Güzelkız.com

Diz Üstü Çizme ile Nasıl Kombin Yapılır?


Diz Üstü Çizme ile Nasıl Kombin Yapılır?

Sezonun modası olan ve bu nedenle de her yerde karşımıza çıkan bir üründür. Diz üstü çizmeyi alma konusunda çoğunlukla tereddüt yaşarız. Bunun nedeni ise genellikle diz üstü çizmeleri nasıl kombinleyeceğimiz konusunda tereddüt yaşamamızdan kaynaklanır. Eğer sizde diz üstü çizmek istiyorsunuz ancak kombinleme konusunda kuşkularınız varsa o zaman yazımızı okumanızda fayda vardır. Çünkü sizlere dizüstü çizmeyi nasıl giyeceğiniz hakkında küçük önerilerde bulunacağız. Bunun sonucunda sizin de ürünü istediğiniz şekilde kombinlemeniz mümkün olur.

Derli Toplu Bir Görünüm Elde Etmek İçin

Dizüstü çizmeler ile daha hanım hanımcık yani derli toplu bir görünüm elde etmek için çizmeleri deri bir etek üstüne beyaz bir t-shirt tercih ederek güzel bir kombin elde edebilirsiniz. Bu kombin sayesinde aynı zaman da stil sahibi bir görünümde elde etmiş olursunuz. Elde edilen bu şık kombine bir de güzel makyaj yapılması gerekir. Bu kadar derli toplu görünen bir kombin için nude tonunda makyaj yeterli olur. Cildinize bir BB krem kullanmanız, gözlerine maskara uygulamasını gerçekleştirmeniz ve son olarak dudaklarınıza bir parlatıcı ile dokunmanız yeterli gelir. Bu sayede hem kıyafetiniz hem de makyajınız mükemmel bir uyum içerisinde olur. Soğuk olan havalarda kombinin üzerine uzun bir palto alarak kombinin çok daha güzel görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Salaş Bir Görünüm İçin Nasıl Kombin Yapmak Gerekir?

Diz üstü çizme ile daha salaş bir görünüm elde etmek için kazak elbise ile kombin yapılabilir. Soğuk olan havalarda kazak elbisenin altına bir de tayt tercih ederek çok daha güzel bir görünüm elde edilebilir. Üstelik oldukça da salaş bir görünüm yakalanmış olur. Eğer salaş bir kombin yapılıyorsa o zaman bu kombine uyum sağlayacak bir de makyajın yapılması gerekir. Salaş kombin ile en fazla yakışacak olan makyaj buğulu göz makyajı olur. Bu sayede hem makyaj hem de kombin birbirini tamamlayarak ortaya güzel bir görünümün çıkması sağlanabilir.

Çekici Bir Görünüm Nasıl Elde Edilir?

Dizüstü çizmelerin sağladığı çekici bir görünüm bulunur. Yapılan her kombin ile birlikte çekici görünüm elde edilebilir. Ancak bu çekici görünümü bir de makyaj ile tamamlamak gerekir. Onun içinde olmazsa olmaz ürün tabi ki de kırmızı rujdur. Bu sadece oldukça çekici bir görünüm elde edilmiş olur. Hem makyajınız hem de kombininiz bir uyum içerisinde çekici bir görünüm elde etmenizi sağlar.

İş Kadını Kombininin Nasıl Yapılması Gerekir?

Dizüstü çizmeleri daha ciddi ve daha resmi bir şekilde kombinleme durumunuz da vardır. Ciddi bir görünüm elde etmek için mini bir elbise tercih etmek yeterlidir. Beyaz mini bir elbise, uzun kollu triko mini bir elbise altında tercih ettiğiniz siyah dizüstü çizmeler ile birlikte oldukça güzel bir iş kadını kombininin yaratılmasına yardımcı olur.

Günlük Kombinleme İşlemi Nasıl Yerine Getirilir?

Dizüstü çizme kombinleri bir tek etek ya da elbiseler ile değil aynı zaman da pantolonlar ile de yapılabilir. Dar bir kot pantolon üzerine tercih edilen dizüstü çizmeler günlük kombin için oldukça idealdir. Bu şekilde bir günlük kombinin üzerine bir de boğazlı bir kazak tercih edilmesi çok daha güzel ve kusursuz bir görünümün elde edilmesine yardımcı olur.

Bere Takanların Yapabileceği Makyajlar Nelerdir?

Sinüzit gibi rahatsızlığı bulunan kişilerin soğukta bere takmadan dışarı çıkmaları mümkün değildir. Kış ayların da bere hemen hemen herkes için bir vazgeçilmezdir. Ancak bere takınca makyajında ona uygun bir şekilde olması gerekir. Eğer bere takmayı seviyorsanız ona uygun olarak makyajı nasıl yapacağınız hakkında sizlere yardımcı olalım.

Dudaklar İlgi Çekici Bir Görünüme Sahip Olmalıdır

Makyaj yapmak için vaktiniz kısıtlıysa o zaman dudakların ön plana çıkartılması çok daha doğru bir seçenek olur. Kış ayları için en güzeli bordo tonlarıdır. Aynı zaman da kırmızı tonları da tercih edilerek cesur ve bir o kadar da kışkırtıcı bir yapıya sahip dudaklar elde edilebilir. Mat kumaşların tercih edilmesi durumunda rujun parlak olması mükemmel bir uyumun yakalanmasına yardımcı olur. Aynı zaman da parlak kumaşlar ile mat ruj uyumu da oldukça güzel bir görünümün meydana gelmesini sağlıyor. Bu sayede ruj renginiz ile bereniz arasında güzel bir uyum yakalanmış oluyor. Bu da çok güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Bu nedenle de tercihlerinizi bu yönde yerine getirmeniz güzelliğinize güzellik katmanıza yardımcı olur.

Bakışlar Unutulmamalıdır

Makyaj yapacak vakte sahip olmanız durumunda bereniz ile göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Buğulu bir göz makyajı sayesinde özel bir uyum yakalanmış olur. Sonucunda ise mükemmel bir görünüm elde edilmiş olur. Buğulu gözlerin özellikle de toprak tonlarından yapılması halinde bütün ilgi sizin üzerinizde olur. Çünkü buğulu gözler bere takıldığı zaman daha ön plana çıkar. Bu da sizin daha fazla dikkat çekmenize ve güzelliğinize güzellik katmanıza yardımcı olur. Üstelik bu duruma sahip olmak için uzun süre zaman harcamanıza da gerek yoktur. Küçük dokunuşlar sayesinde bu görünüm elde edilmiş olur.

Atlanmaması Gereken Bir Adım Eyeliner

Eyeliner hayatımızın her alanında olduğu gibi bere takarken de bir vazgeçilmezimizdir. Kedi bakışının elde edilmesi durumunda hem keskin bakışlara kavuşulur hem de güzel bir görünüm elde edilmiş olur. Kedi bakışını elde etmek birçok kişi için oldukça zordur. Ancak dikkatli bir şekilde işlemlerin yerine getirilmesi durumunda kısa bir süre içerisinde kedi bakışlara sahip olabilirsiniz. Kedi bakışlarına sahip olmak için gözlere yapılan küçük dokunuşlar ile gözün vurgulanması sağlanır. Aynı zaman da eyeliner uygulamasının da kusursuz ve doğru bir şekilde yapılması ile oldukça mükemmel bir sonuç ortaya çıkmış olur. Dikkatleri üzerine çeken şık berem değil ben olayım istiyorsanız o zaman yapmanız gereken işlem oldukça basit sadece birkaç küçük dokunuşlar ile kedi gözler elde edin ve günün yıldızı siz olur.

Kirpikleriniz Hem Hacimli Hem de Kıvrık Olsun

Eğer sizim için önemli olan bakışlarınızın ön plana çıkması ise o zaman yapacağınız işlem oldukça kolaydır. Loreal Paris markasına ait olan Unlimited maskaranın tercih edilmesi durumunda çok daha hacimli kirpiklere ulaşma durumunuz mümkün olur. Önce kirpiklerinizi makine yardımı ile kıvırın ardından güzel bir şekilde maskara uygulamasını yerine getirerek hem hacimli hem de kıvrık kirpiklere kavuşmuş olursunuz.  Bu da bakışlarınızın daha ön planda olmasını sağlar. Bu sayede bütün gözler bakışlarınızın üzerinde olur.

Bir önceki yazımız olan Karlı Havada Stil Sahibi Olmak başlıklı makalemizde Boğazlı Kazak İle Uyumlu Makyaj, Nude Tonlarda Ruj ve Ten Makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.Diz Üstü Çizme ile Nasıl Kombin Yapılır? Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.