Güzelkız.com

Dolce & Gabbana Barok Gece Makyaj Koleksiyonu 2016 /17


Dolce & Gabbana Barok Gece Makyaj Koleksiyonu 2016 /17

Dolce & Gabbana Barok Night Out Tom Pecheux tarafından oluşturulan etiketin tatil 2016 makyaj koleksiyonu vardır. Zarif temalı güzellik hattı için, Dolce & Gabbana drama ve ışıltı tercih etmişlerdir.Gölgeler çeşitli şekilde uygulanarak barok teması ile birleşecek. Bu koleksiyonun yanı sıra, markanın resmi web sitesinde Kasım ayı sonunda uluslararası olarak başlatılmış olacaktır Nordstrom , Sephora , Saks Fifth Avenue ve Harrodsda bunlara ulaşabilirsiniz.
Kampanya zarif ve şık makyaj yapmak için ideal ürünlere sahiptir. Çarpıcı modeli Vittoria Ceretti Tom Munro tarafından sahnede bir kampanya başlatıldı. Karanlık ve gizemli makyajın sırları açıklandı. Dolce & Gabbana Barok Night Out tatil 2016 kapsül makyaj koleksiyonunda bulunan her parça tamamen çekicidir , bu yüzden aşağıda temel ürün ve renklerin her birine göz atın.

Dolce & Gabbana Krem Aydınlatıcı

Bu büyük bir üs ürün ile cilde doğal bir parlaklık sunulur ve sağlıklı görünümlü olmasını sağlar.Eğer bronzlaştırıcı ile birleştirirseniz, burun, elmacık kemikleri,çene hizasında yüzünüzde derinlik oluşturmuş olacaksınız.
* 70 Rosa Barok

Dolce & Gabbana Kontur Aydınlatıcı / Bronzlaştırıcı

Bu ikili bronzlaştırıcı ve aydınlatıcı özelliklerini bir araya getirerek mükemmel sonuçlar sunarlar. ikisini birlikte kullanırken güzel ve iyi özelliklerini vurgulamak için yüzünüzü kontur yapmanız mümkün olacaktır. Daha önce de belirtildiği gibi kremsi aydınlatıcı ile bronzlaştırıcıyı karıştırmayı deneyin.
* Aydınlatıcı – 4 Luna
* Bronzlaştırıcı – 20 Çöl

Dolce & Gabbana Barok Gece Makyaj Koleksiyonu 2016 /17

Dolce & Gabbana Barok Gece Makyaj Koleksiyonu 2016 /17

Dolce & Gabbana Mükemmel Mono Yoğun Krem Göz Farı

Her kadın iyi bir göz farına ihtiyaç duyar. Farın uzun ömürlü olması da önemlidir.Bu göz farında bu özellik mevcut. Zaten müşteriler tarafından favori olan ürünlerden. Bu her şeyden güzel dramatik olan üründe dört yeni renk yer alıyor. Tamamen zahmetsiz ve kolay uygulanabilir özellikte.
* 005 Barok Beyaz
* 28 Bej
* 42 Pas
*135 Barok Siyah

Dolce & Gabbana Barok Gece Makyaj Koleksiyonu 2016 /17

Dolce & Gabbana Barok Gece Makyaj Koleksiyonu 2016 /17

Dolce & Gabbana Eyeliner

Başka bir uzun ömürlü ürünlerdendir. Bu eyeliner su geçirmezdir. Zengin, koyu renkleri ile dramatik bir etki verir. Bu yüzden bir sıvı astarı vardır. Katma derinliği her zamankinden daha fazla gözleri büyüleyici yapacaktır. Bu astarda nihai metalik dokunuş ile parlaklık vardır. Bu yeni koleksiyonda dört yeni ton vardır .
* 6 Barok Altın
* 7 Barok Gümüş
*8 Barok Bronz
* 10 Barok Nude

Dolce & Gabbana Barok Gece Makyaj Koleksiyonu 2016 /17

Dolce & Gabbana Barok Gece Makyaj Koleksiyonu 2016 /17

Dolce & Gabbana Parlatıcı Ruj

Ruj ve dudak parlatıcısı bu iki ürün size dünyanın en iyisini verir. Bir ruj hafifliğinin yanı nemlendirici özelliğiike dudakları parlak gösterir.Dudaklarınızda özellikle bu üç yeni büyüleyici ton odak noktası olacaktır. İlgili: Kızlar için Gece makyajı ve Güzellik Kılavuzu
* 47 Barok Altın
* 123 Barok Kırmızı
*190 Barok Siyah

dolce-gabbana-makyaj-koleksiyonu-2017

Dolce & Gabbana Makyaj Koleksiyonu 2017 18

Dolce & Gabbana Oje

Son olarak, D & G tırnak cila iki yeni tonlarından baksedeceğiz. Biri güzel, zengin kırmızı ve diğer i ise derin ve parıltılı gölgeden oluşuyor. Güzel bir görünüm için doğru tırnak rengi seçmelisiniz. da. Bu yeni renklerle parmaklarınız kesinlikle çarpıcı görünümlü olacak.
* 620 Kırmızı
* 835 Stromboli

Bir önceki yazımız olan En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 başlıklı makalemizde en iyi, en iyi fondötenler ve en iyi fondötenler 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.Dolce & Gabbana Barok Gece Makyaj Koleksiyonu 2016 /17 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.