Güzelkız.com

Doğal uzun ve Gür Kirpikler için ipuçları


Doğal uzun ve Gür Kirpikler için ipuçları

Siz de ilk bakışta gizem ve baştan çıkarıcı cazibe ile gür ve uzun kirpiklerinizle göz doldurmak istiyorsanız; doğal yollardan kirpik uzamasını artırmak amaçlı bazı doğal ürünler ve yağlar vardır. Eğer kirpiklerinizde dökülme sorununuz varsa, kirpikleriniz uzun veya ince değilse, bu kolay güzellik ipuçları sayesinde, hızlı ve kolayca hatta cesur gür  kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Daha uzun ve Gür Kirpikler için ipuçları

•Her şeyden önce kirpiklerinizi uzun ve kalın olmasını istiyorsanız kirpik bakımınıza özen göstermelisiniz. Burada zorunlu takip edilecek kural yatmadan önce kirpiklerinizi rimel ile kaldırmaktır. Ayrıca kirpiklerinizin daha uzun büyümesini sağlayacak bazı besleyici ürünler uygulayarak kirpiklerinizi güçlendirebilirsiniz.

uzun ve gür kirpikler için ipuçları

uzun ve gür kirpikler için ipuçları

•Kirpiklerinizin en doğal uzamasını ve güçlenmesini sağlayacak olan hilelerden biri gece yatmadan önce kirpiklerinize zeytinyağı yada vazelin sürmektir. Bir gece kirpiklerinizde beklettikten sonra sabah yıkayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Eyeliner Nasıl Sürülür

• E vitamini kirpiklerin doğal olarak uzamasını sağlayan başka bir doğal maddedir. Uzmanlar yüksek bir pamuklu çubuk yardımıyla günde iki kez kirpiklere E vitamini yağı uygulamanızı önermektedirler. Uzmanlara göre en etkili çözümün sabahları makyajdan önce uygulama yapılmasıdır.

uzun ve gür kirpikler için ipuçları 2017

uzun ve gür kirpikler için ipuçları 2017

• Hint yağı saçın hızla büyümesini sağlayan mükemmel çözüm sağladığı bilinen bir gerçektir. Sonuç olarak hint yağı kirpiklerimiz için de aynı etkiyi gösterebilir.

Kirpikler için Hint yağı tedavisi

1 yemek kaşığı hint yağı ve bir yemek kaşığı vanilya özünü iyice karıştırın ve temiz bir maskara fırçası ile kirpiklerinize uygulayın. Tüm bu doğal ilaçları deneyerek hem zamandan tasarruf edebilir, hem de daha ekonomik etkenlerle doğal yoldan çözüme ulaşabilirsiniz.

uzun ve gür kirpikler için doğal yağlar

uzun ve gür kirpikler için doğal yağlar

Sizin için iyi çalışıyor mu görmek için tüm bu doğal tedavileri denemeniz tavsiye edilir. Sadece onlar bir gecede olmayacak, sonuçları görmek için sabırlı olun. Bu farkı görmek bir hafta sürebilir, ama sonunda arkadaşlarınızın size uzun ve kalın kirpiklerine imreniyorum diyeceğine eminiz!

Bir önceki yazımız olan Kolay Doğal Güzellik Çözümleri ve Tarifler başlıklı makalemizde cilt bakımı, doğal ve doğal güzellik tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Doğal uzun ve Gür Kirpikler için ipuçları YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Bakınız: Doğal uzun ve Gür Kirpikler için ipuçları […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.