Güzelkız.com

Çift Taç Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır 2016 / 17


Çift Taç Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır 2016 / 17

2016 / 2017 Saç Trendlerinden Çift Taç Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır

Çift taç örgü modeli çok nazik, arisrokrat ve asil görünmektedir. Bu örgü ile fantastik bir görünüm yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Saç şekillendirme sanatında bu örgüler sizin güzelliğinizi ve kadınsılığınızı iki kat daha fazla ön plana çıkarmaktadır. Bunu doğal saçlarınıza uygulayabileceğiniz gibi boyalı saçlarınıza da uygulayarak kafanızda bir bant görünümü elde edebilirsiniz. Çift taç örgü modelleri ile özel gün ve gecelerinizde harika çözümler yaratabilirsiniz.

Aşağıdaki çift taç örgü öğretici saç modellerini takip ederek bu güzel örgü teknikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu saç modelini uygulama oldukça kolay bir yöntemle gerçekleştirilebilir. Zor bir şey yoktur. Ancak bunun için uzun saçlara, ince bir fırçaya ve çeşitli klipslere ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca her ihtimale karşı bir kuaför spreyi de kullanabilirsiniz. İlgili: Sıcak 2016 Saç Trendleri

çift taçlı örgü saç modeli nasıl yapılır 2017

çift taçlı örgü saç modeli nasıl yapılır 2017

Çift Taç Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır

Hiçbir düğüm ve yumak yapmadan saçlarınızın tümünü fırçalayarak düzeltin. Daha sonra bir kalem veya kalem gibi ucu sivri bir aparat ile başınızın taç kısmında bir çizgi yapın. Bu çizginin düz olduğundan emin olduktan sonra saçlarınızı yüzünüze doğru ileriye çekin. Ve şimdi örgüye başlayabilirsiniz. Kulaklarınızın hizasından başlayarak Fransız örgü gibi örme işlemine devam edin, daha sonra alt kısımları Hollanda örgüsü yapın.İstediğiniz farklı örgü modellerini de kullanabilirsiniz. Ters taraftaki kulağınıza ulaşana kadar örgüye devam edin.

Ayrıca Bakınız: Küçük Taçlı Saç Örgüsü Modeli Nasıl Yapılır

Bu özel saç örgüyü yaparken yanınızda kimse yoksa bir ayna yardımı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Bu örgünün uçlara doğru sıkıca örülmesi gerekmektedir. Şimdi ördüğünüz bu örgüyü önünüze getirin ve saçınızın etrafında sarmaya devam edin, son olarak da örgüleri düzeltmek için sprey kullanabilirsiniz. Birkaç kez uyguladıktan sonra emin olun bu işlemi çok basit bir şekilde uygulayabilirsiniz. Daha şık bir görünüm için ise ikinci olarak bu zarif görünümü tamamlayacak ve gerçek bir diva gibi görünmenizi sağlayacak olan bu saç modeli ile güzel asılı küpe takmayı unutmayın. Ayrıca güzel geniş boyunlu bir elbise ile bir akşam görünümü için bu çift taç örgü saç modeli ile güzelliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Çift Taç Örgü Saç Modelleri 2016 / 17 – Galeri

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.
Çift Taç Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır 2016 / 17 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.