Güzelkız.com

City Elsa hosk & Free People ile Yaz 2016

City Elsa hosk & Free People ile Yaz 2016

Yaz 2016 moda topluluklarında şık boho tarzı dikkatleri çekmektedir. Amerikan perakendeci Elsa Hosk’un şehir içinde yaz sloganlı sergilenen Free People romantik boho tarzı büyüleyici ve ilginç şık kombinasyonlarına halkın alışık olduğunu söyleyebiliriz.

City Elsa hosk & Free People ile Yaz 2016 koleksiyonunda, Stilist Amanda Greyson tarafından seçilen, tüm yaz sıcağına uygun olarak tasarlanmış giysilerinde tazelik ve sıcak bir atmosfer kattığını görebiliriz. Sıralarsak, özellikle botanik tasarımlar, retro baskılar, yamalı ve geometrik motifler ile desenleri tasarımlarında kullanmıştır.

2016 yaz kadın modası

2016 yaz kadın modası

Marka 2016 yaz moda koleksiyonunda, genel olarak retrodan ilham alarak zımba tasarımlarını da koleksiyonuna ekmiştir. Genç ve modern parçalarında çalışmalarını son derece arzu edilen sevimli bisikletçi tarzı ceket, mokasen ayakkabı, klasik erkek şapkaları kadınlaştırarak kovboy şapkaları da yumuşak terzilik hatları ile birleştirmeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Koleksiyonun anahtar parçalarına gelince, 70′ li yılların mükemmel ve hassas bezemeler ve canlı renklere sahip aksesuarlar ve mini elbiseler, mini etekler, şallar, süper skinny yüksek bel kot pantolonlar ve diğer çeşit pantolonları sayabiliriz.

City Elsa hosk & Free People ile Yaz 2016 moda koleksiyonunda, yüksek bel giysileri 90′ lı yılların tarzından esinlenilerek tasarlanmıştır. Ayrıca taze, etnik işlemeli şallar, etekler ve elbise ile havadar gömlek tasarımlarını yamalı motiflerle hafif malzeme ve doğal bezemelerle zenginleştirmiştir. Soğuk hissettiğiniz anlarda rahat erkeksi ceketleri vazgeçilmez parçalarınızın arasına ekleyebilirsiniz. Marka, Kuzey Avrupa kentinde modanın başkenti olmaya hazırlanarak siz müşterilerine zıt kıyafetleriyle eşsiz kıyafet zevki yaşatmayı öngörüyor.

Free People ile Yaz 2016 – Galeri

Bir önceki yazımız olan 2017 Mayo ve Bikini Modelleri başlıklı makalemizde 2016, 2016 bikini modelleri ve 2016 mayo modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
City Elsa hosk & Free People ile Yaz 2016 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.