Güzelkız.com

Cartier Mücevher Koleksiyonu


Cartier Mücevher Koleksiyonu

Cartier, dünyanın en lüks mücevher markasıdır. Şıklık, zarafet ve lüks denilince akla ilk sırada gelen mücevher tasarım markası, Cartier Mücevher Koleksiyonu ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Cartier, 1847 yılında kurulmuştur. Paris’te öncelikle mücevher ile başlayıp sonrasından saat markası haline gelmiştir. Zamanında kraliyet taçlarını yapmıştır. Sayılı zenginlere hizmet vermiştir. Dünyaca ünlü kraliyet ailelerine hizmet vererek lüks mücevher markası arasında yerini almıştır.

Hem klasik parçalarda hem geometrik parçalarda mücevher sunmaktadır. Takı arşivi oldukça zengin ve geniştir. Koleksiyonun nadide ve eşsiz parçalar bulundurmakta ve iyi fiyatlara satmaktadır. Bileklikler, saatler, yüzükler, kolyeler gibi ürünler tasarlayarak alıcılara sunmaktadır. Her sezon yeni ürünler tasarlayarak yelpazesini genişletmektedir. Her sene mücevherlerin fiyatları artmaktadır. Cartier mücevher koleksiyonu, oldukça şık ve zariftir. Geçmişten günümüze kadar zarafetini hiç bozmamış ürünleri ile kullanıcıları etkilemektedir. Seçkin ve sayılı bir marka olan Cartier, seçkin bireylere ürünler sunmaktadır.

Cartier Fiyatları

Dünyanın en lüks mücevher tasarımlarına sahip olan Cartier, fiyatlar konusunda da iddialıdır. Zamanında kraliyet ailelerinin taçlarını yaparken şimdilerde de seçkin ailelerin mücevherlerini yapmaktadır. Zariflik ve şıklıkları mücevherler arada sergilenmektedir. Mücevherlerinin yanı sıra saat ve gözlük de tasarlayarak satışa sunmaktadır. Kendine ait tarzı olan Cartier, gösterişli çekici ürünler tasarlamaktadır. Ürünlerin hepsinin kalitesi ve şıklığı ön planda olduğu için eşyaların fiyatları ona göredir. Seçkin bireylerin sıklıkla kullandığı ve tercih ettiği markadır. Ürünler özel tasarımcılar tarafından tasarlanmakta ve ince işçilikler kullanılmaktadır. Cartier fiyatları, her sezon ürünlerin değişmesine göre de yenilenmektedir.

Cartier Yüzük

Kaliteli ve mükemmel yüzük tasarımları ile Cartier ilgilerini üzerine çekmektedir. Sarı ve pembe altından yüzükler tasarlamaktadır. Aynı şekilde bu yüzükler oldukça zarif ve şık durmaktadırlar. Özellikle 1920’li yıllarda tasarladıkları Rolling Ring yüzüğü fabrikanın en çok satılan ürünü olmuştur.

Ürün sarı, pembe ve beyaz altından üç tane çemberin birbiri içerisinden geçirilmesi ile oluşmuştur. Daha sonrasında yeni yüzükler de tasarlanarak piyasaya ve dünyaya sunulmuştur. Türkiye de satışları mevcuttur. Her sezon yeni ürünler geliştirilerek kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Cartier yüzük, şıklığı ve farklılığı açısından tercih edilen markalardandır.

Cartier Gözlük

Tasarımlarda kullanılan taşlar gözlük ve saat modellerinde de dikkatleri çekmektedir. Cartier gözlük tasarımlarının hepsinde aynı durum söylenemez tabi, gözlük malzemeleri özel ve kaliteli malzemelerden yapılmış camlar ise göz sağlığına uygun özel camlar kullanılmıştır. Özellikle güneş gözlüklerinde camların göze güneş ışığını kesinlikle geçirmeyecek niteliktedir. Gözleri en iyi derecede korur. Güneşin zararlı etkenlerini en iyi derecede ayıklaması nedeni ile tercih edilmektedir. Tasarımları bakımından oldukça şık ve kullanışlı ürünlerdir.

Cartier Bileklik

Şık tasarımlar ve özel taşların kullanıldığı bileklikleri satışa sunmaktadır. Bayanların ilgisini çeken dünyaca ünlü sanatçıların sıklıkla tercih ettiği bileklikleri tasarlamaktadır. Özel tasarımları ve ilgi çeken mücevherleri ile Cartier, dünyanın en lüks mücevhercileri arasındadır.

Cartier Saat

Saat konusunda da ön planda yer alan Cartier, şıklık ve zarafeti de saatlerine taşımıştır. Cartier saat, değişik desenler ve taşlarla süslenmiştir. Bazı saatleri sınırlı sayıda üretilmektedir. Erkekler özel tasarımlarından saat kordonları da özel malzemelerden üretilmektedir. Bayan saatlerinde ise saatlerin iç kısmında da dış kısmında da taşlar göze çarpmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kehribar Kolye Modelleri 2017 başlıklı makalemizde Kehribar Diş Kolyesi Işe Yarıyor Mu, Kehribar Kolye Bebek ve Kehribar Kolye Erkek hakkında bilgiler verilmektedir.Cartier Mücevher Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.