Güzelkız.com

Burberry İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu


Burberry İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu

Burberry Henry Moore’dan Esinlenen İlkbahar / Yaz 2017’yi Açıyor

Biri Londra Moda Haftası ‘nın en çok beklenen moda gösterileri, Burberry ‘ in ilkbahar / yaz 2017 hazır giyim koleksiyonuydu.

Bailey’nin ilkbahar moda gösterilerinde özellikle beklenen bir koleksiyondu; çünkü markanın ana sosyal medyası aracılığıyla öğrenildiği gibi ana ilham kaynağı İngiliz heykeltıraş Henry Moore’un parçaları, ancak Bailey’nin kendi çocukluk anılarıydı.

“Farklı heykeller ile dolu en görkemli alan oldu, ve Henry Moore aralarında bir baskın figür,” diye açıkladı Architectural Digest . “Bu koleksiyon üzerinde çalışırken daha çok heykel şekiller aramaya başladım ve bu da beni hemen çocukluğumun tutkusuna götürdü.”

Bailey’nin “samimi faktör” e dokunması oldukça şaşırtıcı gelse de, Burberry  İngiliz kültürü ve mirasını kutlamak için uzun bir geçmişe sahip.

Burberry’nin ilkbahar / yaz 2017 hazır giyim koleksiyonu, birlikte hazırlanmış bir biçimde sergilendi; Moore’dan esinlenen motifi, hem siluet hem de malzeme açısından karmaşık dokulu ve şekillendirilmiş heykel topluluklarından oluşan bir rüyaya çevrildi.

Burberry’nin ilkbahar / yaz 2017  koleksiyonunda dolaşmak, oranlarına ve yan yana gelmelerine dikkat çekiyor çünkü algılamalarda onlara nasıl baktığımıza bağlı olarak büyük farklar görüyor. Çok geride görülen giysiler (özellikle de elbiseler), kumaşlar ve çizgilerle tutarlı bir amalgam gibi görünürken, bir adım daha yaklaştığında, kumaşların, kesimlerin ve stillerin tamamen farklı seviyelerindeki karmaşık patchworks olarak görünürler.
Bailey, koleksiyonun temel unsuru olan yün olmasına rağmen, eklektik motiflere benzer bir bakım kullanarak, tek renkli jantlar, tığ işi ve dantel malzemeleri dikkatlice tek renkli ve hatta hafifçe pırıl pırıl modellerle ekledi.

Burberry’nin ilkbahar / yaz 2017 koleksiyonu ayrıca bize standart Burberry ceketleri, kazaklar ve elbette çanta almayı kaçınılmaz olarak kabul ettiriyor.Bu Londra Moda Haftası’nın en beğenilen moda gösterilerinden oldu..

Burberry İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu / GALERİ

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Burberry İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.