Güzelkız.com

Botoks Etkisi Yapan Maske Ve Tarifi


Botoks Etkisi Yapan Maske Ve Tarifi

Botoks Etkisi Yapan Maske Ve Tarifi

Öncelikle biraz botoks konusundan bahsedelim. Botoks kısacası yaşlanmalardan dolayı oluşan kırışıklıkların giderilmesi için yapılmaktadır. Anca bu uygulama kırışıklıkları gidermek için kırışıklaşan bölgedeki kasları dondurma işlemidir. Genelde yaştan ötürü arında oluşan kırışıklıklarda botoks işlemi yapılarak giderilmesi istenir. Botoks işleminde arında ki kasları dondurarak kasılmalarının durdurulması hedef alınır. Bu durumda da o kaslar donmuş olur ve kırışıklıklar meydana çıkmaz. Her hareketinizde gülmenizde, ağıza hareketlerinde, kaş hareketlerinde ortaya çıkan kırışıklıklardan botoks işlemiyle kurtulabilirsiniz. Ancak sizde herkes gibi korkuyor olabilirsiniz ve bu yöntemi doğal şekilde yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda ise yazımızın devamında botoks etkisi yapan maskeden sizlere bahsedeceğiz.

Botoks Etkisi Yapan Maske

İlk olarak Botoks etkisi yapan ve doğal olan maskenin yapılma sebebini sizlere anlatalım. Bu maske yaşınız ilerledikçe farkında olarak ya da olmayarak sizde oluşan kırışıklıklara karşı yapılmaktadır. Botoksun doğal bir yöntemi olarak bilinmektedir. Buna göre de uygulanmaktadır. Bu maskeyi kullanarak sizde hiçbir hastane ve ameliyat işlemi olmadan istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Yaşlanmadan dolayı vücudunuzda kırışıklıklar, esnemeler ve kuruluklar yaşayabilmeniz çok mümkündür. Yaşınızın ilerlemesi cildinizin nem dengesini bozabilir. Bu durumda da etkili bir formül kullanmanız gerekebilir.

Botoks etkisi yapan maskeyle birlikte dışarıdan görünümünüz gençleşir ve kırışıklıklardan bir nevi kurtulmuş olursunuz. Bu sorunlara karşı erken davranarak bir müdahalede bulunursanız çok daha iyi sonuçlar alırsınız. Bunun sebebiyse yaş ilerledikçe hücre yenilenmeleri yavaşlar ve azalır. Bununla birlikte bazı dışarıdan müdahaleler çok etkili olmayacaktır. Erken müdahaleyle birlikte cildinizin hem nem dengesini koruyabilir hem de kırışıklıklardan uzak kalmış olursunuz. Erken önlem almanızla yaşlanmayı bir nevi engellersiniz.

Botoks Etkisi Yapan Maske Uygulaması

Bu maskeyi uygulayan birçok kişi halinden memnun kalmaktadır. Ünlülerinde sosyal medyada paylaşarak olumlu sonuçlar aldığınızı gözlemleyebiliriz. Bu yöntemle birlikte olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Botoksa göre daha çok tercih edilir olması beklenen bu uygulama bu aralar çok trend haline gelmiş haldedir.

Botoks Etkisi Yapan Maske İçin Gerekenler

Bu maske için; bir yumurta sarısı, bir tatlı kaşığı süt, limon, tuz ve bal gerekmektedir. Bunları temin ederek botoks etkisi yapan maskeyi uygulama fırsatınız vardır.

Botoks Etkisi Yapan Maskeyi Ne Kadar Sıklıkla Kullanmalıyız

Yukarıda ki ürünleri birleştirerek oluşturduğunuz maskeyi yüzünüze uygulamanız durumunda bir süreç sizi beklemektedir. Bu maskeyi her hafta 1 kere yapmanız gerekmektedir. Bu maskeyi uygulayıp 10 dakika bekletmeniz gerekir. Bu işlemleri doğru şekilde uyguladığınızda cildinize botoks etkisi yaptığını göreceksiniz.

Doğal Botoks Kremi

Bu maskeden sonra kendinize evde bir botoks kremi de oluşturabilirsiniz. Bu kremle birlikte maskeye daha da destek vereceğiniz için daha çabuk sonuçlar alabilirsiniz. Bu krem için bal ve muzu karıştırarak uygulamanız gerekmektedir. Bu uygulamayı yapıp bir süre bekletmeniz gerekir. Sonrasında oluşturduğunuz bu kremi temizleyebilirsiniz.

Doğallıktan Yana Olun

Dışarıdan aldığınız, krem ve bakım ürünleri, özelliklede belirli marka ve kalitede olan ürünler uçuk fiyatlardadır. Bunlar yerine evde oluşturabileceğiniz doğal yöntemlere başvurursanız hem daha iyi sonuçlar alabilir hem de büyük bir maliyetten tasarruf etmiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Akne Oluşumu İle İlgili Bilinmesi Gerekenler başlıklı makalemizde Akne Nasıl Oluşur ve Akne Oluşumu hakkında bilgiler verilmektedir.Botoks Etkisi Yapan Maske Ve Tarifi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.