Güzelkız.com

Çiçekli Taç Nasıl Yapılır 2017 /2018


Çiçekli Taç Nasıl Yapılır 2017 /2018

Eğer, zarif ve güzel bir, evde çiçekli taç yapmak isterseniz bu ipuçlarını başlamadan önce okuyun.Kolay çiçek taç yapımı hakkında detaylı bilgi, çiçekli taç yapmak için gerekli malzemeler ve görselleri bu yazımızda listeledik.

Kızların çocukluk hayali çiçek taçlar ile muhteşem gelin taç tasarımları da yaratabilirsiniz, çiçek taç gelinleri bir kraliçe edasında görünmesini sağlar:

Çiçek taçları gerçek ya da sahte çiçeklerle yapılabilir. Aradaki fark esas olarak taze bir taç gerçekten bir gün (belki de iki) sürecektir, bu yüzden bunu takmayı düşündüğünüz günde yapmak iyi bir fikirdir. Ancak yapay çiçekler kullanırsanız, birden fazla kez kullanabilirsiniz. Çiçekçi dükkanlarında hem gerçek hem de yapay çiçekler için malzemeler bulabilirsiniz, ancak evinizin arka bahçesinden bir kaç çiçek ve dal almak ya da internetten ucuz bir buket alıp çiçek taçı yapmak için kullanabilirsiniz sadece dallarının yapraklı ve uzun olmasına dikkat edin.

evde çiçekli taç nasl yapılır 2017 18

Sahte çiçeklerden taç yapmak istiyorsanız, renkli, kaliteli çiçekler alın. Yapay çiçekler ararken şekillerini tutan ve çiçek telini dokumayı kolaylaştıran renkli versiyonlar daima daha iyidir. Bu, çiçek tacını şekillendirip mümkün olduğunca sağlam yapmanızı sağlar. Evdeki kullandığınız güzel yapay çiçekler de çiçek tacı yapabilirsiniz.

çiçekli taç yapımı 2017

Dolgu kullanın . Gerçek çiçek taçı yaparken, daha büyük çiçeklere renk katmak için çeşitli küçük dolgu çiçekleri de katın. Her zaman daha küçük mevsimlik çiçeklerle birlikte büyük çiçekler mükemmel bir seçenektir. Sezonda bulunan güller, papatyalar ve diğer eğlenceli renkli çiçekler kullanabilirsiniz.

çiçek taç nasıl yapılır

Süper ince tel, çiçek taçlarının tümünün tabanıdır. Sadece çiçek tacını tutan şey değil, taç boyunca daha büyük açıklamalar çiçekleri ve taçınızın istediğiniz gibi şekillendirilebilmesi için yumuşak bir doku sağlar.

İlkbahar / Yaz 2017 Saç Aksesuar Trendleri

Belki de çevre felaketinin baş gösteren tehdit olması ile birlikte, ilkbahar / yaz 2017 saç aksesuar trendleri bu yıl, yeniden kullanma ve geri dönüşümü ile ilgili ayrınt

Daima çiçeklerin dışa baktığından emin olun, gerçek bir taç yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, dolgu maddenin koparılmasını önlemek ve tüm sapı kesmekten kaçınmaktır. Dolgu çiçeklerine gelinceye kadar mümkün olduğunca fazla sap ve çiçeklerin üzerinde biraz kök kullanmanız gerekir; böylece onu daha iyi emniyet altına almak için merkezinden bir miktar tel atabilirsiniz. Çiçek taç takıldığında dışa dönük olmalı.

çiçekli taç yapımı 2018

Tacı bağlamak için şerit kullanın. Bir çiçek tacını (gerçek ya da yapay) bitirirken, Çiçekli tacın her iki ucuna bağlı fildişi şerit kullanın; böylece başın etrafında ya da saçlarınızın altına bağlayabilir ve rahat hissetmenizi sağlayarak kafa bandı ya da yumuşak tel tacı, tercihinize bağlı olarak kullanabilirsiniz.

çiçekli taç yapımı 9

evde çiçeklerden taç yapımı

Çiçekli Taç Nasıl Yapılır 2017 /2018 / GALERİ

Bir önceki yazımız olan İlkbahar için En Şık Çanta Modelleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, çanta ve çanta modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Çiçekli Taç Nasıl Yapılır 2017 /2018 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.