Güzelkız.com

Düğün Gecesi İçin Gelin İç Çamaşırı Nasıl Seçilir


Düğün Gecesi İçin Gelin İç Çamaşırı Nasıl Seçilir

Düğün günü her yerde kadınlar için özeldir. Bu özel günde çünkü tüm kadınlar her zamankinden daha mükemmel, kendisini gerçek bir prenses gibi görmek isterler. Şık bir  gelinlik, parlak bir taç ve yeni bir hayatın başlangıcı olarak tabii ki hafif yüzünüze doğru asılan bir duvak ile fantezi ve şık saç modeli gibi baştan aşağı detaylar büyük önem taşımaktadır.
Gelin iç çamaşırı için en ideal seçimleri öğrenmek istiyorsanız makalemizi okuyarak ve önerilerimizi dikkate alarak mükemmel görünümler yaratabilirsiniz.

gelinlik altına iç çamaşırı nasıl seçilir

gelinlik altına iç çamaşırı nasıl seçilir

Gelinlik için ayakkabı uyumu çok önemlidir, ancak, gelin iç çamaşırı seçimini son dakikaya sakın bırakmayın, çünkü bu durum lider bir öneme sahiptir ve bu yüzden vardır. Acele etmeden ve elbise altına uyum sağlamak için çok dikkatli olmalısınız. Elbisenizin modelini doğru bir şekilde yansıtmak istiyorsanız seçeceğiniz iç çamaşırı burada çok önem taşımaktadır. Bu yüzden iç çamaşırı satın alırken pahalı çamaşırları satın almaktan çekinmeyin. Gelin iç giyimleri genellikle düğün için satın alındığında pahalı etiketlerle karşılaşabilirsiniz. Bakınız: 2017 Gelinlik Modelleri
Örneğin bir straples elbise içine giyeceğiniz iç çamaşırı özelliklerinde büstünüzü gerekli kaldırma ve şekllendirme sağlayan straples sütyen yada büstiyerleri tercih etmelisiniz. Ayrıca külot seçimi de unutulmaması gereken önemli bir ayrıntıdır. Tercih edeceğiniz külotunuzun dikiş izi yapmayan özellikte seçilmiş olmasına dikkat etmelisiniz.

düğün gelin iç çamaşırı nasıl seçilir

düğün gelin iç çamaşırı nasıl seçilir

Eğer kilo konusunda bilinçliyseniz ve ince görünmek istiyorsanız, elbisenizin altına ince gösteen korseleri deneyebilirsiniz. Bu korseler çok rahat olmasa da sizi şıık gösterecek bir detaydır. Ayrıca elbiseniz tam uzunluktaysa bu konuda endişelenmenize gerek kalmadan rahat korseler de deneyebilirsiniz.

gelinlik altına iç çamaşırı seçimi

gelinlik altına iç çamaşırı seçimi

Düğün iç çamaşırı ile güzel görünmenin yollarını elbisenizin altına giyeceğiniz dantel bir çorap ve narin bir jartiyer giymek olduğunu bilmelisiniz. Doğru renk tercihi ve ölçüleri ile güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz.
Ayrıca düğün gecesi küçük iç çamaşırı gibi detaylı çamaşırları banyoda değiştirebilir, özel giyimlerinizle büyülü, seksi istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

gelinlik için iç çamaşırı

gelinlik için iç çamaşırı

Gelinlik iç çamaşırı seçerken yeterli zamanı ayırmayı unutmayınız
1-İç çamaşırı seçerken elbise yada gelinlik ne giyecekseniz deneme esnasında yanınızda bulundurarak doğru bir seçim yapabilirsiniz.
2-Korse seçiminde de vücudunuzu tam saran sizi ince gösterecek olanları tercih ederek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
3-Doğru külot seçimi yaptığınızdan emin olmalısınız. Genellikle dikişsiz olanları tercih etmelisiniz.
4-Büyük boy çorapları tercih etmelisiniz.
6. Vücut hatlarınıza uygun jartiyer takımları tercih etmelisiniz.

7. gizemli iç çamaşırlarını tercih edebilirsiniz. Çünkü bu gün ilgi ve övgünün en yüksek olduğu özel bir gün böylelikle kendinizi daha emin ve tren hissedebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tül etekler nasıl giyilir 2017 kombinler başlıklı makalemizde bayan, kadın ve kız hakkında bilgiler verilmektedir.Düğün Gecesi İçin Gelin İç Çamaşırı Nasıl Seçilir YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Klasik beyaz renk ve siyah renkli çift parçalar yanında, pastel mavi (hem gelinin ‘yeni bir şey’ hem de ‘mavi bir şey’ olarak işlev gören) ve pastel pembe renkte 2 parça ayırır. İlgili: Düğün Gecesi İçin Gelin İç Çamaşırı Nasıl Seçilir […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.