Güzelkız.com

Büyük beden Kadınlar İçin En İyi Baskı ve Desenler


Büyük beden Kadınlar İçin En İyi Baskı ve Desenler

Mükemmellik birçok çeşitlilik dışında doğru seçilmiş baskılar ile desenlerle ve tabii ki dokular, tasarımlar dahil olmak üzere başarılı giyim kombinasyonları ile oluşturulmaktadır. Bu makalemizde büyük beden kilolu kadınlar için şıklığınıza ekstra bir şıklık katacak temel desen ve baskılardan bahsedeceğiz. Kilolu kadınların her zaman yatay çizgilerden uzak durarak dikey çizgili tasarımları tercih etmeleri gerektiğini diğer makalelerimizde belirtmiştik. Şimdi onlar için düzenlenmiş dikey tercihlerin neler olduklarına bir göz atalım.

Büyük beden Kadınlar İçin En İyi Baskı ve Desenler

Dikey çizgili tasarımlar

Büyük beden kadınları her zaman ince gösterecek olan dikey çizgilerle hazırlanmış giysi parçalarını tercih etmelerini tavsiye ediyoruz. Bu çizgiler ince görünüm etkisi yaratarak görselde dikkati bu yönde çekecektir. Ayrıca seçeceğiniz tonlara da dikkat etmelisiniz. Birbirine yakın tonları tercih edebilirsiniz.

büyük beden kadınlara uygun desenler

büyük beden kadınlara uygun desenler

Yatay çizgili tasarımlar

Yatay çizgiler daha çok ince beden kadınların tercih ettiği giysi parçalarıdır. Ancak büyük beden kadınlar için bu durum tam tersi bir etki yaratacaktır.

Büyük beden Kadınlar için Diyagonal çizgi

yatay ve dikey çizgilerin tüm özelliklerini öğrendikten sonra, sıra çapraz çizgiler hakkında ele alınması gereken zorluklara geldi. Bu baskı türlerinden geometrik desenleri tercih edebilirsiniz.

Ayrıca Bakını: Ayakkabı Nasıl Seçilmeli

Büyük beden Kadınlar Diğer Yazılı ve Baskılı Desenler

içerisinde çok büyük baskılar olan tasarımlardan uzak durmalıdırlar. Bunun yerine orta boy desenleri tercih etmek en etkili çözüm olacaktır. Renkli çiçekli tasarımlar içeren giysilerde özellikle bulanık desenleri tercih etmeleri tavsiye edilir. Ayrıca çok sık desenlerden uzak durulmalıdır.

Büyük beden Kadınlar İçin En İyi Baskı ve Desenler / Galeri

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Büyük beden Kadınlar İçin En İyi Baskı ve Desenler YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: Büyük beden Kadınlar İçin En İyi Baskı ve Desenler […]

  2. […] İlgili:Büyük beden Kadınlar İçin En İyi Baskı ve Desenler […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.