Güzelkız.com

Düşük Topuz Modelleri ve stil ipuçları 2017


Düşük Topuz Modelleri ve stil ipuçları 2017

Düşük topuz modeli hemen hemen herkesle eşleşen kolay bir saç modelidir. Bunu hem uzun hem de omuz uzunluğundaki saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Uzun saçlarınıza uyguladığınızda ancak daha hacimli duracaktır. Siz de büyük çabalar harcamadan profesyonellerin saç tekniklerini deneyerek hiçbir zorlukla karşılaşmadan düşük topuz modelini saçınıza uygulayabilirsiniz. Bu zarif topuz saç modelini her ortamda rahatça kullanabileceğiniz gibi ister dağınık, ister sıkı yada yan düşük topuz modeli tercihleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de kolay yöntemlerle düşük topuzunuzu kendiniz oluşturmak istiyorsanız aşağıda sunulan birkaç ipucuna göz atarak muhteşem görünümlü düşük topuz saç modelini uygulamayı öğrenebilirsiniz.

Düşük Topuz Modelleri ve stil ipuçları 2017

Düşük topuz oluşturmak için birkaç farklı seçenekler mevcut olduğundan, öncelikle temel saç topuz stillerine göz atmak gerekmektedir. Temel Düşük Topuz Öncelikle saçınızın merkezini saç tarağı ile dikkatlice belirlemelisiniz. Temel düşük topuz saç modeli oluşturmak için saçınızı aşağı doğru çekin ve ilk olarak düşük at kuyruğu yapın, bir elastik bant ile sabitleyin. Sonra yavaşça elastik banttan başlayan ve saçınızda oluşturduğunuz at kuyruğunu saat yönünde çevirerek işleme devam edin. Bükülmüş saç tabanı etrafında bir bobin oluşacaktır. Topuz altında kalan saç uçlarınızı iğnelerle sabitleyerek düşük topuz saç modelinizi sabitleyin.

Kabarık- Dalgalı Düşük Topuz

Eğer saçınızın daha hacimli görünmesini istiyorsanız, atkuyruğu saçınızın üst yarısını ayırarak alt yarısından topuzunuzu oluşturun. Son olarak topuz tabanı etrafında saçınızı sarın. Benzersiz bir görünüm için ise gevşek saçlar bırakarak saçınızda dalgalar yaratabilirsiniz.

kabarık - dalgalı düşük topuz modeli 2017

kabarık – dalgalı düşük topuz modeli 2017

Yandan Düşük Topuz

Yan Düşük Topuz Asimetrik ya da yan düşük topuz saç modelindeki tek fark; topuzun başın bir tarafında yerleştirilir olmasıdır. Temel düşük topuz saç modelindeki teknikleri sıralayarak yan düşük topuz saç modelini uygulayabilir ve hatta orijinal bir görünümü garantileyebilirsiniz.

yan düşük topuz modeli 2017 2018

yan düşük topuz modeli 2017 2018

Örgülü Düşük topuz

Örgülü Düşük Topuz Örgüler son zamanlarda kızlar arasında oldukça popüler olan ve zarafetle eş anlamlandırılan saç modellerinden olduğundan, örgülü düşük topuz saç modeli gerçekten çok uzun saçlar için idealdir. Bir örgülü düşük topuz yapmak için, düşük at kuyruğu saçınıza örgü yaparak ve daha sonra sadece saç tabanı etrafında gevşek çevirerek gerçekleştirebilirsiniz. Tek fark saçınızı daha şık görünmesini sağlayacak olan bu modele çiçek yada saçınızı süslemek için alternatif olarak kullanacağınız saç aksesuarları eklemektir.

İlgili:Örgülü düşük topuz modeli nasıl yapılır

örgülü düşük topuz modeli 2017

örgülü düşük topuz modeli 2017

Sıkı Düşük Topuz

Eğer daha resmi bir düşük topuz yapmak istediğinizde, atkuyruğu saçınızı daha sıkı sararak saçınızın önünde herhangi bir gevşeklik olmamasına dikkat etmelisiniz. Düşük topuz saç stillerinde jöle veya sprey kullanarak saatlerce dayanıklı modeller oluşturabilir kişiliğinize ek bir zarafet katabilirsiniz.

düşük topuz modeli 2017

düşük topuz modeli 2017

Düşük Topuz Modelleri 2016 / Galeri

Bir önceki yazımız olan Yaz modası 2017 Kot Etekler başlıklı makalemizde kot etek kombinleri, kot etek modelleri ve kot etekler hakkında bilgiler verilmektedir.Düşük Topuz Modelleri ve stil ipuçları 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.