Güzelkız.com

Dolce & Gabbana İlkbahar Yaz 2017 Reklam Kampanyası


Dolce & Gabbana İlkbahar Yaz 2017 Reklam Kampanyası

Bazı nostaljik parçalar ile 2017 yazına dair ilham dolu resimler için hazır mısınız? Dolce & Gabbana ilkbahar / yaz 2017 reklam kampanyası , İtalyanın rüya gibi sanatsal yeri Capri’de çekildi, şimdiye kadar dünyanın en ikonik ve lüks adası..

Dolce & Gabbana İlkbahar / Yaz 2017 Reklam Kampanyası

İtalyan marka Instagram’daki resimlerinde kampanyanın gizli peeks’leri ile bizi şaşırtmaya devam ediyor. Sahne arkasındaki resimlerini büyüleyici bir şekilde gösteriyor.

Dolce & Gabbana tarafından onaylanan standart bir dolambaçlı dolgu ile doldurulmuş olan Dolce & Gabbana ilkbahar yaz 2017 reklam kampanyası, aynı zamanda İtalya’nın en pitoresk ve güzel manzaralarından birinin çerçevesinde iken, sanatsal ikilinin moda konusundaki yeni vizyonlarını daha iyi anlıyor. Bir yanda endüstrinin kaçınılmaz olarak getirdiği yenilik, diğerinde elde ettiğimiz diğer standart Dolce & Gabbana modaları da dahil olmak üzere. En yeni Dolce & Gabbana ilkbahar 2017 koleksiyonu, böylesine bir ikili felsefenin altında inşa edildi, tazelik geleceğe el altında tutmak gibi önemli bir şey değildi.

Dolce & Gabbana İlkbahar Yaz 2017 Kampanyası

 

Franco Pagetti tarafından çekilen kampanya, modellerin dans, sohbet edip gülerek koleksiyonun en simgesel zımbalarından bazılarını giydiğini görüyor. Dolce & Gabbana ilkbahar / yaz 2017 koleksiyonunun baskısı, doğal ortamında kullanıldığında yeniden keşfedilen kamuflaj baskılar gibi görünüyor.

Akşamdan esinlenen birçok kıyafet arasında kampanya, Dolce & Gabbana’nın daha rahat parçalar ile oynamaya yetecek kadar yer bırakıyor ve bunlardan süslenmiş kot kesinlikle hakim. Gömlek, elbise ve kelebek kollu üstler, katmanlı etek ile birlikte, ancak her zaman ki bu kampanyada bize özünde kaçınılmaz şekilde  bir sonraki sezonun en sıcak bazı trendlerini de gösteriyor.

Dolce & Gabbana İlkbahar Yaz 2017 Kampanyası

Elbette ki kampanya,  Luke Sabbat, Cameron Dallas, Gabriel Kane Day-Lewis, Dylan Jagger ve Brandon Thomas Lee (Pamela Anderson’ın oğulları) ve Rafferty Law (Jude Law’un 20 yaşındaki Oğlu) Kameranın önünde kesinlikle şık görünüyor.

Dolce & Gabbana İlkbahar Yaz 2017

Sonuç olarak, Domenico Dolce ve Stefano Gabbana’nın bu noktada kişisel bir takım süper simgelerle sektörü ele geçirme niyetleri açıkça ortaya çıkıyor ve ikilinin yaklaşan Dolce & Gabbana sonbahar / kış için bu stratejiyi uygulayıp uygulamayacağını görmek için sabırsızlanıyoruz 2017-18 pisti gösterisi.

Dolce & Gabbana İlkbahar Yaz 2017

Dolce & Gabbana İlkbahar Yaz 2017

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Dolce & Gabbana İlkbahar Yaz 2017 Reklam Kampanyası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.