiniz, üstüne yapacağını küçük siya yıldızlar ise tırnaklarınızın sadeliğini bozmadan şık bir dokunuş ekleyecektir.

Kendinize uygun bir tasarım seçemiyor musunuz? O zaman tüm parmaklarınızda farklı tırnak desenlerini yapın! Hepside birbirinde güzel ve şık gerçekten seçim yapması çok zor.

ilkbahar yaz tırnak ve oje trendleri 2017 18

Açık renk ve mat tırnaklar üzerine uygulayacağını minimalist desenlerde 2017 yaz tırnaklarında çok popüler. Eğer konser stilinize layık bir tırnak görünümü oluşturmak için yalnızca birkaç dakikaya ihtiyacınız varsa tırnaklarınızın üzerinde soyut, renkli çizgiler her zaman konser ve müzik festivali tarafından onaylanmıştır!

İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri

Her yıl, pist üzerindeki tırnak trendleri bizi şaşırtıyor. ilkbahar / yaz 2017 tırnak trendleri de farklı değildir. Çok yaratıcı tüm kıyafet üzerinde kullanı

Az ama şık bir görünüm ister misiniz? Tırnaklarınızı parlak bir griye boyayın ve daha sonra orta parmaklarınızın ortasına ince bir çizgi çizin – ya da istediğiniz parmaklarınız varsa! – Bir son kat, çok sayıda yüzük ekleyin ve devam edin!

En Güzel 17 İlkbahar Yaz Tırnak Tasarımı 2018 / GALERİ

Bir önceki yazımız olan Bershka 2017 'de Güzellik ve Makyaj Koleksiyonu Başlattı! başlıklı makalemizde Bershka, Bershka 2017 ve güzellik hakkında bilgiler verilmektedir.
En Güzel 17 İlkbahar Yaz Tırnak Tasarımı 2018 YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Ayrıca: En Güzel 17 İlkbahar Yaz Tırnak Tasarımı 2018 […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.