Güzelkız.com

Davetiye Modelleri 2017


Davetiye Modelleri 2017

Düğün hazırlıkları içerisinde en önemli detaylardan birisi davetiye seçimidir. Birçok çift davetiye modeline karar verirken çok zorlanır. Davetiye modellerinin oldukça fazla olması çiftlerin kafalarını karıştırır. Ayrıca çiftler düğün konseptine uygun olan ve kendi zevklerini yansıtan özel davetiyeleri seçmek isterler. Bu anlamda da büyük bir arayış içerisine girerler. Düğünün en özel parçalarından birisi olan davetiyeler hatıra olarak saklanacağı için de kalıcı ve şık bir davetiye seçmek önemlidir. Bu anlamda sizlere davetiye modelleri 2017 trendleri ile ilgili bilgiler verelim ve değişik davetiye modellerini sizlere sunalım.

Davetiye modelleri 2017 trendleri incelendiğinde bu şekilde görselliğin ön planda olduğu çiçek desenlerin kullanıldığı detaylı davetiyeleri oldukça fazla görmekteyiz.

Dantel detayların eklendiği davetiyelerde bu sene çiftler tarafından en çok tercih edilebilecek davetiye modellerinden birisi.

Davetiye modelleri 2017 trendlerinde aslında romantik detayların oldukça fazla kullanıldığını görmekteyiz. Sonbahar esintilerinin olduğu mor, eflatun ve lila renklerinin kullanıldığı davetiyeler bu senenin trendleri arasında yer alıyor.

Değişik Düğün Davetiye Modelleri

Düğünlerinde farklılık yapmak isteyen kendi tarzını ortaya koymak isteyen çiftler için de değişik düğün davetiye modelleri bulunmaktadır. İnternet üzerinden araştırma yaptığınızda birçok farklı değişik düğün davetiye modelleri karşınıza çıkabilir. Bunun yanında matbaaya gittiğinizde de oradaki farklı davetiye modellerini inceleyerek değişik, dikkat çeken davetiye modellerinden birini bulabilirsiniz.

Değişik davetiye modelleri içerisinde bu şekilde yap boz parçalarından oluşan farklı bir model tercih edebilirsiniz.

Değişik davetiye modelleri içerisinde yer alan bu ilaç kutusu davetiyelerde son yıllarda çiftlerin tercih ettiği ilginç davetiye modellerinden birisi.

Bu şekilde çiftlerin resimlerinin yer aldığı davetiyeler hem çok şık durmakta hem de hatıra olarak saklanabilmektedir. Düğününüz için özel bir şey yaptırmak istiyorsanız eğer bu tür bir davetiye modeli tercih edebilirsiniz.

Koza Davetiye Modelleri

Koza davetiye modelleri şık durmaları nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir. Daha modern ve şık bir tasarım arayan çiftler konukları için bu türden davetiyeler bastırabilirler. Düğününüz şık bir yerde olacak ve davetiyeler sizin için çok önemli ise bu koza davetiye modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu davetiyeler biraz daha ağır modellerdir. İşleme ve altın yaldızlı detaylar bu davetiyelerde dikkat çekmektedir.

Zarf içerisinde bir kart şekilde olan bu altın rengi davetiye oldukça asil durmaktadır.

Bu şekilde krem rengin üzerine küçük bir çiçek detay ile hareketlendirilen parlak bir davetiye modeli de tercih edebilirsiniz.

Koz davetiye modelleri içerisinde böyle siyah ve altın rengi işlemeli davetiyeler daha asil ve şık durmaktadır.

Düğün Davetiye Modelleri ve Fiyatları 2017

Düğün davetiye modelleri ve fiyatları 2017 trendlerine göre değişmektedir. Yukarıda gördüğünüz koza davetiye modelleri diğer davetiyelerden biraz daha yüksek fiyatlıdır. Bu davetiyelerde kullanılan malzemeler daha kaliteli olduğu için fiyatlarda değişmektedir. Bunun yanında daha sade ve tek bir kart üzerine olan davetiyeler daha uygun fiyatlara yapılabilmektedir. Düğün davetiye modelleri ve fiyatları 2017 trendlerini davetiyenin özelliği, kullanılan malzeme ve yaptıracağınız davetiye sayısı etkilemektedir.

Ucuz Davetiye Modelleri

Ucuz davetiye modelleri içerisinde daha çok tek bir kart ve zarftan oluşan modeller bulunmaktadır. Kart üzerine sadece düğün bilgilerinin yazıldığı tek tip kartlar daha uygun maliyetler ile yapılmaktadır.

Düğün davetiyenizi ucuza mal etmek istiyorsanız eğer biraz araştırma yapmanız matbaaları gezmeniz gerekir. Ayrıca düğüne gelecek davetli sayısını da doğru hesaplarsanız fazla fazla davetiye yaptırmanıza gerek kalmaz. Bu şekilde davetiyeler için yüklü miktarda para ödemek zorunda kalmazsınız.

Bir önceki yazımız olan Kına Saç Modelleri 2017 başlıklı makalemizde kına gecesi saç modelleri, kına saç modelleri ve Kına Saç Modelleri 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.Davetiye Modelleri 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.