Stil İpuçları

Bu Kış Delikli İnce Çoraplar ile Tarz Olmak!

By  | 

Balık ağları, File Çoraplar, Delikli İnce Çoraplar…kış günleri de dahil olmak üzere her gün giymek için büyük bir dönüş yaptı. Bunlar yalnızca kapalı kapılar ardında değil!

Bu trend sizin için yeni olmayabilir, bu geçici, bunları giymenin ve kıyafetlerin içine dahil etmenin yeni yolları var.Bunları tamamen gün boyunca, görünüşün uygunsuz gibi hissetmeden giyilebilir.

Stilinize sık bir dokuş eklemek için bir yol, ya da görünüşünüze biraz beklenmeyen bir şeyler mi arıyorsunuz, file delikli çoraplar harika bir seçenektir. Bunlar çok fazla vurgu gibi görünse de, öğeleri sizin için daha uygun hale getirmek için nasıl stil oluşturacağınız konusunda her zaman seçenekler olduğunu biliyorsunuzdur.

“Delikli ince çoraplar için çok yaşlıyım” veya “Onları stillendirmem için neler gerekli bilgili değilim” demeden önce, file çorapları bu çizgiyi geçmesini önlemeye yardımcı olacak birkaç hileyi paylaşayım.

delikli ince çorap 2017

Dengesi ve oranları anahtardır
Bakışınıza nasıl baskılar ve renkler eklediğinizle stratejik olun
Farklı kumaşların karıştırılması ve eşleştirilmesi konusunda dikkatli olun
Her zaman az daha çoktur
İş yerinde olunması veya kasabada bir gece dışarı çıksanız da, ilave seks çekiciliğiyle daha tarz olun.

File delikli ince çorapları ile nasıl stil yaparsınız?

Bu eğilimin işe yaraması için süper fantezi bir şey, dolabınızda asılı olan parçaları bu trendle karıştırmanın pek çok yolu vardır.

Delikli ince çoraplar ile kış stilleri 2017

Aşağıdakilerden herhangi birine sahip misiniz?

+Orta boy etek
+Mini etek
+Deri etek
+Jogger pantolon
+Kot

+Yırtık Kot
+Deri pantalon
+Triko elbisesi
+Cat
+Spor ayakkabılar

+Topuklu ayakkabılar
+Bot / Booties
+Maxi elbise
+Tişört
+Kazak

İlgili ; Fileli İnce Çoraplar Nasıl Giyilir
Muhtemelen bu öğelerden birine sahip olma ihtimaliniz var, yani file delikli ince çoraplar ile bir araya getirecek daha fazla kıyafete sahip olabilirsiniz!

Aşağıdaki görsellerde, yukarıdakilerin hepsini çevreleyen delikli ince çorapları kombinleyeceğiniz gündüzden geceye her bakışın nasıl geçileceği konusunda size yol gösteriyorum.

Gardırobunuza bu yeni kış trendini ekleyerek tüm gardırobunuza büyük bir artış sağlayacaksınız. Bahse girerim aslında ne kadar şık olduklarını fark edince artık onları her zaman giymek istiyeceksiniz. Sana nasıl klas kalacağım konusunda fikirler sunuyoruz!

Bu Kış Delikli İnce Çoraplar ile Tarz Olmak! / Stil Önerileri

Bir önceki yazımız olan Sıcak 2017 Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2016 saç renkleri, 2016 Saç Trendleri ve 2017 saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir