Güzelkız.com

Düğün Planlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler


Düğün Planlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her kadının vazgeçilmez rüyası olan düğünler, gerçekleşmeye başladıkça kendi problemlerini de kendileriyle birlikte getirmektedirler. Düğünlerinizin kâbusunuz olmaması için sizler için derlediğimiz tavsiyelere mutlaka kulak vermelisiniz.

  • HERKESİ MUTLU EDEMEZSİNİZ!

Öncelikle, herkesi mutlu etmeye çalışmaktan vazgeçin. Bu sizin en mutlu gününüz başkalarının değil, bunu sakın unutmayın. Eşinizle birlikte aldığınız kararları kimsenin bozamayacağını bilin ve sizi farklı istekleriyle bunaltabilecek herkese karşı durmaya çalışın.

  • KOŞTURMAKTAN VAZGEÇİN!

Evet, bu sizin en önemli gününüz, ama öncelikle durup rahat bir nefes alın. Her an bir şeyler yetiştirmeye çalışmak yerine mükemmel bir plan hazırlayıp adım adım bu plana uyum sağlayın ve bu sayede her konuda koşuşturmaca içine girmekten vazgeçin.

  • ENERJİNİZİ YÜKSEK TUTUN!

Düğün planları sizi yorabilir ve hiç olmadığınız kadar stres altında olabilirsiniz. Bunun için özellikle enerjinizi yüksek tutacak şekilde beslenmeli ve stresten uzak durmaya çalışmalısınız.

  • DÜZENLİ UYKUDAN SAKIN VAZGEÇMEYİN!

Bütün düğün koşuşturmasının sizi uykusuz bırakabileceğini unutmayın. Strese ve sağlıksız beslenmeye yol açabilecek bu yoğun dönemde iyi uyku hayati öneme sahiptir. Dengeli ve yeterli beslenmenin yanında düzenli bir uyku da yorgunluğunuzu önleyecektir.

  • SEVMEDİĞİNİZ KONUKLARIN KEYFİNİZİ KAÇIRMASINA İZİN  VERMEYİN!

Düğününüzde istemediğiniz ancak davet etmenizin şart olduğu insanları mümkün olduğunca görmezden gelmeye çalışın. Onu görmek canınızı sıkabilir ancak bunun sadece bir gece için olduğunu unutmadan eğlencenize devam etmelisiniz.

  • KÜÇÜK AYRINTILARDA BOĞULMAYIN!

  • Bu stresli ve zor günlerde mutlaka yanınızda size destek olacak, yükünüzü hafifletecek kişiler olmalıdır. Onlardan yardım isteyerek her şeyle aynı anda ilgilenmenin zorluğunu da atlatabilirsiniz.
  • Tüm bu küçük ama etkili ipuçlarını kendi tarzınıza göre deneyerek, düğün planlarınızı yaparken daha rahat ve daha kontrollü hareket edebilirsiniz.

Düğün Planlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir önceki yazımız olan El Yapımı Düğün Hediyeleri başlıklı makalemizde El Yapımı Düğün Hediyeleri, el yapımı hediyelikler ve evde düğün hediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.
Düğün Planlarken Dikkat Etmeniz Gerekenler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.