Gelinlik Modelleri

Christian Siriano İlkbahar 2018 Gelinlik Modelleri

By  | 

Christian Siriano ilkbahar 2018 gelinlik modelleri bir çok ünlü kadına gelinlik seçiminde fırsat verdi.Christian Siriano yetenekli bir Amerikalı tasarımcı .  Christian Seriano farklı  tarz  gelinlik stilleri ile de  hayran kitlesini zamanla arttırdı.2018 Gelinlik modelleri ise tüm dünyada bir çok kadının beğenisi kazandı.

Son derece zarif, omuz üstü açık yapılmış bir üst ve bir etekten oluşan gelinlik modelleri ise bahar 2018 gelinlik koleksiyonunun özünde şık bir şekilde yer alıyor.

Diğer üç motif arasında, gelenekselliği bozmayı seven bir tasarımcı, barikat omuzları ve sevgilisi boynu çizgileri için açık bir tutku ve gelinlikler üzerinde aşırı derecede dikkat çeken çizgileri içeren tasarımlar bulunuyor. Tulum takımları serisinde görüldüğü gibi dantel büyük bir rol oynamakta ve neredeyse her öneriyi kelimenin tam anlamıyla karmaşık nakışlarla tamamlamaktadır.

2018 Gelinlik Modelleri

2018 Gelinlik Modelleri

İlkbahar 2018 Gelinlik Modelleri

Bir önceki yazımız olan Oscar de la Renta Gelinlik İlkbahar 2018 Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2018 gelinlik modelleri, gelinlik ve ilkbahar hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir