Güzelkız.com

Elie Saab Sonbahar 2017 Gelinlik Modelleri


Elie Saab Sonbahar 2017 Gelinlik Modelleri

Elie Saab bu yılın başlarında yaptığı gelin koleksiyonunu başlattı. Onun hayranları tasarımlardan gözlerini alamadılar ve tasarımlar yine mutluluk verdi.Şimdi moda tasarımcısı Elie Saab sonbahar 2017 gelinlik modellerini moda severler ile buluşturmanın gururunu yaşıyor.Biz de büyülü koleksiyonu sizlere tanıtmaya çalışacağız.
Koleksiyonda sadece en zarif ve şık stiller mevcut.Lübnan tasarımcı Elie Saab imzası dramatik bir tarzda kendini gösteriyor. Onun sonbahar 2017 gelinlik koleksiyonu elbette, aynı zamanda güncel ve geleneksel olmayı da başardı. Saab büyülü tasarımları ile asla herkese anında düğün hakkında hayal kurmaya itiyor.Koleksiyonun prenses gibi, görkemli önerileri, kristal işlemeleri tasarımları olağanüstü gösteriyor.

gelinlik modelleri 2017 2018

gelinlik modelleri 2017 2018

Çok Saab’ın hazır giyim ve haute couture mevsimsel koleksiyonlarında da görüldüğü gibi, her zamanki gibi, bu özel Elie Saab sonbahar 2017 gelinlik rahatlılıkla eş anlamlı olarak tasarlanmıştır. Genel olarak son derece kadınsı tasarımlardır.
Birçok diğer tasarımcılar gibi, Saab da 10 büyüleyici teklifle en güncel düğün için sunacağı şaşırtıcı ,heybetli, kendi içinde dans-zeminine hazır eğilimler ile yorumlanır. Anındarahat ve kolay hareket için büyük boy gelinlik sonbahar 2017 gelinlik trendi ve Elie Saab koleksiyonunda ön sıralarda yer almaktadır.

2017 gelinlik modelleri

2017 gelinlik modelleri

Bu Elie Saab sonbahar 2017 gelinlik koleksiyonu da büyük ölçüde gelinler tamamen geleneksel olabilecekler. Ama stilleri değişecek ve bir birini tekrarlamayacaktır.Büyük boy gelinlik koleksiyonu en yinelenen motifler olmakla birlikte, Saab çok daha dolambaçlı, eğri saran siluetleri seçmiştir.
İkincisi başlıca iki farklı, ama aynı derecede çekici temalar tercüme edilmiştir. Bir yandan, diğer yandan, önden ya da yandan üzerinde yırtmaçları olan partye i hazır tasarımlar da vardır.

Elie Saab gelinlik modelleri 2017 18

Elie Saab gelinlik modelleri 2017 18

Şehvetli denizkızı gelinlikler ince belleri ve yaka oyuntularını geliştirmek için sofistike tarzda oluşturulmuştur.
İlginçtir, diğerine göre sonbahar 2017 gelinlik koleksiyonları , Saab gelinlik üzerinde tüyler olan daha geleneksel sonbahar ve kış ilham malzemeler üzerinde durulmuştur.Gelinlerin prenses gibi görünmesini sağlayacak tüyler tasarımlar da kullanılmıştır.
Boncuklu aksan çok daha şaşırtıcıdır. Elie Saab gelinlik koleksiyonları olabilmesi için girift çiçek motifleri işlemeleri ve tabii ki, dantel ve tül kumaşlara da yer verilmiştir. Elie Saab için çok değerli olan zamansız klasik parçalar koleksiyonda bolca yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Zuhair Murad 2017 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, gelinlik modelleri 2017 ve Zuhair Murad hakkında bilgiler verilmektedir.
Elie Saab Sonbahar 2017 Gelinlik Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.