Güzelkız.com

Elie Saab 2018 Gelinlik Modelleri


Elie Saab 2018 Gelinlik Modelleri

Elie Saab 2018 gelinlik modelleri, bahar  koleksiyonunda her şey çiçeklenmiş bir bahçeden esinlenerek tasarlanmış, ama yine de, yumuşak, sevimli ve çarpıcı olmayıda başardı. 2018 Gelinlik modelleri arasında ki farklı tasarımları bize beklediğimiz zenginliğini yeniden sundu.

Koleksiyon, Elie Saab’ın üçüncü gelin koleksiyonu 13 parça gelinlik modeli içermektedir. Dişilik, Elie Saab’dan uzak bir kavram değil, tasarımları, her zaman ihtişamlı bir şekilde olmasına rağmen, içerdiği bezemeler de hantal değil. Bu marka gelinlik tasarımlarında, cazibe ve geniş paylaşımlar sağlayan bir markadır.

Çiçek motiflerinin koleksiyonda kullanılması, gelinliklerin çok romantik bir stillde ve tasarımlarda hareketli görünmesini sağladı. Koleksiyonların etkileyiciliğini tanımlamak zor olsa da, tasarımların her biri kendilerine yüksek bir etki seviyesine sahipti. Koleksiyonda yer alan çok yönlü tasarımlarda son derece gelişmiş ve cazibeli 2018 gelinlik modelleri var.

Çıkarılabilir eteğe sahip gelinlik modelleri gelinler için parlak bir seçenektir. Tonal kristal süslemeleri ve aksesuarları içeren uzun kollu gelinlik tulumlar da inanılmaz bir beraberlikti.

elie saab 2018 gelinlik modelleri

elie saab 2018 gelinlik modelleri

Koleksiyonda gösterilen mücevherlerde olağanüstü – basit ama çok ilginç olan beklenmedik girdaplar, dipsler ve ayarlamalar ile tasarlanmış. Üstelik işlemeli lüks bir yüz örtüsü, çiçek motifi ile kendi başına kaçınılmaz bir parlaklığa sahip. Kürk ceketi yumuşak ve tatlıydı ve gözlüklerin beklenmedik şekilde dahil edilmesi dikkat dağıtıcı ama çok havalıydı.

Elie Saab 2018 Gelinlik modellerinde, pürüzsüz siluetler ve akan çizgiler süslemeler için mükemmel bir tuval verdi ve zenginlikleri başta parmağında doğru tutuyordu. Boyunlukların ve kesiklerin çeşitliliği her yerde farklı olmamış, ancak tutarlı, romantik, yumuşak ve çiçek açan estetiği sürüyor.

Elie Saab 2018 gelinlik modelleri 1

Elie Saab 2018 gelinlik modelleri 1

Bu koleksiyonda gelinlikler 7000 dolardan başlayan fiyatlarda. İstediğiniz modelin resmini alıp daha uygun fiyatlara da diktirebilirsiniz.Vücudunuzu vurgulayan tasarımlar ve her zaman etkileyici detay çalışmaları, süslemelerin yalnızca ön tarafa odaklanmadığı, ancak arkasında doğal ve güzel bir şekilde uzanarak, ailenizin ve arkadaşlarınızın bir araya gelip izleyenlerinin ilgisini çekecek şekilde 306 derecelik bir deneyime sahip olmanız için yürüyüşünüzü ayarlayacak açılarda.

Elie Saab 2018 gelinlik Koleksiyonu

Elie Saab 2018 gelinlik Koleksiyonu

Bu, özellikle inci ve kristalle süslenmiş yanılsama kordonunun bulunduğu cüppe için geçerlidir; bu yanıltıcı çerçeve, köpüren ve parlayan tasarımın gövde etrafında tamamen dolaştırılmasına ve tam tül etek ile uyumlu olmasını sağlamıştır.

Bir önceki yazımız olan Bu Yaz'ın En Güzel Nişanlık Modelleri başlıklı makalemizde 2017 nişanlık modelleri, 2018 nişanlık modelleri ve nişanlık hakkında bilgiler verilmektedir.Elie Saab 2018 Gelinlik Modelleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Moda endüstrisi çok yönlülük ve seçim özgürlüğü ile birlikte, daha klasik düğün stilleri arayanların, Monique Lhuillier’ın orantılı olarak oyun oynadıklarını görmekten mutluluk duyacak, standart, geleneksel düğün görünümlerine her zaman güçlü bir odak tutarken, hiçbir zaman kötü görünmeyecektir. İlgili: Elie Saab 2018 Gelinlik Modelleri […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.