Güzelkız.com

Dore Elbise İçin En Uygun Makyaj Fikirleri


Dore Elbise İçin En Uygun Makyaj Fikirleri

Balo veya düğünde giymek için nefes kesici bir dore rengi bir elbise seçtin, ancak dore elbiseye uygun makyaj nasıl yapacağından emin değil misin? Endişelenme. Dramatik gözlerden klasik kırmızı dudaklara kadar, iki basit ama heyecan verici makyaj görünümü düzenledik. Böylece, altın rengi dore elbisenizi kusursuz bir makyajla doğru şekilde koordine etmek için, ne yapacağınızı anlattık.

Aşağıdaki bu makyaj uygulamasının nasıl yapacağınızı öğrenmek için önce okuyun …

 1: Dore Elbise İçin En Uygun Makyaj Fikirleri

Şarkıcı Jennifer Lopez kırmızı halıda sık sık dore elbisesi ile poz veriyor. Güzel aktris, dore renklerde elbise ve altın seçimleri ile makyajınızı nasıl eşleştirdiğini görebiliriz. Dore elbisesine uygun yumuşak kirpiklerle ve kremsi pembe renklerde makyajını birlikte kullanıyor. J.Lo’nun kırmızı halı görünümüne bayılıyorsanız, evinizdeyapma  için aşağıdaki ipuçlarımızı takip edin.

dore elbiseye uygun makyaj fikirleri 2017 2018

dore elbiseye uygun makyaj fikirleri 2017 2018

1. Aşama:

Makyajınızı uygulamadan önce pürüzsüz, puslu bir taban sağlayın. Cildinizi temizleyerek başlayın ve yüzünüzü iyice nemlendirin. Parlayan bir tabanda ince çizgileri ve büyük gözenekleri örtmek için iyi bir astar uygulayın.

2. Aşama:

İkinci adım cildinizin tonunu dengelemektir. Sğır kapsama alanından ziyade doğal veya hafif bir kapsama alanı seçmenizi öneririz. İyi düz bir fırça kullanın ve yanan bir görünüme hakim olmak için temelleri iyice harmanlayın.

3. Aşama

Sonra, lekeleri örtmek için cilt tonunuza uygun kapatıcı uygulayın.

4. Aşama

Sürekli bir bronz bir ışıltı yaratmak için, yanaklarınıza, kaş ve burun çizgilerinize Bronz toz pudra veya far  kullanın.Mükemmel renk için elmacık kemiklerinize şeftali rengi allık uygulayabilirsiniz .

Dore Elbiseye uygun makyaj

Dore Elbiseye uygun makyaj

5. Aşama

Dramatik bir görünüm için, üst ve alt kirpik çizgilerinize kalın suya dayanıklı bir eyeliner kalem sürün.

6 . Aşama

İki kat maskara uygulayarak kirpiklerinizi uzatın.

7. Aşama

Çıplak bir dudak rengi uygulayarak  görünümünüze son rötuş yapın. Nude tonların rujlar seçin.

2: Dore Elbise İçin En Uygun Makyaj Fikirleri

Aktris Aishwarya Rai Bachchan, altın bir Roberto Cavalli elbisesi içinde kırmızı halıda göründüğünde Cannes’in gardırop oyununu bir kez daha yükseltti. Muhteşem yıldız çarpıcı tulumuyla cesur bir kırmızı ruju dudakları için seçti, kusursuz cilt ve yemyeşil göz makyajını Hollywood dalgaları eşleştirdi.

Dore Elbise İçin En Uygun Makyaj Fikirleri

Dore Elbise İçin En Uygun Makyaj Fikirleri

Aşama 1:

Bu görünümü elde etmek için, bir astar uygulayarak makyaja başlayın – Mineral Primer SPF15’i öneriyoruz. Bu, pürüzsüz bir bitiş bırakacak ve makyajınızı gün boyu yerinde tutmanıza yardımcı olacaktır.

Adım 2:

Sonra,  kıvırcık bir fırça (bu kusursuz bir etki yaratmanıza yardımcı olur) ve tamamen kapsama alanı olan bir aydınlatıcı fondöten uygulayın – elmacık kemiklerinizin, çene, burun ve alnınızın üst kısımlarına  uygulayın.

dore elbiseye uygun makyaj fikirleri 2018

dore elbiseye uygun makyaj fikirleri 2018

Aşama 3:

Daha sonra   burun ve yanaklarınızın köprüsünde konturleme yapın. Şimdi, harmanlayın, harmanlayın ve harmanlayın.

4. Adım:

Nefes kesen yeşil göz makyajını taklit etmek için üst ve alt kirpik çizgilerinizi  Suya Dayanıklı Jel Eyeliner ile tanımlayın.Yeşil var ile kirpik çizgisinin hafifçe üstünden gidin.

Adım 5:

Sonra, gözlerinize iki kat  Kirpik Maskara çekin.

6. Adım:

Hiçbir şey, cesur bir kırmızı dudaklar kadar etkili değildir.B görünümü evde tekrar oluşturmak için Lancome kırmızı mat rujlarından seçin. Şimdi küçük bir dudak fırçası ve sevdiğiniz derin kırmızı tonunu alın, örneğin, ve dudaklarınıza doğru hızlıca kaydırın.

Dore  elbisenle eşleşen bu iki farklı makyaj modelini deneyin. Aşağıdaki yorumlar bölümünde en sevdiğiniz kombini bize bildirin.

dore elbiseye uygun makyaj 2017

dore elbiseye uygun makyaj 2017

Dore Elbise İle Uyumlu makyaj fikirleri 2018

Dore Elbise İle Uyumlu makyaj fikirleri 2018

Dore Elbise İle Uygun Makyaj Fikirleri

Dore Elbise İle Uygun Makyaj Fikirleri

Dore Elbise İçin En Uygun Makyaj Fikirleri 2018

Dore Elbise İçin En Uygun Makyaj Fikirleri 2018

Bir önceki yazımız olan 2017 Yaz Makyajı İpuçları başlıklı makalemizde 2017 Yaz Makyajı, makyaj ve yaz hakkında bilgiler verilmektedir.
Dore Elbise İçin En Uygun Makyaj Fikirleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.