Güzelkız.com

Depresyona Maruz Birine Söyleyecek En İyi ve En Kötü Şeyler


Depresyona Maruz Birine Söyleyecek En İyi ve En Kötü Şeyler

İyi bir arkadaşınız, aile üyeniz veya eşiniz depresyonun karanlık bir deliğine düştüğünde, ne söyleyeceğinizi veya onları bu kötü ruh halinde çıkarmak için ne yapacağınızı bilmeniz  oldukça önemlidir. Sonuçta, onları herkesten daha iyi anlıyorsun. Fakat yaklaşımınızın yanlış olabileceği de söz konusu.

Bunu depresyon ve anksiyete yıllarından önce teşhis edilen bir editörümüz tarafından ele alıyoruz. Bölüm boyunca, depresyonun kendisine en yakın insanlarla olan ilişkilerini nasıl etkilediği ve depresyon ile diğerlerinin nasıl tedavi görmek istediğini anlatıyor.

Sevdiğiniz birisinin kötü bir bir noktada olduğu zaman söyleyecek en iyi ve kötü şeyleri bilmeliyiz . Örneğin, ihtiyacı olan bir arkadaşın “çabucak buradan gideceğini” söyleyerek, bu şekilde duygularını kontrol altında tuttuğunu ve yalnız depresyona girmeyi seçtiklerini söylüyor; depresyon gerçeğinden çok uzaktır. Kapak tarafında, “Aklında ne var?” Sorusu onlara iyileşme yolunda yol gösterecek.

Depresyona Maruz Birine Söyleyecek En İyi ve En Kötü Şeyler

Depresyona Maruz Birine Söyleyecek En İyi ve En Kötü Şeyler

Son istatistikler, 15 milyon Amerikalı’nın depresyona maruz kaldığını gösteriyor – sadece tedaviyi aradığını bildirenler bunlar. Muhtemelen depresyon geçiren birini tanıyorsunuzdur. Dinleyin, böylece sevilen kişiye ihtiyaç duydukları şekilde yardımcı olmak için gerekli adımları yapabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Depresyon muzdarip olduğunu bildiğiniz birine yaklaşımın etkili yolları nelerdir? Depresyonunuz varsa, nasıl tedavi edilirsiniz?  yorumlarınızı ve deneyimlerinizi konu altında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Metabolizmayı Geliştirmenin 5 Kolay Yolu başlıklı makalemizde Metabolizma, Metabolizmayı çalıştırmanın yolları ve Metabolizmayı hızlandırma hakkında bilgiler verilmektedir.
Depresyona Maruz Birine Söyleyecek En İyi ve En Kötü Şeyler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.