Güzelkız.com

Cilt Lekeleri İçin Shiseido Intensive Anti Spot Serum 


Cilt Lekeleri İçin Shiseido Intensive Anti Spot Serum 

Kusursuz ve sağlıklı ciltlere sahip olmak hepimizin en büyük arzusu olsa da birçoğumuzu baş etmek zorunda kaldığı bir takım cilt sorunları vardır. Bunlardan birsi de cilt lekelerdir. Cilt lekeleri ile ilgili halk arasında bilinen çok büyük bir yanılgı vardır. Bunlardan birisi de lekelerin sadece lazer ile yok edilebileceğidir. Birçok insanın kâbusu haline gelen cilt lekeleri devasa ürünler sayesinde lazer uygulamasına bile gerek kalmadan yok olabiliyor. Lazer tedavisine alternatif bir ürün olan serum ile ciltlerinizdeki lekelerinize olacak ve bir süre sonra da yok olup gidecektir. Cilt lekesi konusunda her zaman etkili olan ürünlerin kullanılması tavsiye ediliyor.

Shiseido Intensive Anti Spot Serum cildinizdeki lekelere %100 etki eder, lazer tedavisini yaptığı tedaviyi yapma özelliğine sahiptir. Bu ürünü kullanmanız halinde 10 gün gibi kısa bir zaman zarfında cildinizde gözle görülebilir etkiler göreceksiniz.

 10 Gün Sonrası Cildiniz Nasıl Olacak?

Shiseido yaklaşık 100 yıldır üzerinde çalıştığı özel formüllü bir şişeye sığdırarak serum haline getirip, cilt lekelerine karşı savaşan kişilerin kullanımına sundur.  Bu serum en inatçı lekeleri bile etkisiz hale getiriyor. Düzenli kullandığınız zaman 10 gün gibi bir süre zarfında sağlıklı ciltlere kavuşturan bu serum bozuk cilt tonunu aydınlatma özelliğine sahiptir. 

 2 Ay İçinde Mucizeler Gerçekleşiyor: Lekeleriniz Açılıyor

Anti Stop serum düzenli olarak kullandığınız zaman 12 hafta sonuca elde ettiğiniz sonuçlara şaşırıp kalacaksınız.  Cildinize belirgin koyu lekelerde açılmalar olduğunu göreceksiniz.  Üstelik cilt tonunuzda bozukluk meydana gelmişse onlarında düzeldiğini göreceksiniz. Yapılan araştırma ve deneylere göre bu serumu kullanan her 10 kadından 8 ‘nin daha genç ve sorunsuz bir cilde sahip olduğu tespit edilmiştir.

 Bilimsel Deneyler ile İspatlanmış Mucizevî Sonuçlar

Bilimsel yapılan deneyler ile etkisini kanıtlayan serum birçok kadını olmazsa olmazı haline gelmiştir ürünü etkisini görmek için bilimsel deneylere katıların kadınların yaklaşık %85 ‘i cildindeki lekelerden kurtulmak için daha önceden lazer tedavisi %65’i de Anti serum kullanmayı tercih etmişlerdir.

 Leke Serumu Nasıl Kullanılır?

Anti leke serumundan %100 etki almak için düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Serumun etkisini kısa zamanda görmek ya da artırmak istiyorsanız Ultimune kullanmalısınız.  Ultiumune cildinizin bağışıklığınız güçlendireceğinden dolayı Anti Serumun etkisini de artıracaktır. Bu nedenle serumu Ultimune ile kullanmanız tavsiye edilir.

Shiseido- Intensive Anti Spot Serum un kullanımı da gayet basittir. Tek yapmanız gereken, sabah kaldıktan sonra önce ya da akşam ve Ultimune yapmadan önce serumu cildinize uygulayın.  Nemlendirici kullanıyorsanız nemlendiriciyi serumu uyguladıktan sonra sürün. Serumu yüzün merkezi denilen orta kısımdan dışa doğru dairesel hareketler ile masaj yaparak burun, alın alın, yanaklar ve çeneye doğru masaj yaparak uygulayın bu işlemi 3 kaz arka arkaya yapın.

 

Aşağıdaki makalemizi okudunuz mu?

 

Örgü Erkek Ceket Modelleri

Erkeklerin de moda hakkında düşündüklerini söyleyebildiği bu çağda en şık kadınlar erkeklerin elinden çıkmaktadır. Bu yüzden erkek kıyafetleri hakkında da artık erkekler çok daha fazla model çıkartmaya başlamıştır. Mesela artık spor giyim tercih edilen bu zamanda örgü erkek ceket modelleri de bu giyimi desteklemektedir. Çünkü en şık erkeklerde örgü giyebileceği için sorun teşkil etmemektedir. Siz de artık bu spor kıyafetlerin üzerine ceket almak istiyorsanız çok beklemeden bir an önce alışveriş yapınız.

                Takım Elbiseden Sıkılan Beylere Haberimiz Var

                Günümüzde artık en ufak iş alanlarında bile takım elbise zorunluluğu başladı. Bu da bazı spor giyim tarzı giyinmeyi seven beyleri üzmektedir. Tabi ki onlarda spor giyinmek istiyorlar fakat onların bu özgürlüğü kısıtlanmaktadır. Siz de spor kıyafetler giyinmek istiyorsanız üzerinize alacağınız örgü erkek ceket modelleri içerisinden tarzınıza uygun modelleri seçerek gayet rahat olabilirsiniz. Bu yüzden daha fazla beklemeden bir an önce bu ceketlere sahip olunuz.

                Erkeklerin En Korktukları Şey Olan Alışveriş Artık Kolaylaştı

                Bildiğimiz gibi erkekler her zaman bayanlarla alışveriş yapmaya gitmekten korkarlar. Bunun sebebi çok mağazaya girerek aldıklarınız poşet poşet taşımak zor gelir. Bütün gün çalıştıktan sonra eve gelip rahat rahat internetten alışveriş yapacaklarını söylesek çok sevinirler herhâlde. Ayrıca erkekler için son zamanlarda en trend olan örgü erkek ceket modelleri de ilk yapacağınız alıverişin arasında olacaktır. Çünkü bu modeller erkekleri rahata kavuşturuyor.

Bir önceki yazımız olan Cildinizi Yenileyip Tazelemenin Tam Zamanı başlıklı makalemizde Pembe Maske, sivilce maskeleri ve siyah maske hakkında bilgiler verilmektedir.Cilt Lekeleri İçin Shiseido Intensive Anti Spot Serum  Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.