Güzelkız.com

Dudak ve Kaş Dövmeleri İle Mükemmel Görünüme Sahip Olun


Dudak ve Kaş Dövmeleri İle Mükemmel Görünüme Sahip Olun

Ünlüler arasında en belirgin yüz özelliği kaşlarıdır. Onların ince veya kalın, sarışın veya siyah genel görünümün bir parçasıdır ve bir çok ünlü kaşlarına çok önem vermektedir. Şimdi sizlere Hollywood’un en iyi görünümlü kaşlarından birkaç örnek vereceğiz.

Victoria Beckham

En Cazip moda tasarımcısı ve şarkıcısı olan Vicktoria Beckham, kalıcı eyeliner ve kaş uygulamasını yapabileceğinizi söylüyor. Dudak dövmeleri dudaklarınızı geliştirmek içindir. Bu prosedür, gerçek dolgunluk, şişkinlik veya birim oluşturmak için uygulanmaktadır. Dudaklar özellikle hassas ve duyarlı olduğundan kalıcı dudak dövme uygulama süreci biraz acı verici bir işlemdir. Ama, ağrıyı engellemek için bir anestetik kremler kullanılabilmektedir. Bu anestezi ile işlem çok daha hızlı yapılabilir.

Dudak ve Kaş Dövmeleri

Dudak ve Kaş Dövmeleri

Pamela Anderson

Aktris Pamela Anderson Taormina, İtalya 15 Haziran 2014 tarihinde 60 Taormina Film Festivali’ni katılır. (Maserati için Valerio Pennicino / Getty Images tarafından Foto) Pamela Andersonun dudak ve kaşlarında dövme oldğunu görüyoruz.

pamela anderson Dudak ve Kaş Dövmeleri

pamela anderson Dudak ve Kaş Dövmeleri

Madonna

Madonna kaşlarınıza yaptıracağınız dövmeyle kendinize adeta yeniden aşık olacağınızı ifade etmektedir. Ağrı içermeyen sadece mürekkep ile deri içine uygulanan bu işlemden sonra kaşlarınızı bir hafta boyunca kuru tutmanız gerekmektedir.

madonna Dudak ve Kaş Dövmeleri

madonna Dudak ve Kaş Dövmeleri

Michelle Obama

First Lady Michelle Obama, kaşlarına dövme yaptıran ünlü isimlerden.

michelle obama Dudak ve Kaş Dövmeleri

michelle obama Dudak ve Kaş Dövmeleri

Bir önceki yazımız olan Kızlar için Gece makyajı ve Güzellik Kılavuzu başlıklı makalemizde gece makyajı, güzel kız ve güzellik hakkında bilgiler verilmektedir.Dudak ve Kaş Dövmeleri İle Mükemmel Görünüme Sahip Olun YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız:Dudak ve Kaş Dövmeleri İle Mükemmel Görünüme Sahip Olun […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.